"София - Ден и Нощ" - 10

  • 71 572
  • 774
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Риалити сериал,излъчван от  вторник до петък по Нова ТВ от 22:00 ч.

Правилата на къщата  Mr. Green


# 1
  • Мнения: X
Много грозно впечатление ми направи Галя като се направи на интересна за баничката, която Рая искаше да си купи..."Да не станеш от онези, едрите танцьорки" ми прозвуча много грозно...

# 2
  • Мнения: X
Дани супер дразни, Стела поне сама се оправя с живота и проблемите си, а той виснал при Галя в безплатна квартира, ако не е тя и работа няма да има, все тя му урежда ангажименти, голям използвач...

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 159
Много грозно впечатление ми направи Галя като се направи на интересна за баничката, която Рая искаше да си купи..."Да не станеш от онези, едрите танцьорки" ми прозвуча много грозно...

И на мен ми направи много грозно впечатление и после как се дразнише, че Дани яде с Рая. Мирише ми на скандал и с тази снимка на Рая и Дани от фейса.. Peace

# 4
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 325
Дани се държа за пореден път отвратително с гаджето на Стела.

# 5
  • Мнения: 7 106
Забелязва се началото на края на връзката Дани-Галя  Mr. Green. Сега да хвърляме чоп, кой с кого следва да се омеша  Joy

# 6
  • Мнения: 8 526
Забелязва се началото на края на връзката Дани-Галя  Mr. Green. Сега да хвърляме чоп, кой с кого следва да се омеша  Joy
Ми дано ,щото не са един за друг

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
   Сигурно Дани и Рая за пореден път ще преспят и ще изхвърчат дружно от квартирата. hahaha

# 8
  • Мнения: 5 719
На Галка пак ще и отмъкнат милото под носа Mr. Green

# 9
  • София
  • Мнения: 945
Аз продължавам да се чудя Рая как може да седи в апартамента... Видно е, че с Галя вече не са приятелки, дори едвам се понасят според мен. А и явно вече всяка прави мръсно на другата, а пък за какво? За този мазен тип, дето им виси на вратовете и, ако не беше Галя, щеше още да се оплаква и дудне из апартамента. За селското му изпълнение в ресторанта думи нямам. Има много начини да покажеш, че някой не ти харесва, но това неговото си е простащина, селяния и показва липса на възпитание.

# 10
  • Мнения: X
В момента Дани е най противен. През цялото време ми идеше да му дръпна шапчицата. Голям простак.

# 11
# 12
  • Мнения: 130
Много грозно впечатление ми направи Галя като се направи на интересна за баничката, която Рая искаше да си купи..."Да не станеш от онези, едрите танцьорки" ми прозвуча много грозно...
+1

# 13
  • И аз не знам къде
  • Мнения: 483
Хайде и нова тема  Hug
   Сигурно Дани и Рая за пореден път ще преспят и ще изхвърчат дружно от квартирата. hahaha
И аз залагам на това  Laughing и като двойка обратно при Боби

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
   Въпросът е дали Боби вече му е простил, че оправи... дъщеря му. Mr. Green Laughing

Общи условия

Активация на акаунт