Клиника Малинов - клиниката сбъдваща мечти :) Празнична Тема 20

  • 43 628
  • 723
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 936
Честита Нова темичка!
Блинг, прекрасна е, носи много настроение! Дано Новата година донесе много късмет на всички ни! bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 1 055
Цоп в празничната тема,късметлиска и с много положителни тесчета.
Блингче  Hug Hug Hug
Нещо календарчето замря, никои не пише там. newsm78
Бременния списък много оредя...но когато сте готови Блинг и Катето тогава ще се запишете bouquet
а пък за сметка на това бебешкия се увеличава.:*

# 3
  • Мнения: 195
Каква хубава нова тема:))))Дано ни е на късмет на всички!!

# 4
  • София
  • Мнения: 692
И аз се записвам в прекрасната ни нова тема! Отново огромни благодарности на Блинг за старанието!  Hug
Пожелавам в тази тема някой да се запише с Коледно чудо!  Praynig

# 5
  • София
  • Мнения: 7 645
ето ме и мен Simple Smile
Айдее след няколко седмици, всички ще си показваме какво сме измайсторили Simple Smile
Аз мисля като най-мързелива да оставя мъжо да прави, а ние с детето може да декорираме някоя от онези сглобяеми ядливи къщички от икея примерно Simple Smile

# 6
  • Мнения: 223
Честита нова темичка 😃 Дано да има безброй поводи да се  поздравим със положителни резултати.
Блинг супер е 😃

# 7
  • София
  • Мнения: 1 689
О, каква хубава темичка! Благодарим ти, Блингче!
Днес вече имам зацапване. Нямах търпение да ми дойде!
За утре ще имам нужда от палчета, дано ми е отрицателна уреаплазмата, а за ММ ще се знае другата седмица.
Иска ми се всичко да е наред и спокойни да почваме опитите.
Стискам палчета за всички, които имат нужда за каквото имат нужда!!!

# 8
  • Мнения: 2 282
Честита ни тема.Дано коледното чудо споходи всички ни. Hug

# 9
  • Мнения: 936
Момичета имам една питанка за Зет трансфера. Предполагам пак ще е необходима МБ и понеже знам,че подготовката включва поставяне на хапчета вагинално още от началото на Ц, чудех се дали ще може да се пусне МБ в същия Ц или трябва в предходния?

Соренда, сискам палци за добри резултат! Peace

# 10
  • Мнения: 5 894
По-скоро предходния, защото естрофемът май се почва първите дни на цикъла. Момичета с опит ще кажат със сигурност. При всички случаи е по-добре в предходния цикъл, защото винаги може да изскочи нещо за лечение. Да има време за реакция и евентуално дори отлагане на трансфера.

# 11
  • Мнения: 936
Да, и аз така си помислих,ама да питам за по сигурно. Благодаря за бързия отговор! Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 1 055
Аз я правих няколко дена преди  Зета в деня на прегледа не си сложих
естрофема сутринта а след прегледа.Но и според мен е по добре да е преди цикъъл,защото аз си взех МБ след зета, а на нея пишеше че имам БВ и нищо не ми бе изписано.Може Калчев въобще да не  я е видял,а акушерките да са му предали че е чиста.Минало свършено,но вече внимавам.

# 13
  • Мнения: 19 687
И аз тук! Много палци за всички  Hug

# 14
  • SOFIQ
  • Мнения: 402
Запис ... Мина днешния преглед изчистила съм се напълно ,утре ми назначи изследване на хормони знаете ли в колко най-рано мога да отида  и горе долу колко се чака да излезнат

Общи условия

Активация на акаунт