Отговори
  • Мнения: 27 735



Кварталът на богатите  Wink

"Medcezir"


Прилив и отлив

Римейк на "The O.C." (2003–2007) IMDB


Прилив и отлив - БГ сайт









Продукция: Ay Yapim

Продуцент: Керем Чатай

Режисьор: Али Билгин

Сценаристи: Едже Йоренч и Мелек Генчолу

Музика: Тойгар Ъшъклъ

Жанр: Драма









В този ден като една бомба падна сред нашия спокоен живот. И от този ден нататък вече нищо не беше както преди ...

    Яман, който живее в едно от предградията на Истанбул - Тозлудере, си навлича големи неприятности на главата заради по-големия си брат. До този ден Яман за да промени съдбата си полага усилия да бъде отличен ученик, но в тази нощ той се запознава с престъпността. И чистото досие на Яман се опетнява. В мига в който е загубил всичките си надежди се запознава с адвокат Селим Серез. Селим вижда, че зад калта с която се е замърсил Яман стои един многообещаващ млад мъж. Той вижда, че Яман колкото и да се мъчи да стои далеч от белята, все повече затъва и понеже той му напомня за него самия като млад, адвокатът решава да не позволи историята на това момче да приключи зад решетките.
    Отначало Яман не взема насериозно предложението на богатия  адвокат Селим Серез, защото си мисли, че това не може да се осъществи. Но когато се връща вкъщи, разбира, че впоследствие на случилите се събития вече не може да продължи живота си оттам, където го е оставил. Гласовете от бедната къща се извисяват и още веднъж достигат до Селим. Яман този път няма да откаже предложението на Селим, който заради лошите събития влезе в живота му и през вратата, която той открехна за него, той ще направи крачка към един много различен свят.
Яман макар и да знае, че в живота не се случват чудеса, няма друг шанс освен този да влезе през тази врата. Яман с тежестта на миналото на гърба си, сред непознати хора го очаква много по-труден живот от този в Тозлудере ...



Превод: LiLisy





Чаатай Улусой и Серенай Саръкая



Мине Тугай - Ендер, Баръш Фалай - Селим, Хазар Ергючлу - Ейлюл, Танер Йолмез - Мерт
Джан Гюрзап - Асъм Шекип Кая, Шебнем Донмез - Суде, Мурат Айген - Фарук







Стари теми

 Тема 1    Тема 2
Тема 3   Тема 4   Тема 5   Тема 6  
Тема 7    Тема 8   Тема 9   Тема 10   Тема 11   Тема 12  
Тема 13   Тема 14


Епизоди с превод


 mega.co.nz (Сезон 1)   mega.co.nz (Сезон 2 39-71серия)
mega.co.nz (Сезон 2 72-77серия)


Medcezir-BG-mamma Team+:
Лили, Ники, Ани, Вени, Рени, Вики, Дани Янкова, Тарлио, Синан, Валя, Пепи, Ася, Бела, viv4o, **morski_briz**
+ Редактор на превода: Лили и Ани
Субтитри: Ани, Вени и Ива



 


Епизоди с дублаж - 1 сезон








Музиката от сериала

4shared.com   mega.co.nz

Всички изпълнения на ЯМира от 1-ви сезон



Всички изпълнения на ЯМира от 2-ви сезон









Сцените на ЯМира от официалния канал на сериала

1 част   2 част    3 част













Дочакахме 2-ри сезон по БТв   Party Party Party
















 Laughing Laughing







































Заслужената награда в Сеул  Party





 Party Party Party



и още, още заслужени награди  Party










 Party Party Party Party






Medcezir 2.Sezon Fragman | Kibariye - Sil Baştan












  Добре дошли в ятото на Medcezir 

# 1
  • Мнения: 20 795
Много красива и любовна тема  Crazy Crazy Crazy Crazy Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
А за такава любов са необходими двама - двама, които да се обичат повече от всичко на света  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



И тук да украсим с трети сезон  Laughing Laughing Laughing Laughing






# 2
  • Мнения: 27 735
Много красива и любовна тема  Crazy Crazy Crazy Crazy Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
А за такава любов са необходими двама - двама, които да се обичат повече от всичко на света  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


 Peace Peace



това много готино  Heart Eyes Heart Eyes

# 3
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 816
Иве Heart Eyes Heart Eyes чичек Party Party




Рени, грях, грехове,  Sunglasses Sunglasses все пак това ми беше обобщението  Peace Grinning Grinning и беше малко по- абстрактно,  Joy  но имах предвид гордостта му, ревността /на тая тема изперквам и яхвам метлата, верно  Praynig Blush/ , ината, отмъстителността, недоверчивостта, непостоянството, недоверието му .... и всички техни проявления, които видяхме, че нараняват не само него, а и околните...


Ясно Peace Ми за мен това са характерните черти на типичен представител на мъжете, а не грехове. Разбира се, че ще е горд - сред какви хора попадна, как можеше да се справи с тях, ако не беше показал гордост и твърд характер. Няма как да им се довери след всичко, което му направиха. Когато се довери на Мира и й разказа какъв е бил животът му, когато я допусна до себе си, тя какво направи? Използва го срещу него. Защо? Защото реши, че той й изневерява... А после какво направи... Нека да не забравяме какви ги вършеше Мира от ревност и несигурност в себе си - нещо, което никога не съм разбирала в нейния образ. За богато и популярно момиче ми беше супер неестествено да е толкова несигурна в себе си и да ревнува така. Ама сериал да става Joy

И аз Лу паля на тази тема - Тозлудере hahaha hahaha hahaha

Вени Hug Heart Eyes, ако беше й разказал всичко Яман, нямаше да има втори сезон. Както след като ги ожениха и спасиха чудотворно Мира, нямаше трети Peace

А за меда - както не вярвам да са имали Чачо и Серенай връзка, така Едже не успя да ме убеди, че летните похождения на Яман са имали друг характер. Изтупа тази история от оригинала, за да направи най-тъпата серия Sick, в която Яман бе показаха като абсолютен мухльо...  Sick

Последна редакция: вт, 26 юли 2016, 14:27 от Reni - BG

# 4
  • Мнения: 27 735

 Heart Eyes Heart Eyes Crazy Crazy Crazy Crazy

ади сега мухльо  hahaha hahaha hahaha  знаеш ли като кой звучиш?  hahaha hahaha hahaha




Мира също прояви инат и гордост  ooooh! но нито веднъж не го нарани съзнателно.


а несъзнателно ли прие да играе играта на Крачолов?  newsm78

Е, това беше грешка  Peace Това беше моментът, в който вместо да се впуска в игрички с Крачо, трябваше да обърне гръб на Яман и да го остави да си троши главата с Монги  Whistling Whistling Whistling Но не можа да го направи, а после нещата излязоха извън нейния контрол  Whistling Whistling Whistling

Осъзнатото решение на Мира е ... грешка, а на Яман - желание да наранява  newsm78  Joy

# 5
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 816

 Heart Eyes Heart Eyes Crazy Crazy Crazy Crazy

ади сега мухльо  hahaha hahaha hahaha  знаеш ли като кой звучиш?  hahaha hahaha hahaha



Така е... но само звуча hahaha hahaha hahaha

Скрит текст:
Уж се сдобриха, уж си простиха, а накрая Мирка го направи за посмешище с тази тъпа шега. И то защо - защото пак не беше сигурна в себе си. А за подарък, че така го сготви, Яман й пя ooooh! ooooh! Една от малко песни, които не харесвам Rolling Eyes

А ето една, която много харесвам Party

# 6
  • Мнения: 20 795

Мира също прояви инат и гордост  ooooh! но нито веднъж не го нарани съзнателно.


а несъзнателно ли прие да играе играта на Крачолов?  newsm78

Е, това беше грешка  Peace Това беше моментът, в който вместо да се впуска в игрички с Крачо, трябваше да обърне гръб на Яман и да го остави да си троши главата с Монги  Whistling Whistling Whistling Но не можа да го направи, а после нещата излязоха извън нейния контрол  Whistling Whistling Whistling

Осъзнатото решение на Мира е ... грешка, а на Яман - желание да наранява  newsm78  Joy

Яман непрекъснато й навираше Елиф в очите, непрекъснато - кога нарочно, кога възползвайки се от случайността, а Мира дори и когато започна игричката, се опитваше да държи Крачо настрана.



И малко първи сезон  Laughing Laughing Laughing




# 7
  • Мнения: 27 735
Скрит текст:
Уж се сдобриха, уж си простиха, а накрая Мирка го направи за посмешище с тази тъпа шега. И то защо - защото пак не беше сигурна в себе си. А за подарък, че така го сготви, Яман й пя ooooh! ooooh! Една от малко песни, които не харесвам Rolling Eyes

hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha  аз пък я обожавам  Joy Joy Heart Eyes Heart Eyes
а пичът извади чувство за хумор  Party Party   и се изсмя на всички  Laughing Laughing Party



Така е... но само звуча hahaha hahaha hahaha

Heart Eyes Heart Eyes  и да искаш не можеш друго  Joy Joy


 Вени,   Heart Eyes Heart Eyes  няма да се разберем  Joy Joy дай да си гледаме 3 сезон  hahaha hahaha

# 8
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 816

hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha  аз пък я обожавам  Joy Joy Heart Eyes Heart Eyes
а пичът извади чувство за хумор  Party Party   и се изсмя на всички  Laughing Laughing Party



 
Щото е чист като сълза Laughing Heart Eyes Heart Eyes

Иве love001 love001 love001

# 9
  • Мнения: 20 795
Скрит текст:
Уж се сдобриха, уж си простиха, а накрая Мирка го направи за посмешище с тази тъпа шега. И то защо - защото пак не беше сигурна в себе си. А за подарък, че така го сготви, Яман й пя ooooh! ooooh! Една от малко песни, които не харесвам Rolling Eyes

hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha  аз пък я обожавам  Joy Joy Heart Eyes Heart Eyes
а пичът извади чувство за хумор  Party Party   и се изсмя на всички  Laughing Laughing Party


И аз, и аз  Party Party Party Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing



 Вени,   Heart Eyes Heart Eyes  няма да се разберем  Joy Joy дай да си гледаме 3 сезон  hahaha hahaha [/i]
Давам   Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

 Flutter Flutter Flutter Flutter

# 10
  • Мнения: 1 286
Мислех, че пиша в новата тема, ама съм сбъркала. Исках да кажа, че страхотни неща подготвят за търга, все едно са взети от ДолмаБахчъ, а Суде ги била забутала на тавана, щото били стари Rolling Eyes  Да можех да си купя нещичко на този търг...

# 11
  • Мнения: 20 795
Мислех, че пиша в новата тема, ама съм сбъркала. Исках да кажа, че страхотни неща подготвят за търга, все едно са взети от ДолмаБахчъ, а Суде ги била забутала на тавана, щото били стари Rolling Eyes  Да можех да си купя нещичко на този търг...
Ще има изненади на търга и неочаквани експонати  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

# 12
  • Мнения: 5 267


 Благодарско за новата тема............ Hug Hug Hug






# 13
  • София
  • Мнения: 4 381
Скрит текст:
Уж се сдобриха, уж си простиха, а накрая Мирка го направи за посмешище с тази тъпа шега. И то защо - защото пак не беше сигурна в себе си. А за подарък, че така го сготви, Яман й пя ooooh! ooooh! Една от малко песни, които не харесвам Rolling Eyes

hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha  аз пък я обожавам  Joy Joy Heart Eyes Heart Eyes
а пичът извади чувство за хумор  Party Party   и се изсмя на всички  Laughing Laughing Party




 newsm78 newsm78


Вярно е, че не сме тръгнали на ски, но ми е много пътешественическо настроението  Heart Eyes

Благодаря за темичката  bouquet bouquet bouquet

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 2 794
Ей най-накрая и други да мислят, че не само   Чачо е виновен. А защо никой не смята, че не е правилно тя да заминава на лечение в Америка и никой от семейството й не отива с нея, а заминава Крачо, освен това и вдига телефона. Всеки нормален дали мъж или жена ще си помисли други неща. С цел да ме оплюете всички тук аз ще си кажа и това е, че смятам, че Мира има по-голяма вина

Общи условия

Активация на акаунт