"София-Ден и нощ " 8 Реалити сериал по Нова Тв

  • 70 095
  • 737
  •   1
Отговори
  • Мнения: 460
Реалити сериал,излъчван от  вторник до петък по Нова ТВ от 22:00 ч.

Правилата на къщата  Mr. Green


Официална фейсбук страница
София-Ден и Нощ

Онлайн епизодите
Нова Плей
Vbox7

Предишни теми:
Тема №1
Тема №2
Тема №3
Тема №4
Тема №5
Тема №6
Тема №7

# 1
  • Мнения: X
Сабина

 bouquet за темата

# 2
  • София
  • Мнения: 945
Гласувах за Ани (като най-красива според мен) и Ирина (най-сексапилна).
Мерси за темата!
 

# 3
  • Мнения: 9 865
На мен Теодора ми е хубавичка, в момента от участничките, тя ми е най-симпатична визуално, но не трябва да си отваря устата. Simple Smile

# 4
  • Мнения: 460
Гласувах за Гретхен, иначе и Поли ми беше доста симпатична, макар че беше типичната кифла Simple Smile

# 5
  • Мнения: 828
Гласувах за Рая, като се абстрахирам от героинята й. Чисто визуално, тя ми е с най-приятни черти и най-съразмерна Simple Smile

# 6
  • Мнения: X
Коя беше Лили?

# 7
  • Мнения: 828
Мисля , че на Боби гаджето (русата) Grinning

# 8
  • Мнения: 3 228
Галя като че ли в началото беше по - живичка. Сега е плашещо слаба

# 9
  • Мнения: 828
Мдааа за Галя съм съгласна, направо ужасно слаба е ... 
П.С. На снимката горе , какво се е случило с лицето на Стела ? Направо не прилича на себе си  Sick

# 10
  • I Love You 3000
  • Мнения: 1 517
Гласувах за Рая, като се абстрахирам от героинята й. Чисто визуално, тя ми е с най-приятни черти и най-съразмерна Simple Smile

+1 И аз гласувах за Рая, защото ми е най-съразмерна. А каква е тази учителка , че ме я помня?

# 11
  • Варна
  • Мнения: 373
Аз гласувах за Галя и Ирина. Макар че Галя наистина е доста слабичка напоследък.
Не се сетих коя е учителката...  newsm78

Благодаря за новата темичка!  bouquet dancing

# 12
  • София
  • Мнения: 718
Гласувах за Поли,Маргото и Ирина.Поли въпреки силикона има нежно и крехко тяло с хубави извивки.Маргото в лице не ми допада толкова,но е сладка по-някакъв начин и има хубаво тяло.Ирина е красива жена.
Учителката да не е онази Марта,бившата шефка на Рая?

# 13
  • София
  • Мнения: 2 411
Хоп-цоп!!! bouquet
Гласувах за Симонка, Тедито и Гретхен  Joy То в тия 2 девойки няма много сексапил, но пък са с красиви и миловидни черти. Никоя от другите не ме е впечатлила особено Thinking А козичката е супер. Жалко че  няма как да се вземат с Порфаворчо  #Crazy

# 14
  • Мнения: 460
Да,Лили е сегашната приятелка на Боби,русата  Mr. Green
Идеята за учителката е комшийката на леля Гинче,дето Коко и Митака я сваляха,но не се сещам как се казваше момичето.Гледах първо да са сегашните участнички,ако съм забравила някоя подсказвайте  newsm78
И аз се шахнах от Стела,какъв е този макиаж,но нямаше друга снимка в групата с Гретхен.А много държах да я има и нея,че скоро сигурно ще я разкарат  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт