Отговори
  • Мнения: 27 735



Кварталът на богатите  Wink

"Medcezir"


Прилив и отлив

Римейк на "The O.C." (2003–2007) IMDB


Прилив и отлив - БГ сайт









Продукция: Ay Yapim

Продуцент: Керем Чатай

Режисьор: Али Билгин

Сценаристи: Едже Йоренч и Мелек Генчолу

Музика: Тойгар Ъшъклъ

Жанр: Драма









В този ден като една бомба падна сред нашия спокоен живот. И от този ден нататък вече нищо не беше както преди ...

    Яман, който живее в едно от предградията на Истанбул - Тозлудере, си навлича големи неприятности на главата заради по-големия си брат. До този ден Яман за да промени съдбата си полага усилия да бъде отличен ученик, но в тази нощ той се запознава с престъпността. И чистото досие на Яман се опетнява. В мига в който е загубил всичките си надежди се запознава с адвокат Селим Серез. Селим вижда, че зад калта с която се е замърсил Яман стои един многообещаващ млад мъж. Той вижда, че Яман колкото и да се мъчи да стои далеч от белята, все повече затъва и понеже той му напомня за него самия като млад, адвокатът решава да не позволи историята на това момче да приключи зад решетките.
    Отначало Яман не взема насериозно предложението на богатия  адвокат Селим Серез, защото си мисли, че това не може да се осъществи. Но когато се връща вкъщи, разбира, че впоследствие на случилите се събития вече не може да продължи живота си оттам, където го е оставил. Гласовете от бедната къща се извисяват и още веднъж достигат до Селим. Яман този път няма да откаже предложението на Селим, който заради лошите събития влезе в живота му и през вратата, която той открехна за него, той ще направи крачка към един много различен свят.
Яман макар и да знае, че в живота не се случват чудеса, няма друг шанс освен този да влезе през тази врата. Яман с тежестта на миналото на гърба си, сред непознати хора го очаква много по-труден живот от този в Тозлудере ...



Превод: LiLisy





Чаатай Улусой и Серенай Саръкая



Мине Тугай - Ендер, Баръш Фалай - Селим, Хазар Ергючлу - Ейлюл, Танер Йолмез - Мерт
Джан Гюрзап - Асъм Шекип Кая, Шебнем Донмез - Суде, Мурат Айген - Фарук







Стари теми

 Тема 1    Тема 2
Тема 3   Тема 4   Тема 5   Тема 6  
Тема 7    Тема 8   Тема 9   Тема 10   Тема 11   Тема 12  
Тема 13   Тема 14  
Тема 15   Тема 16


Епизоди с превод


 mega.co.nz (Сезон 1)   mega.co.nz (Сезон 2 39-71серия)
mega.co.nz (Сезон 2 72-77серия)


Medcezir-BG-mamma Team+:
Лили, Ники, Ани, Вени, Рени, Вики, Дани Янкова, Тарлио, Синан, Валя, Пепи, Ася, Бела, viv4o, **morski_briz**
+ Редактор на превода: Лили и Ани
Субтитри: Ани, Вени и Ива



 


Епизоди с дублаж








Музиката от сериала

4shared.com   mega.co.nz

Всички изпълнения на ЯМира от 1-ви сезон



Всички изпълнения на ЯМира от 2-ви сезон









Сцените на ЯМира от официалния канал на сериала

1 част   2 част    3 част


















Дочакахме 2-ри сезон по БТв   Party Party Party
















 Laughing Laughing

































Medcezir 2.Sezon Fragman | Kibariye - Sil Baştan



















  Добре дошли в ятото на Medcezir 

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 794
Хайде да не изпусна нищо Simple Smile. Благодаря за темата  bouquet

И да кажа, защото преди някой питаше, а сега като гледах очаквайтето по БТВ май всички ще разберат, че Суде е бременна от Кенан. И да попитам горе долу още колко епизода остават или до кога ще го дават по БТВ?

# 2
  • София
  • Мнения: 4 381
Иве  Hug Heart Eyes благодаря за страхотната темичка  bouquet bouquet bouquet




Вездесъщ не е, но е много сладък Оркун, или поне беше на няколко пъти, за мен  Peace Grinning Grinning ... когато любовта му го караше да постъпва благородно и самоотвержено, сега пак тя го тласна от отчаяние към жестокост... слаб характер, но не човек без качества, напротив, просто имаше нужда от споделена любов... не е оправдание! 

  love001

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Лу  Hug Heart Eyes така и не можах да повярвам на Оркун, че обича Мира. За мен това не е любов, а чист егоизъм и наранено его, граничещо с завист  Peace Но съм съгласна с теб, че имаше нужда от споделена любов, но не с Мира. Ако беше обърнал повече внимание на Хале, нямаше да се стига до вманиачаване. Но за съжаление, Хале не е най-известното момиче в квартала и той я приемаше само за забавление  ooooh!

Последна редакция: сб, 10 сеп 2016, 12:40 от viv4o

# 3
  • Мнения: X
Благодаря, Иве  bouquet bouquet bouquet

Всеки път се умилявам, радвам и гледам като, че ги виждам за пръв път  Laughing Laughing Laughing фотките и гифчетата по заглавните страници, голям майтап съм  hahaha hahaha

Хайде да не изпусна нищо Simple Smile. Благодаря за темата  bouquet

И да кажа, защото преди някой питаше, а сега като гледах очаквайтето по БТВ май всички ще разберат, че Суде е бременна от Кенан. И да попитам горе долу още колко епизода остават или до кога ще го дават по БТВ?

*Padme*Hug Hug  "Очаквайтето" гледала...  ооох, хубаво! Joy Joy Joy Hug

Ами и аз така разбрах за автора на бебето на Суде, не разбрах само децата на Яман и Мира какви ще му се падат в този случай... А?  Grinning Grinning Party Party Peace

А по другия въпрос Grinning Grinning Grinning  Май до края на ноември чувах, но нека някой друг, ако знае със сигурност, каже...  Peace Peace





 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Не съм я виждала, много са сладки  Party

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 2 794
Добре, че не съм наясно със семейните връзки, но нещо между племенник и девер  Joy Joy Joy

# 5
  • Мнения: 20 795
Привет и в новата темичка  Party Party Party Party Party Party Party Party
Много обичам и аз да разглеждам всички картинки  Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy
Иве  bouquet bouquet bouquet Hug Hug











# 6
  • Мнения: 20 795

 Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning
Колкото до Крачо, аз мисля, че докато бяха заедно, той приемаше Мира и връзката им за даденост. Същото обаче се отнася в голяма степен и за Мира. Просто това не беше любовта на живота им. От тях се очакваше да са заедно и те го правиха по инерция. Той без да се замисли й изневеряваше. Тя не се трогваше особено. Дори не ревнуваше, а по-скоро се дразнеше и ядосваше.
Оркун разбра, че наистина иска да е с Мира, когато я загуби и когато разбра, колко много тя обича Яман. Имаше у него проблясъци и на любов и на приятелство и на желание да закриля Мира. Мисля, че тогава беше искрен  Peace Но в крайна сметка все пак надделя омразата му към Яман, нараненото самолюбие, нежеланието да приеме, че е загубил точно от него и жаждата за отмъщение.

Роднинските връзки между семействата Кая, Бейлидже и Серез са много сложни  Joy Joy Joy Joy Joy И все повече се заплитат  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha Доста се опитвахме да разплетем възела - кой кум, кой сват, кой на булката брат  Joy Joy Joy Joy Joy

# 7
  • Bulgaria
  • Мнения: 1 143
Според мен в началото връзката между Мира и Оркун беше продиктувана от амбициите на семействата им . Суде имаше голямо желание да омъжи дъщеря си за човек с добро име в бизнеса. Нямаше чувства между тях ,тя му беше детската любов.След това Оркун я прие за даденост ,връзката им беше само за пред хората и нямаха никакви романтични моменти. Той и беше опора  ,не го отричам но вече омразата към Яман е много по-голяма -той му я отне с един замах  Laughing Laughing Laughing ,а знаем че Оркун е живял в златната среда и е получавал всичко наготово

Ако някой не е разбрал ,ще има епизод чак във вторник и вече ще са по 45 минути. Остават още около 5 турски епизода и най-вероятно в края на октомври ще свърши

# 8
  • Мнения: 20 795
Според мен в началото връзката между Мира и Оркун беше продиктувана от амбициите на семействата им . Суде имаше голямо желание да омъжи дъщеря си за човек с добро име в бизнеса. Нямаше чувства между тях ,тя му беше детската любов.След това Оркун я прие за даденост ,връзката им беше само за пред хората и нямаха никакви романтични моменти. Той и беше опора  ,не го отричам но вече омразата към Яман е много по-голяма -той му я отне с един замах  Laughing Laughing Laughing ,а знаем че Оркун е живял в златната среда и е получавал всичко наготово

Ако някой не е разбрал ,ще има епизод чак във вторник и вече ще са по 45 минути. Остават още около 5 турски епизода и най-вероятно в края на октомври ще свърши
9 и половина турски епизоди остават  Peace Сега сме на 67, а общо са 77.
Ужасно е това накъсване на епизодите  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! Сега докато почне и ще свърши  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

# 9
  • Мнения: 2 532
Добро утро wavey
ivve, thanks  bouquet
Момичете, не пише много!
Но, судоволствие, чета мислите си във вашите постове smile3503
Прекрасна неделя newsm51

# 10
  • Мнения: 20 795
Добро утро  Hug Hug Hug



# 11
  • Мнения: X
Добро утро  Hug Hug Hug




 Party Party Heart Eyes Heart Eyes

Братовчедка на вуйчо си...  Joy Grinning  не е толкова странно, май...  newsm78   Joy  Кукла! Grinning Grinning


Оркун...  да му мисли...  Naughty  че каквито ще ги надроби...  Crossing Arms ooooh! ooooh!


Епизодченце 45 мин?  Shocked Въх...  Praynig  Акцентът ще отива съвсем на е@ем страна...  Grinning Grinning




 Heart Eyes Heart Eyes



Хубава неделя, всички!  Hug Hug Hug

# 12
# 13
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Ако някой не е разбрал ,ще има епизод чак във вторник и вече ще са по 45 минути.


9 и половина турски епизоди остават  Peace Сега сме на 67, а общо са 77.
Ужасно е това накъсване на епизодите  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! Сега докато почне и ще свърши  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

За другата седмица, поне по програма, от вторник до четвъртък ще са от 20 до 21ч., а в петък ще е пак от 20 до 21:30 Голяма "манджа с грозде" ще е ...  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Ама "да живеят опосумите"  Sick Ще "намаже" "Откраднат живот"

# 14
  • Мнения: 20 795
Ако някой не е разбрал ,ще има епизод чак във вторник и вече ще са по 45 минути.


9 и половина турски епизоди остават  Peace Сега сме на 67, а общо са 77.
Ужасно е това накъсване на епизодите  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! Сега докато почне и ще свърши  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

За другата седмица, поне по програма, от вторник до четвъртък ще са от 20 до 21ч., а в петък ще е пак от 20 до 21:30 Голяма "манджа с грозде" ще е ...  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Ама "да живеят опосумите"  Sick Ще "намаже" "Откраднат живот"

Съвсем вярно  Sick Sick Sick Sick
Странна ми е политиката на БТВ  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! Слагат нещо в прайм тайма и после го съсипват   Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms
Ама каквото - такова  Tired

Попадна ми сега един стар туит със заснемането на сцената, когато Крачо и Яман паднаха в басейна  Laughing Laughing Laughing
https://twitter.com/CUfansGR/status/587939276777750529

Общи условия

Активация на акаунт