Малко ме е срам, но ще попитам

  • 36 559
  • 175
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 680
Опитвали ли сте да си махате космите на триъгълника с депилатоар?Може ли да предизвика някаква алергична реакция или възпаления? На опаковката пише "за крака".
Благодаря и извинете, ох още ме е срам Embarassed, но ме интересува.

# 1
  • Мнения: 5 622
Не съм опитвала и не бих  Stop Депилатоара премахва космите посредством химично въздействие на космите чрез съсавките на керема. Сигурно знаеш как "приятно" миришат космите при обработка с подобен крем  Sick От тук можеш и да съдиш колко е "безопасно" да го ползваш на триъгълника...

# 2
  • Мнения: 463
и аз не бих пробвала

# 3
  • Мнения: 5 647
Не и не бих го направила. Ако търсиш безболезнено махане на космите, по-добре действай по традиционния начин с бръсначката.

# 4
  • Мнения: 912
Има депилаторни кремове и за триъгълник, няма нищо странно да го ползваш там, още повече че всичко друго е по-дълготрайно от бръснача, просто с бръснача е най-лесно иначе тези кремчета наистина миришат неприятно Sad Не че аз не ползвам само бръсначка, но колата маска ако можеш да я изтърпиш, си е все още оптималното решение Peace

# 5
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
има кремове, които са и за там и не е задължително да миришат гадно Peace аз ползвам такива, ако ми се наложи. никога не мога да се обръсна толкова гладко.

# 6
  • Мнения: 5 362
Не, не съм пробвала.

# 7
  • Мнения: 4 053
аз ползвам депилатоар за триъгълника,
никак не е стращно,бих казала,че е по добрия вариант от бръснача,
космите като излизат не са така остри,а и ги няма тези малки и досадни пъпчици след бръснене Wink

# 8
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 536
Аз,махам всичко и го правя вече няколко години с ВИЙТ Peace!Много съм доволна и мирише много хубаво,а и не боли,защото съм правила и коло-маска на всичко еми умрях от болка и за каква кръв ставаше на въпрос не е истина.

# 9
  • Мнения: 3 334
ползвала съм кремчето за триъгълник,когато бях бременна в 9-ти месец.Не можех да изтрая тогава кола маската. Peace

# 10
  • Мнения: 374
ами някои да обясни за кремчето че съм нещо невежа пък се заинтригувах...аз пробвах с епилатор веднъж ама що кръв и болка преживях Sad

# 11
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Аз също пробвах с депилатоар по време на бремеността и се обринах, но го отдавам на хормоните и чувствителната кожа. Пробвай на някое друго място преди да опиташ на триъгълника  Peace

# 12
  • Мнения: 2 152
Докато бях бременна си махах космите изцяло и ползвах депилатоар на Виши за чувствителна кожа.По- скъп е, но е много хубав и не съм имала никакво оплакване, въпреки че се ползва върху най-нежните части Peace

# 13
  • Мнения: 5 622
аз ползвам депилатоар за триъгълника,
никак не е стращно,бих казала,че е по добрия вариант от бръснача,
космите като излизат не са така остри,а и ги няма тези малки и досадни пъпчици след бръснене Wink

Абе за какви пъпчици говорите след бръснене?  Thinking Аз нямам подобен проблем  Thinking


... никога не мога да се обръсна толкова гладко.

Е, защо? Като удариш контрата и си гладка като бебешко дупе  Wink


Като ви чета и разбирам, че явно всичко е до косъм  Rolling Eyes На който са му повечко и са по-дебели има проблем с боцкане и пъпки при изникване на космите и не могат да станат много гладки с бръсначката...поне аз така си го обяснявам  newsm78

Виждала съм триъгълник след кола маска и като го сравня с моя, разлиакта е огромна...Кожата стоеше тъмна отдолу и цялата на пъпки от самата кола, която е издърпала космите от корен....  Stop При мен с бръсначката е супер, гладко и меко  Wink

Иначе не знаех, че има и депилатоар за триъгълник...просто не ми се е налагало да търся  Peace

# 14
  • Мнения: 769
Аз определено мисля, че въпросът опира до конкретния тип кожа и косъм.
Много жени имат хубава кожа и по-какъвто и начин да се обезкосмяват в тази зона, нямат проблеми.
При мен проблемът е голям, кожата ми е  чувствителна и тънка - от кола маска/епилатора ми се образуват бубинки от всрастнати косми, които не могат да избият на повърхността, от там пъпчици, раздразнения и т.н.
От бръснене - освен, че не става гладко, кожата ми се раздразва и почервенява, често става на ранички. Да не говорим, че избива на следвящия ден (при мен има и хормонален фактор).
Опитвала съм и с депилатоар за чувствителна кожа, тук предимството е че няма механично раздразване, но кой знае какъв точно е състава на тези кремчета..
От изброеното до тук за мен остава една единствена опция - фотоепилация. Разбира се цената не е никак малка, но вече пробвах фотоепилация на друга област и мисля, че спокойно мога да съпоставя парите които съм потрошила през годините с цената на фотоепилацията (2-3 процедури примерно за година).

# 15
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Бубе, и десет контри да ударя все ще подмина някой да боцка. а за пъпките на другия ден не ми се говори. каквото и да сложа след това. аз чистя всичко.
иначе колата си е най-добрия вариант.

# 16
  • Мнения: 769
Бубе, и десет контри да ударя все ще подмина някой да боцка. а за пъпките на другия ден не ми се говори. каквото и да сложа след това. аз чистя всичко.
иначе колата си е най-добрия вариант.
Даам, контрата не е гаранция.

# 17
  • Габрово
  • Мнения: 240
Не съм се сещала за този вариант, а може би ще ми е полезен, защото след бръснене ми излизат пъпчици  Twisted Evil ; от кола-маска съм се отказала, защото кожата ми е много чувствителна и се разранява до кръв  Cry ; та съм минала на фотоепилация, но сигурно мога да ползвам депилатоар между процедурите, а?

Докато бях бременна си махах космите изцяло и ползвах депилатоар на Виши за чувствителна кожа.По- скъп е, но е много хубав и не съм имала никакво оплакване, въпреки че се ползва върху най-нежните части Peace

Каква му е цената и ако имате снимка?...

# 18
  • Мнения: 374
на мен след кола маска ми е най-добре и наи дълго изтрайва Mr. Green

# 19
  • Дъблин
  • Мнения: 331
Veet имат точно за чувствителна кожа, мисля че е с бадемово масло и се препоръчва за деликатните зони. На мен ми понася добре, а и не е необходимо да се чака дълго време да подейства  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 6 915
Аз съм пробвала с депилатоар за триъгълника, но честно казано не се справих особено добре.

# 21
  • Мнения: 5 622
Бубе, и десет контри да ударя все ще подмина някой да боцка. а за пъпките на другия ден не ми се говори. каквото и да сложа след това. аз чистя всичко.
иначе колата си е най-добрия вариант.
Даам, контрата не е гаранция.

При мен става. Явно е въпрос на косъм  Wink

# 22
  • Мнения: 1 288
предпочитам депилатоара пред бръснача. имам чувството, че бръсначът само увеличава и уплътнява космите. и никак не е трайно.

# 23
  • София
  • Мнения: 900
Леле колко съм активна  ooooh!, за една седмица станах пристрастена към сайта и към всички вас  Hug
За космите  Laughing
Отстранявам всичко, що се вее от години, а интимната зона след раждането в далечната 1992 год.  hahahaЗвучи почти древно  Joy
Минала съм през всичко, което ви минава през главата фото, лазер, крем, проста кола, "сложна" кола  Laughing и разбира се добрия, стар бръснач  ooooh!
Тъпо и упорито продължавам, независимо от всички кола - проблеми.
Няколко пъти правех абцеси и ти сериозни  Mr. Green  Sick, милия мъж вече ме гавреше на тема шуша, мине се не мине и жена му "украсена", за пъпчиците и очарователните образуванийца, след бръснене само ще кажа че си бяха направо купон и безмерно щастие, на фона на другите ядове  Wink
Но ето вашето търпение е възнаградено, ще споделя тайната  Hug
Миналата година, най-случайно, в един от безбройните магазинчета TCM или Bigshop(остарявам и не помня  Joy) открих зарядна, интимна самобръсначка за дами  Peace  Peace  Peace  Peace
Вече даже я подарявам на близките ми приятелки.
Имам наблюдения и на другите - всички сме мноооого доволни  bowuu

# 24
  • Мнения: 4 770
  Да знаете, че от контрата космите се сгъстяват и ставаш на маймуна. Мъже са ми го казвали, а те все пак се бръснат всеки ден. Приятелят ми не прави контра и може да не се бръсне 1 седмица - не личи.  Mr. Green
 А крем Депилатоар специално го има в 2 разновиднисти - обикновен и за чувствителни зони.  Peace

# 25
  • Мнения: 4 053
Петя,от къде я изрови тая тема,бе душа Crazy

# 26
  • Мнения: 778
Май само аз ползвам епилатор Embarassed Embarassed Embarassed
Боля ме само първият път - наистина беше страшно, направо като след касапница, но от тогава два пъти седмично пускам "косачката" и нямам проблеми!

# 27
  • Мнения: 4 770
Петя,от къде я изрови тая тема,бе душа Crazy
   Не съм гледала откога е, търсих тема за обезкосмяване и това е. Просто ме интересуваше, за съжаление не пише нищо особено за вийт... Crossing Arms

# 28
  • Мнения: 4 053
....... но от тогава два пъти седмично пускам "косачката" и нямам проблеми!

добре де,за епилатор,два пъти седмично не е ли много често,
или може би имаш в предвид два пъти месечно  newsm78

# 29
  • Мнения: 778
Точно два пъти седмично имам предвид ....
Идеята ми е да съм гладка винаги ... Вече си има "график" и не ми отнема повече от 30 минути за цялото тяло ...
Много мразя да съм "космата"!

# 30
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Май само аз ползвам епилатор Embarassed Embarassed Embarassed
Боля ме само първият път - наистина беше страшно, направо като след касапница, но от тогава два пъти седмично пускам "косачката" и нямам проблеми!

лелееее веднъж и аз "косих" там......няма такава болка, ooooh! щях да умря

# 31
  • Мнения: 6 915
Май само аз ползвам епилатор Embarassed Embarassed Embarassed
Боля ме само първият път - наистина беше страшно, направо като след касапница, но от тогава два пъти седмично пускам "косачката" и нямам проблеми!
Може да се каже, че съм пробвала. Всъщност бях успяла доста голям участък да мина с пинсета и идеята ми беше като порастнат след това тънките косъмчета да ги мина с епилатора. Мислех, че ще боли по-малко. Но не се оказа точно така, пак си болеше доста, въпреки че махах по малко косми. А и започаха да ми появяват много врастнали, станах на белези и се отказах от цялата работа.

# 32
  • Мнения: 4 770
  Кажете нещо и за тези депилатоарни кремове, аз още не съм се решила да ги пробвам...  Sick

# 33
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Май само аз ползвам епилатор Embarassed Embarassed Embarassed
Боля ме само първият път - наистина беше страшно, направо като след касапница, но от тогава два пъти седмично пускам "косачката" и нямам проблеми!

лелееее веднъж и аз "косих" там......няма такава болка, ooooh! щях да умря

Аз почти умрях. Сигурнобях отслабнала с 2 кила след обилното потене то зор... Много се страхувах, но отидох на козметичка за кола маска. Вече година си ходя при нея. Зор, зор, ама 10 мин. И като не го правиш ти... Форумът беше причината да се навия. Благодарско.

# 34
  • Мнения: 26
Колата му е майката,но не всеки изтърпява болката.Аз миналата годината се престраших да направя кола на по дълбоките части на триъгалника.Беше ме срам много EmbarassedЕле пък когато козметичката ми каза"Я сега се надупи да махнем и на дупето"-и ми се искаше да се изпаря от срам.Обаче останах супер доволна.Ми друго си е!

# 35
  • Linz
  • Мнения: 11 619
  Да знаете, че от контрата космите се сгъстяват и ставаш на маймуна. Мъже са ми го казвали, а те все пак се бръснат всеки ден. Приятелят ми не прави контра и може да не се бръсне 1 седмица - не личи.  Mr. Green
Космите не могат да се сгъстят, нови фоликули няма как да се появят Wink
Почти 20 год. се бръсна (имам 2 епилатора, които съм ползвала само по 3-4 пъти) и космите ми са си все същите Peace

# 36
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Аз съм на кола маска. Половин час, веднъж месечно и след това нямам грижи.

# 37
Колата му е майката,но не всеки изтърпява болката.Аз миналата годината се престраших да направя кола на по дълбоките части на триъгалника.Беше ме срам много EmbarassedЕле пък когато козметичката ми каза"Я сега се надупи да махнем и на дупето"-и ми се искаше да се изпаря от срам.Обаче останах супер доволна.Ми друго си е!
ей,голяма си сладурана Laughing Laughing Laughing

# 38
  • Мнения: 4 770
Колата му е майката,но не всеки изтърпява болката.Аз миналата годината се престраших да направя кола на по дълбоките части на триъгалника.Беше ме срам много EmbarassedЕле пък когато козметичката ми каза"Я сега се надупи да махнем и на дупето"-и ми се искаше да се изпаря от срам.Обаче останах супер доволна.Ми друго си е!
ей,голяма си сладурана Laughing Laughing Laughing
  Мдаа, но аз май не бих се пресрамила никога...  Embarassed Embarassed Embarassed  Чудя се вие как го превъзмогвате...   Shocked  newsm78

# 39
  • Мнения: 3 010
Мен толкова гинеколози са ме гледали, 4е като се замисля дали козмети4ката, дали поредният гинеколог все тая..... но факта е, 4е и аз имам проблем с пъпките и врастнали косми, така 4е метода ми е фотоепилацията.

# 40
  • Мнения: 4 770
  А пък аз не мога да се пресрамя и това е... Shocked
  А кога е нормално да те прегледа генеколог за пръв път... сори за офф-а.  Embarassed Embarassed Embarassed

# 41
  • Мнения: 374
има кремове, които са и за там и не е задължително да миришат гадно Peace аз ползвам такива, ако ми се наложи. никога не мога да се обръсна толкова гладко.
добре де, кремовете за `триъгълник` реално само за триъгълника ли се ползват или може изцяло да се обезкосмиш и `там отдолу`  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 4 053
добре де, кремовете за `триъгълник` реално само за триъгълника ли се ползват или може изцяло да се обезкосмиш и `там отдолу`  Mr. Green

може,на всякъде може Wink

# 43
  • Мнения: 3 010
  А пък аз не мога да се пресрамя и това е... Shocked
  А кога е нормално да те прегледа генеколог за пръв път... сори за офф-а.  Embarassed Embarassed Embarassed

Мила добре е ако до сега не са те гледали никога- да отидеш да си направиш профилакти4ен преглед! Аз самата просто доста 4есто съм имала проблеми и за това толкова са ме гледали  Wink

# 44
  • Мнения: 1 299
Не виждам нищо срамно във въпроса, все пак форума е за това Peace
Не съм използвала депилатоар за тази зона, а и не бих. Използвам само епилатор ( вече взех да бъркам кое е епилотаор, кое депилатоар Crazy)

Последна редакция: пт, 29 юни 2007, 11:24 от Ланфеар

# 45
  • София
  • Мнения: 900
  А пък аз не мога да се пресрамя и това е... Shocked
  А кога е нормално да те прегледа генеколог за пръв път... сори за офф-а.  Embarassed Embarassed Embarassed

Мило дете - МАРШ на гинеколог  smile3513
Ако имаш притеснения, избери си жена  Peace
Ако не водиш полов живот - задължително информирай!

Слънчева Петя,
поне веднъж годишно се ходи на профилактичен преглед!
Да не говорим, че е добре да го направят и за мамолог!

Ако има нещо, което се притесняваш да питаш тук
пиши ми на лични  Hug Hug Hug
С удоволствие ще ти бъда полезна,
стига да мога  Wink

# 46
  • Мнения: 374
добре де, кремовете за `триъгълник` реално само за триъгълника ли се ползват или може изцяло да се обезкосмиш и `там отдолу`  Mr. Green

може,на всякъде може Wink
a супер това ще е нещо което трябва да се пробва  Peace

# 47
  • Мнения: 1 299
  А пък аз не мога да се пресрамя и това е... Shocked
  А кога е нормално да те прегледа генеколог за пръв път... сори за офф-а.  Embarassed Embarassed Embarassed

Аз бях за първи път на 16 и бях ей така -  Embarassed Embarassed Embarassed
Сега обаче рядко ходя - да чукна на дърво нямам грижи с тия неща Peace

# 48
  • Мнения: 595
Ako изрично пише че е за крака-недей.
Аз с такъв си мазах ръцете и вече цял месец не мога да се отърва от ужасен обрив.

# 49
  • софия
  • Мнения: 163
Е не мога да се престраша да отида на кола, не толкова от срам, колкото от страх от болката. Но с депилатоар бих опитала, само моля ви пишете от кой сте доволни, специално за зона бикини.  Hug

# 50
  • Мнения: 1 128
Ами значи си си взела такъв само за крака,но би трябвало да има и специализиран за тези зони.
Кола маската е хубав вариант,но за този който може да я издържи.Аз лично не мога Cry

# 51
  • Мнения: 3 830
В никакъв случай не слагай от този крем по интимните си части или поне избягвай досег с лигавицата. Агресивността на този тип крем за обезкосмяване може да ти създаде проблеми.

# 52
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Само да споделя... опита ми от Veet за интимните части е не до там успешен. Чаках дългичко, паднаха, но не всички, защото моите са тъмни и явно по- дебели. Но най- гадното беше, че без да искам съм намазала и един забравен от 10 години и почти изчезнал хемороид. Как се възпали само - не е истина!  #Crazy
Та съвета ми е по- внимателно ако имате хемороиди, дори и да са излекувани.

# 53
  • Мнения: 1 424
Veet имат точно за чувствителна кожа, мисля че е с бадемово масло и се препоръчва за деликатните зони. На мен ми понася добре, а и не е необходимо да се чака дълго време да подейства  Simple Smile
И аз ползвам на Veet за деликатните зони и съм много доволна  Peace Бързо,лесно и безболезнено  Peace

# 54
  • Мнения: 2 907
Напоследък въртят една реклама по ТВ за крема на Веет. Показват не само крака, ами и бански, като се изтъква колко по-мек излизал косъмът...Значи може  Wink

Аз лично не съм пробвала с крем.

Хм, трябваше първо да прочета отговорите. Вече са писали за Веет.

Последна редакция: пт, 29 юни 2007, 15:55 от mystic

# 55
  • Мнения: 1 299
Ще взема да го пробвам и аз тоя Veet  Thinking
Боли ли с него? И колко време има между две ползвания?

# 56
  • Мнения: 4 770
  Благодаря ви за отговорите на последния ми въпрос.     bouquet  Аз нямам проблеми и затова не съм ходила, просто се чудех дали е добре ей така да отида, за всеки случай.... Но наистина много ме е срам, мнооогоооооо....  Embarassed

# 57
  • Мнения: 74
 Пробвай с продуктите на Вийт или Стреп.Но Вийт мисля , че са по-добри Peace

# 58
  • Мнения: 5 476
Ползвам  Veet за деликатните зони и съм  доволна  Peace

# 59
# 60
Пети,няма от какво да те  срам-все някога ще ти се наложи.Аз умирах от ужас от магарето,само на ехограф ме бяха гледали,ама идва и тоя момент-хич не  страшно!!!!Успех,мила:)А иначе,де да знам,аз пък съм привърженик на мъжете гинеколози,поне,колкото съм попадала при жени-все са по-груби ooooh!Нооо,моя съвет е,отиди с дълга пола,на мен ми помага психически поне.Само запратям и туй то:))))А до темата-аз съм се обривала под мишници от Вйит:(((И сама се научих да си махам всичко от триъгълника  с кола и ми е супер hahaha Peace

# 61
  • Мнения: 4 770
  Бррр, само от думата "магаре" настръхнах!...  ooooh!
 Сега пробвах депилиращ крем Елеа, само че за ръце - доволна съм!
 Бихте ли ми препоръчали някой Вийт, който да става за всички части на тялото, ако е от тези дето сами се отмиват - още по-добре!  newsm78  Вие какъв ползвате?  Grinning

# 62
  • Мнения: 3 315
Пети,няма от какво да те  срам-все някога ще ти се наложи.Аз умирах от ужас от магарето,само на ехограф ме бяха гледали,ама идва и тоя момент-хич не  страшно!!!!Успех,мила:)А иначе,де да знам,аз пък съм привърженик на мъжете гинеколози,поне,колкото съм попадала при жени-все са по-груби ooooh!Нооо,моя съвет е,отиди с дълга пола,на мен ми помага психически поне.Само запратям и туй то:))))А до темата-аз съм се обривала под мишници от Вйит:(((И сама се научих да си махам всичко от триъгълника  с кола и ми е супер hahaha Peace
 

 newsm10 BRAVO  Az i na krakata nemoga da si napravja kola,a pak za tam da negovorim.Kakva kola po to4no polzva6?

# 63
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 275
Винаги съм ползвала само депилатоар.Няма значение марката,само трябва да пише "За деликатните зони".Даже сега последно си взех на "ЕLEA" - 2,50лв.+балсам за след епилацията.
1, Не боли
2, Израстват по-бавно космите
3, Не излизат подкожно космите
4, и най-важното - можеш съвсем сама да се справиш даже и с най-недостъпните места.

# 64
stani88,използвам една бг кола маска,топла,1.20 струва.И гледам да съм пила няколко бири преди това и да мисля за колата като за предизвикателство и игра LaughingПросто взе много скъпо да ми излиза на козметик,та се научих сама да си я правя и после съм много доволна от себе си и в приповдигнато настроение хахаххаха.Аааа,и още нещо,не използвам лентите от самата опаковка на колата-с тях нищо не става,поне при мен.Приспособих една стара памучна тениска на мъжа си,направих си парцалчета от нея и след това ги пера.Абе,малко си е досадна цялата процедура,но поне при мен,другите нямат ефект:/

# 65
  • Мнения: 3 315
stani88,използвам една бг кола маска,топла,1.20 струва.И гледам да съм пила няколко бири преди това и да мисля за колата като за предизвикателство и игра LaughingПросто взе много скъпо да ми излиза на козметик,та се научих сама да си я правя и после съм много доволна от себе си и в приповдигнато настроение хахаххаха.Аааа,и още нещо,не използвам лентите от самата опаковка на колата-с тях нищо не става,поне при мен.Приспособих една стара памучна тениска на мъжа си,направих си парцалчета от нея и след това ги пера.Абе,малко си е досадна цялата процедура,но поне при мен,другите нямат ефект:/
Az vednaj probvah sama da si napravq kola na krakata i takava macanica stana  doh  posle cqlata lepkah

# 66
ха ха ха,милата тя.Мии да,нормално.Аз разтилам вестници,насанявам се на някоя хавлия и така.След тва-директно в банята,че е страшна работа #Crazy hahahaНо,да,като се замисля,че иначе козметичката ще ме оръси 30 лв и се нетусиазирам:) а на краката ги махам с епилотар,че ме мързи с кола. Stop Grinning

# 67
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Veet имат точно за чувствителна кожа, мисля че е с бадемово масло и се препоръчва за деликатните зони. На мен ми понася добре, а и не е необходимо да се чака дълго време да подейства  Simple Smile
И аз ползвам на Veet за деликатните зони и съм много доволна  Peace Бързо,лесно и безболезнено  Peace
Момичета, нито един от Виит кремовете не е подходящ за интимните части- изрично го пише на опаковката (или поне на тукашния)
Виит имат за чувствителна кожа, но това далеч не значи че може да се употребява върху интимните части.Все пак като си купите крем за ръце или лице за чувствителна кожа не си мажете триъгълника...... Peace Peace Peace
Вили

# 68
  • София
  • Мнения: 2 521
Аз пък бих Ви прероръчала дамска електрическа самобръсначка на Филипс, може само отделно, а може и като комплект с епилатор.
Все пак депилатоарите са химия, а пък на цената две-три кола-маска процедури при козметичка можеш да си купиш страхотен епилатор. Освен това за кола косъма трябва да се отглежда по-дълъг, а с епилатор се маха и половин мм косъм.

# 69
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
http://www.veet.co.uk/products_creams.shtml
Вземам си думите назад  за това че няма за интимните части- сега видях че вече имат такъв.
Вили

# 70
  • Мнения: 3 315
ха ха ха,милата тя.Мии да,нормално.Аз разтилам вестници,насанявам се на някоя хавлия и така.След тва-директно в банята,че е страшна работа #Crazy hahahaНо,да,като се замисля,че иначе козметичката ще ме оръси 30 лв и се нетусиазирам:) а на краката ги махам с епилотар,че ме мързи с кола. Stop Grinning
Zamislqm se dali da probvam newsm78 ot bolkata malko me e strah,no 6tom iztarpqh sekcioto zna4i itova 6te iztarpq

# 71
Simple Smile нали знаеш,че организма е така устроен,че ,акое  нетърпима болката-припадаш:)чесно казано,може адски странно да ти прозвучи,но мен ме боли по-малко сама като се щавя,отколкото козметичка Shockedнямам обяснение защо.Опитай на малки участъци,цикли си нещо,мисли си-и мисля,че няма да имаш проблем newsm10 Не знам,при мен поне,бръснене,депилтоари-супер бързо ми никнат пак и предпочитам,да отделя 2-3 часа за кола и да не се занимавам поне 20 дни:)А иначе,верно е досада,че трябва да ги чакаш,обаче,нали съм омъжена,не е страшно Laughingа и мъжа ми се скубе с епилатор и не ми дава да си бръсна даже краката,кво остава за триъгълника:/ Успех на всички обезкосмяващи се в летните жеги!!! Hug

# 72
  • Мнения: 4 770
Винаги съм ползвала само депилатоар.Няма значение марката,само трябва да пише "За деликатните зони".Даже сега последно си взех на "ЕLEA" - 2,50лв.+балсам за след епилацията.
1, Не боли
2, Израстват по-бавно космите
3, Не излизат подкожно космите
4, и най-важното - можеш съвсем сама да се справиш даже и с най-недостъпните места.
   Аз ползвах нормалния (розов) - на ръцете стана пърфект, ама на краката...  Sick наложи се да мина с бигчето... Rolling Eyes
  Замислила съм се и за този за деликатни зони, но незнам дали не е вредно на триъгълника, тая химия да не уврежда нещо?  Rolling Eyes
  А ползвали ли сте на Арома, Регал и др. марки? Изглеждат добри на външен вид.
 П.П. Шокирана съм от сравнението на колата със секцио!  Shocked Shocked Shocked  Толкова ли е ужасно?  Sad

# 73
Не,не вярвам,да е като секцио....да си чувала някой да търпи секцио по 2 пъти на месец? Laughingаз поне,колкото жени познавам,са ми казвали,че естественото раждане по-малко боли.....или поне,по-кратко.Щото секциото си заздравява бавно и трябва адс е пазиш.Хич не е страшна колата,ама пак-зависи как си настроен психически.Аз умирам от ужас от ваксини,само Прегнил като ми биеха,стисках зъби...а имам 3 татоса Laughingтака,че,пак ти казвам-въпрос ан настройка.Simple Smile)))Късмет

# 74
  • Мнения: 4 770
  Благодаря ти, но незнам дали бих се премислила...  Embarassed Embarassed Embarassed  Препочитам крем, само малко се притеснявам от химията вътре, ама по-добре от инквизиция.  Confused

# 75
  • Мнения: 374
стисках зъби...а имам 3 татоса Laughingтака,че,пак ти казвам-въпрос ан настройка.Simple Smile)))Късмет
и на мен ми се смяха като казах, че много ме е страх от кола маска, щото същия този дин си бях направила единия татус  Laughing
и досега си карам на безболезнени процедури по обезкосмяването

# 76
ха ха...дааа,моя зъболекар иска татос и скочил веднъж с бънджи-та аз отивам шматката и само дето не рева в кабинета,като му казах,че имам сумати скокове и татоси,голямо чудене му хвърли:)"ама как може да те  е страх,то не боли",емии,ей на-страх ме е ,като видя проклетите машинарии и усетя миризмата на пилен емайл,мога да си припадна като нищо Rolling Eyesза колата едвам се преборих със себе си,но понеже вече,4 години така се епилирам,хич не ми прави впечатление GrinningПо-скоро ме е страх от химията

# 77
  • Мнения: 7 263
Май само аз ползвам епилатор Embarassed Embarassed Embarassed
Боля ме само първият път - наистина беше страшно, направо като след касапница, но от тогава два пъти седмично пускам "косачката" и нямам проблеми!

лелееее веднъж и аз "косих" там......няма такава болка, ooooh! щях да умря


Именно!
направо не е за издържане, лошото е че заради бемките и на кола не смея да ходя вече, че ме разраняваха и единия път сериозно.
А мразя косми еле пък там.... Sick Sick Sick
Дайте снимка на този Вийт моля!

# 78
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Май само аз ползвам епилатор Embarassed Embarassed Embarassed
Боля ме само първият път - наистина беше страшно, направо като след касапница, но от тогава два пъти седмично пускам "косачката" и нямам проблеми!

лелееее веднъж и аз "косих" там......няма такава болка, ooooh! щях да умря


Именно!
направо не е за издържане, лошото е че заради бемките и на кола не смея да ходя вече, че ме разраняваха и единия път сериозно.
А мразя косми еле пък там.... Sick Sick Sick
Дайте снимка на този Вийт моля!

Tк можеш да ги видиш всичките продукти на Виит- този за деликатните  е писан   за бикини лаин.....
Не съм пробвала и нямам никакви наблюдения....
Вили

# 79
  • Мнения: 75
аз съм пробвала няколко пъти. никакви странични ефекти, но не премахват достатъчно добре ми се струва. ползвала съм и такива за 2 лв. и за 37 - разлика никаква. освен, че по-скъпия не мирише лошо.

# 80
  • Мнения: 3 315
Simple Smile нали знаеш,че организма е така устроен,че ,акое  нетърпима болката-припадаш:)чесно казано,може адски странно да ти прозвучи,но мен ме боли по-малко сама като се щавя,отколкото козметичка Shockedнямам обяснение защо.Опитай на малки участъци,цикли си нещо,мисли си-и мисля,че няма да имаш проблем newsm10 Не знам,при мен поне,бръснене,депилтоари-супер бързо ми никнат пак и предпочитам,да отделя 2-3 часа за кола и да не се занимавам поне 20 дни:)А иначе,верно е досада,че трябва да ги чакаш,обаче,нали съм омъжена,не е страшно Laughingа и мъжа ми се скубе с епилатор и не ми дава да си бръсна даже краката,кво остава за триъгълника:/ Успех на всички обезкосмяващи се в летните жеги!!! Hug
  Благодаря ти, но незнам дали бих се премислила...  Embarassed Embarassed Embarassed  Препочитам крем, само малко се притеснявам от химията вътре, ама по-добре от инквизиция.  Confused
  newsm12          Razdvoena sam

# 81
  • Мнения: 4 770
   hahaha hahaha hahaha  Аз вече не - твърдо съм за крема. Тия кола-маски посинват и пукат капиляри, поне така съм чувала.   Shocked  Naughty  Не е си работа.  ooooh!  Не ангажирам никого с мнението си, който ги понася, да си прави.  Grinning

# 82
  • Мнения: 3 315
 Thinking  naistina neznam  newsm78

# 83
  • Мнения: 4 770
 Ами ти си решаваш - ако имаш здрава кожа и нерви - кола, ако не - друго... незнам.    Rolling Eyes

# 84
  • Мнения: 3 315
Ot opita si s krakata klonq pove4e kam krema,no efekta mu e po kratkotraen

# 85
  • Мнения: 4 770
  Аз на краката, че ми е по-здрава кожата, съм пробвала само веднъж и не мисля да повтарям, а за бикини-зоната много бих си помислила...  ooooh!

# 86
  • Мнения: 3 315
 :Dcqlata zalepnah kato si pravih na krakata Grinning

# 87
  • Мнения: 4 770
  а аз не, но много ми се възпали кожата...  ooooh! направо на червени петна  Shocked   Joy

# 88
  • Мнения: 3 315
Moqta koja e matova i nqmam tozi problem newsm44    pone ot tova sam se otarvala

# 89
  • Мнения: 4 770
   Радвам се за теб! Моята е много бяла по принцип и много нежна и всичко и личи...  ooooh!  Трябва много внимание и старание...  Confused
    Пиши на кирилица!

Последна редакция: ср, 04 юли 2007, 23:15 от просто Петя

# 90
  • Мнения: 5 140
Опитвала съм да, но е УЖАСНО, ходя на коламаска за триъгълника.

# 91
  • Мнения: 3 315
Преди малко излизах и си взех крем на  ELEA   за деликатни зони и ще пробвам

# 92
  • Мнения: 131
А може ли със специален крем депилатоар да се премахнат абсолютно всички косми на триъгълника?
Аз стигам с епилатора донякъде, ама доста си боли, останалите ги бръсня, ама после като тръгнат да излизат са много твърди и .....много сърби.

# 93
  • Мнения: 4 770
Преди малко излизах и си взех крем на  ELEA   за деликатни зони и ще пробвам
  И аз мисля да го пробвам, чакам да кажеш за отзиви!   bouquet

# 94
  • Мнения: 4 053
Преди малко излизах и си взех крем на  ELEA   за деликатни зони и ще пробвам
  И аз мисля да го пробвам, чакам да кажеш за отзиви!   bouquet

става,кремчето е добро  Wink

# 95
  • Мнения: 4 770
 Благодаря!    bouquet  bouquet  bouquet
 А ползвали ли сте Регал, Арома  и другите там?  Изглеждат приятно...  newsm78

# 96
  • Мнения: 240
Преди малко излизах и си взех крем на  ELEA   за деликатни зони и ще пробвам
  И аз мисля да го пробвам, чакам да кажеш за отзиви!   bouquet

става,кремчето е добро  Wink

И аз го ползвам, но от време на време, не всеки път! Доволна съм и не мирише гадно Wink

# 97
  • Мнения: 4 770
    А на мен пък ми мирише гадно и затова искам да го сменя. На Регал пише, че са с бадемово масло и с кокос, на арома пак нещо приятно беше, та се надявам да имат по-добър аромат...

# 98
Не гледайте отговорите преди да се отговорили на въпросите, ина4е няма да ви е интересно! И така:



1.Напиши името на човек от срещуположния пол.
2.Кой е любимия ти цвят от тези - Жълт,черен,зелен,син или червен
3.Първият ти инициал: А-P,Л-Р,С-Я
4.Месецът ти на раждане
5 .Кой цвят харесваш повече-черен или бял
6.Напиши името на човек от същия пол като теб
7.Любимото ти число
8.Калифорния или Флорида
9.Кое харесваш повече: Езерото или океанът



10.Напиши желание.









Отговорите:



1.Това е името на човека,в който си истински влюбен.
2.Ако си избрал:
Червено - Ти си жив и изпълнен с любов.
Черен - Ти си скромен и агресивен.
Зелен - Твоята душа е щастлива и излъчваш спокойствие.
Син - Ти си човек със спонтанен характер.
Жълт - Ти си щастлив човек и даваш добри съвети на другите хора.
3.Ако инициалът ти е:
А-Р - Имаш много приятели и любов в живота
Л-Р - Опитваш се да се насладиш на живота и любовта ти скоро ще
разцъфне.
С-Я - Обичаш да помагаш и бъдещето ти изглежда добро.
4.Ако си роден през:
Януари-Март - Годината ще е много добра и ще разбереш, че си се
влюбил в този, който не си очаквал.
Април-Юни - Ще имаш силна връзка, но тя няма да трае дълго.
Юли-Септември - Ще имаш незабравима година с много промени.
Октомври-Декември - Годината няма да е от най-добрите, но ще
откриеш сродна душа.
5.Ако избереш:
Черно - Живота ти ще тръгне в различна посока, ще има много
промени и ще се радваш на тях.
Бяло - Ще намериш приятел, който ще ти се доверява и ще
направи всичко това, но може и да не го разбереш.
6.Това е най-добрият ти приятел.
7.Това е броят на близките ти приятели, които ще имаш в живота.
8.Ако избереш:
Калифорния - Обичаш приключенията.
Флорида - Романтична душа си.
9.Ако избереш:
Езерото - Верен си на приятелите и си малко резервиран.
Океан - Ти си спонтанен и обичаш местата с много хора.
10.Желанието ти ще се сбъдне, ако пуснештова в друг форум до 1 час!!!

УСПЕХ!!!!

# 99
  • Мнения: 4 770
        alert           spam2            ignore2            smile3513

# 100
  • Мнения: 4 053
...............10.Желанието ти ще се сбъдне, ако пуснештова в друг форум до 1 час!!!

лиготий  newsm50

# 101
  • Мнения: 2 336
Не си щавете пепрудките с депилатоар.
Първо: на тези продукти рН - то е МНОГО високо - 12,0 - 12,5
Второ: съдържат химия, която може де предизвика голяма възпаление не само на кожата, но и на лигавицата.
Трето: Колкото и да не миришат на първо четене, в момента на допир с кожата положението става много миризливо.
Четвърто: Каквото и да съдържа вътре (масла, екстракти), са само за реклама. В тази агресивна среда нищо не би омекотило крем - депилатоара.
Поздрави!   bouquet

# 102
  • Мнения: 4 770
     hahaha  hahaha hahaha  Joy JoyJoy Joy Joy
   
      Благодаря ти за изразеното мнение!       bouquet

# 103
  • Мнения: 3 315
Преди малко излизах и си взех крем на  ELEA   за деликатни зони и ще пробвам
  И аз мисля да го пробвам, чакам да кажеш за отзиви!   bouquet
         Наистина е много добьр  и не мирише гадно   Peace 
Препорьчвам го  Peace Peace Peace   

става,кремчето е добро  Wink

И аз го ползвам, но от време на време, не всеки път! Доволна съм и не мирише гадно Wink

# 104
  • Мнения: 3 315
Наистина не мирише гадно   Peace   Но ще видя за колко време ще поникнат и пак ще пиша 

# 105
  • Мнения: 274
Не съм и не бих пробвала, предпочитам колата. Peace

# 106
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не си щавете пепрудките с депилатоар.
Първо: на тези продукти рН - то е МНОГО високо - 12,0 - 12,5
Второ: съдържат химия, която може де предизвика голяма възпаление не само на кожата, но и на лигавицата.
Трето: Колкото и да не миришат на първо четене, в момента на допир с кожата положението става много миризливо.
Четвърто: Каквото и да съдържа вътре (масла, екстракти), са само за реклама. В тази агресивна среда нищо не би омекотило крем - депилатоара.
Поздрави!   bouquet
Предполагам, че и някаква киселина съдържат.

# 107
  • Мнения: 2 336
Не си щавете пепрудките с депилатоар.
Първо: на тези продукти рН - то е МНОГО високо - 12,0 - 12,5
Второ: съдържат химия, която може де предизвика голяма възпаление не само на кожата, но и на лигавицата.
Трето: Колкото и да не миришат на първо четене, в момента на допир с кожата положението става много миризливо.
Четвърто: Каквото и да съдържа вътре (масла, екстракти), са само за реклама. В тази агресивна среда нищо не би омекотило крем - депилатоара.
Поздрави!   bouquet
Предполагам, че и някаква киселина съдържат.
Повечето съдържат кълциев тиогликолат (сол на тиогликоловата киселина). На тях се дължи прекрасната миризма. За да се покрие тя се влага огромно количество парфюмна композиция, която сама по себе си е алерген в повечето случаи.
Освен това съдържа калиева основа, за да се достигне това високо рН, което е необходимо, за да подейства крем - депилатоара.

# 108
  • Мнения: 4
аз също съм ползвала защото от бръсначката ми излизат обриви и не всички миришат лошо и съм много доволна

# 109
  • Мнения: 2 677
Не съм опитвала, кола маската си е класика. Mr. Green

# 110
  • Мнения: 929
Ползвам епилатор, но не мога във всички зони които ми се ще  и довършвам със самобръсначка.

# 111
  • Мнения: 2 039
Има си кремове специално за тези зони.Пробвала съм на Вийт,супер си е,ама от колата по-добро няма  Peace

# 112
  • Мнения: 14
от колата по-добро няма  Peace
newsm10

и аз съм на това мнение. Откакто ходя на коламаска направо се родих.

# 113
  • Мнения: 148
Депилатоара все едно се бръснеш, е по-меки са космите, но ефекта е краткотраен. Аз се бях изгорила отдолу, при това беше марков

# 114
  • Мнения: 3 315
Депилатоара все едно се бръснеш, е по-меки са космите, но ефекта е краткотраен. Аз се бях изгорила отдолу, при това беше марков
   Thinking   Lele,na koq marka?

# 115
  • Мнения: 4 770
    Shocked Shocked Shocked    И аз да питам!   Кажи моля!     Sick

# 116
  • Мнения: 4 053
............. Аз се бях изгорила отдолу, при това беше марков

това,че си се изгорила,според мен е,че не си спазила указанията
а,и няма значение дали е марков или не е,
съдържанието на всики е почти еднакво,
във всяка опаковка има начин на приложение,
и там ясно е описано начина на мазане,
и това колко време е препоръчително да се седи с депилатоара Wink

# 117
  • Мнения: 4 770
  Не мисля така, всеки човек има различна чувствителност. За някои метода не е подходящ точно поради тази причина.

# 118
  • Мнения: 2 039
Депилатоара все едно се бръснеш, е по-меки са космите, но ефекта е краткотраен. Аз се бях изгорила отдолу, при това беше марков
И аз се бях изгорила здравата веднъж на подмишниците  Sick Ама сама съм си виновна,защото след като видях,че са останали няколко косъмчета,реших да повторя процедурата и ефектът беше рани по целите подмишници  RageЗа друг път ще знам да не съм такава  newsm57 Mr. Green

Последна редакция: пт, 06 юли 2007, 18:46 от LEI

# 119
  • Мнения: 4 770
  Аз един път слагах на ръцете 3 пъти подред, третия за 20мин пък нищо ми няма, но се мазах много с лосиони и кремове... ooooh!

# 120
  • Мнения: 1 234
Аз пък чесно да ви кажа депилатоар не съм и не мисля и да ползвам.Още повече на триъгълника Naughty Ефекта му е все едно да се обръснеш,само дето ти излиза по-скъпо Crossing Arms .За интимната зона-или бръснене или кола маска  Stop

# 121
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Моя съседка само така ги маха...и то с някакъв български депилатоар. Като я знам каква скръндза е е готова на всичко, само и само да не даде малко повече пари за по-хубав.
   Жива е още де!  Joy

# 122
  • Мнения: 4 770
Моя съседка само така ги маха...и то с някакъв български депилатоар. Като я знам каква скръндза е е готова на всичко, само и само да не даде малко повече пари за по-хубав.
   Жива е още де!  Joy
     В тоя българския май няма нищо лошо, пак добре че ги маха, нали е скръндза...                  hahaha hahaha           Joy Joy Joy Joy Joy

# 123
  • Мнения: 148
Значи махах ги с български-гадно мирише, но никакъв проблем, а два пъти пробвам strep или нещо такова беше-миришеше на праскови , но ме изгори, не повече от 5-6мин. съм го държала. Може само при мен да се е получило, но внимавайте!

# 124
  • Мнения: 3 315
Аз  ползвах   ELEA  и го държах   20  минути и ни6то ми няма,а  струва  2лв.      newsm78    явно  проблема  е с  кожата

# 125
  • Мнения: 4 770
  И аз направих същото и то 3 пъти подред, но за ръцете, за триъгълника не смея...  Rolling Eyes

# 126
  • Мнения: 3 315
Ами на мен ни6то ми няма ,но  зависи само и единствено от кожата.Но 6том на ръцете ти няма ни6то ??? Thinking    Незнам     newsm78  

# 127
  • Мнения: 4 770
  Така е, но тук става въпрос за интимните зони, не за ръцете...  Peace

# 128
  • Мнения: 2 336
Ако си мислите, че има особено голяма разлика между българските и вносните депилатоари - лъжете се. Главната разлика е цената.
Вярно, че миришат по-добре, ама това се дължи на многото парфюмна композиция вътре. (А парфюмните композиции за дапилатоари са алергени, поради доста по - високата си концентрация)
По - бързото действие пък се постига с изключително високо рН - 13 и нагоре. В БГ такова рН на козметичен продукт е забранено. Идея нямам как ги вкарват.

# 129
  • Мнения: 372
Не съм опитвала и не бих  Stop Депилатоара премахва космите посредством химично въздействие на космите чрез съсавките на керема. Сигурно знаеш как "приятно" миришат космите при обработка с подобен крем  Sick От тук можеш и да съдиш колко е "безопасно" да го ползваш на триъгълника...

 Peace

# 130
  • Мнения: 2 199
Кола маска, чиста работа  Grinning

# 131
  • Мнения: 6 958
Много нетрайно се махат с деплоатар, по добре с епилатор или кола  Peace

# 132
  • Мнения: 2 039
Ако си мислите, че има особено голяма разлика между българските и вносните депилатоари - лъжете се. Главната разлика е цената.
Вярно, че миришат по-добре, ама това се дължи на многото парфюмна композиция вътре. (А парфюмните композиции за дапилатоари са алергени, поради доста по - високата си концентрация)
По - бързото действие пък се постига с изключително високо рН - 13 и нагоре. В БГ такова рН на козметичен продукт е забранено. Идея нямам как ги вкарват.

Ааа, не съм съгласна тук, ама хич  NaughtyЛично си направих експеримент и сравних продуктите на Виит и някакви 2 вида БГ депилатоари. Ами вторите бяха абсолютен боклук, нищо не махнаха, а и миришеха на гадно. Така че ги изхвърлих и до там с опитите ми да "прегърна" българската козметика  Stop Crazy

# 133
  • Мнения: 2 132
Аз дами съм ходила преди време на кола. Сигурно 1 година съм си махала така космите по интимните зони. Болката я изтърпявам без проблем. Само в някои части ме боли. Но след това кожата ми се зачервява доста ( може би, защото е по- бяла) и  2 дни ми е неприятно. Излизат ми и доста подкожни косъмчета. Също така недостатък е че трябва да чакаш да ти пораснат косъмчетата , защото колата може да не хване.
 От известно време ползвам на Veet - Duo bikini, това им е крема за интимните части и освен депилатора има и крем за след това, който мирише хубаво. С депилатора по- бързо порастват космите, от колкото с кола. Често не мога да махна всички и се налага да повтарям процедурата. На опаковката пише да се изчака 72 часа преди да се нанесе пак. Сега не смея да слагам от него , защото съм бременна , а пък крема е с голяма химия и не знам как ще се отрази.
 Сега съм решила да си взема - trimmer, не знам как точно се превежда на бг - нещо като електрическа машинка за подстригване на косми.Ето пример - http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/0545819.htm Ще споделя после впечатления Wink Grinning

# 134
  • Мнения: 374
аз по4нах да правя лазерна епилация сега.....тези дни ми е 2-рата процедура мисля 4е си струва

# 135
  • Мнения: 4 447
Отдавна не ползвам такова средство за обезкосмяване на тази зона,само кола маска. Мислила съм си дали да не пробвам, но все пак кожата там е доста нежна и имайки предвид химичния състав накрема, не съм се пускала на тази пързалка.

Не те съветвам да пробваш. МацотИ се с депилатоар другаде, но не и там!  Peace

 

# 136
  • София
  • Мнения: 4 590
Да, махала съм ги, но не го предпочитам този метод. Naughty
Сега си махам косъмчетата около белега от секциото с депилатоар, че не смея с кола маска.

# 137
Em vsyshnost i az gi maham sys samobrysna4ka,no na sledvashtiq den ima i pypi i veche sa izniknali dostatu4no che da mi bockat..i aztova tiq dni smqtam da se zapytq kym kozmeti4niq magazin i da si kupq VEET depilator za triygylnika..a za bikini liniite mislq da polzvam lenti VEET .. pisna mi ot taq samobrysna4ka

# 138
  • София
  • Мнения: 1 825
Дами, като говорите за махане с кола маска имате предвид премахване на цялостното окосмяване на триъгълника, нали? Е, аз не мога да се осмеля.

# 139
  • София
  • Мнения: 2 381
Депилатоар - не!  Naughty Кола маска и бръснач.

# 140
  • Мнения: 2 199
Дами, като говорите за махане с кола маска имате предвид премахване на цялостното окосмяване на триъгълника, нали? Е, аз не мога да се осмеля.

 Peace да! тип гол охлюв   bouquet нищо не остава  Wink

# 141
  • София
  • Мнения: 1 825
Завиждам ви, че стоически издържате на болката и раните. Аз я карам със самобръсначка, но как избуяват само... Веднъж опитах с депилатоар за интимни части, така се подух и зачервих. Разбира се, това е строго индивидуално. Но третирането имаше и добри ефекти - кл-рът ми бе свръхчувствителен цял месец. Получавах оргазъм дори от каране на колело. Simple Smile Шегувам се, разбира се, за последното. Айля, след месеци се прибирам в БГ. Тогава ще те помоля да ми препоръчаш добър козметик за "това", пък ще се престраша и аз.

# 142
  • Мнения: 4 447
Като се сетя, че утре и мен това ме чака  Tired ама после ще е кеф, седмици наред - гола бате, гола  Blush

# 143
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Дами, като говорите за махане с кола маска имате предвид премахване на цялостното окосмяване на триъгълника, нали?

Аз не. С прическа... Party Sunglasses

# 144
  • София
  • Мнения: 1 825
Като стана въпрос за прическа, гледах едно предаване през м. февруари. Коментират, че в Западна Европа имало бум на кола маските на триъгълника през месеца на любовта, като мадамите предпочитали прически под форма на сърце - като подърък за мъжете си за 14-ти. Даже показаха няколко двойки, посетили заедно козметичния салон. В знак на съпричастност мъжете държаха мацките за ръцете по време на процедурата. Романтика.

# 145
  • Мнения: 2 039
Като стана въпрос за прическа, гледах едно предаване през м. февруари. Коментират, че в Западна Европа имало бум на кола маските на триъгълника през месеца на любовта, като мадамите предпочитали прически под форма на сърце - като подърък за мъжете си за 14-ти. Даже показаха няколко двойки, посетили заедно козметичния салон. В знак на съпричастност мъжете държаха мацките за ръцете по време на процедурата. Романтика.
Shocked

# 146
  • Мнения: 4 053
.................... Романтика.

представям си от февруари до февруари на какво заприличват,
егати романтиката Stop

# 147
  • Мнения: 4 053
Дами, като говорите за махане с кола маска имате предвид премахване на цялостното окосмяване на триъгълника, нали? Е, аз не мога да се осмеля.

 Peace да! тип гол охлюв   bouquet нищо не остава  Wink

така се чуствам най добре Whistling

# 148
  • Мнения: 2 229
Пробвах веднъж депилатоар и нищо не стана. Сега кола маска, но и това е кофти (не визирам болка), няма спасение и това е...

# 149
  • София
  • Мнения: 5 744
Като заговорихте за охлювите.След колко време почват да ви поникват и след колко седмици ходите пак на козметик?Оказа се ,че аз мойта козметичка, трябва да я посещавам едва ли не през 2 седмици,съмнявам се, че не работи качествено  Thinking.

# 150
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Аз ходя веднъж месечно, опитах и на 2 седмици, но си беше живо дране. Много ме боля.

# 151
  • София
  • Мнения: 5 744
Аз говоря за достатъчно добре наболи косъми за махане  newsm78. Или пък причината е в мен?

# 152
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Моите на 2 седмици явно не са добренаболи и след въпросното дране пак не беше изчистено както трябва. МВтори път няма да опитам на тази фаза.

# 153
  • Варна, Пловдив
  • Мнения: 1 081
Момичета,супер съм очудена #Crazy,в хубавия смисъл на думата!!! Реших да пробвам с депилатоар за триъгълника, и си направих първата проба,нищо не ми стана,махна космите без никакъв проблем и без никакво зачервяване или подуване на кожата. На другия ден се омацах цялата,имам предвид навсякъде отдолу и честно няма да повярвате,но стоях 20мин #Shocked #Shockedи ми нямаше нищо,искрено съм очудена,или крема си го бива,или аз съм супер желязна отдолу,въобще не съм почувствала болка,а космите ми ги махна без проблем,Сега да кажа и кой е този крем,мислех като отида до пикадили да взема вийт или елея,но ми се видя скъпо и си помислих да пробвам един на Ален Мак, казва се MILD, за деликатни зони,струваше 2.50лв, чак като се прибрах вкъщи видях че не го препоръчват за интимните зони,ама аз нали направих проба и реших на собствен риск да пробвам и направо съм изненадана от резултата.После като се измивах - гледам нищо ми няма,нито подуване,нито зачервявяване,и сега след два дни и сърбеж не съм получавала,реших да видя и тогава да пиша.Това е мое мнение,но мисля да продължа с него.На мирис е същия като клоран,който струва ок10лв.,само този съм пробвала.Интересно някой друг пробвал ли го е този на ален мак и какви са му реакциите,по принцип там пише неповече от 10-15мин,но аз го държах 20

# 154
  • Варна
  • Мнения: 2 378
... или аз съм супер желязна отдолу...

 hahaha Явно да! Joy

# 155
  • Мнения: 4 916
Като заговорихте за охлювите.След колко време почват да ви поникват и след колко седмици ходите пак на козметик?...

На четири седмици - т.е. веднага след цикъл (такава е схемата - за да не забравям  Blush).

# 156
  • София
  • Мнения: 1 476
Като заговорихте за охлювите.След колко време почват да ви поникват и след колко седмици ходите пак на козметик?...

На четири седмици - т.е. веднага след цикъл (такава е схемата - за да не забравям  Blush).

и аз мисля че това е най - добрата схена...на 3-тата седмица вече ми се иска да ги махам, но след цикъл е най - добре.

# 157
  • Варна
  • Мнения: 672
Не, не бих и пробвала никога по този начин

# 158
  • Мнения: 1 318
Пробвала съм, но нямам нерви. По-лесно ми е с бръснача. Whistling

# 159
  • по света
  • Мнения: 1 587
Само депилатоар ползвам.

# 160
  • Мнения: 13
Става, но не ти го препоръчвам защото щипе и не е много хигиенично. Аз примерно се подстригвам с машинка и после ходя на студена кола като ми взимат много навътре. Сега съм осми месец бремена и продължавам така. Опитай. Wink

# 161
  • Бургас
  • Мнения: 225
След колко време почват да ви поникват и след колко седмици ходите пак на козметик?Оказа се ,че аз мойта козметичка, трябва да я посещавам едва ли не през 2 седмици,съмнявам се, че не работи качествено  Thinking.

И при мен е така! CryСлед една седмица започват да се показват, а след 2 вече трябва да се махат! ooooh! Мисля да опитам крем за забавяне на растежа, но трябва да се маже всеки ден ,а аз не съм сигурна че ще го правя.......

# 162
  • Мнения: 148
В кола маската е истината, тези кремове все едно се бръснеш, изкарват бързо поне при мен

# 163
аз ползвам депилатоар за триъгълника,
никак не е стращно,бих казала,че е по добрия вариант от бръснача,
космите като излизат не са така остри,а и ги няма тези малки и досадни пъпчици след бръснене Wink
Аз съм на същото мнение - аз също използвам депилатоар за триъгълника, който дори не е специално за интимни места, но не съм имала проблеми с него. Наистина космите излизат по-меки след това.
Със самобръсначката след това ме сърби доста, когато никнат отново, а и подкожните са доста.

# 164
  • Мнения: 3 315
Наистина космите излизат по-меки след това.
Със самобръсначката след това ме сърби доста, когато никнат отново, а и подкожните са доста.
              Peace

# 165
  • София
  • Мнения: 3 800
Колко дни след депилатоарния крем започват да никнат космите?Аз използвам само за ръцете и съм много доволна, все едно съм ходила на кола маска

# 166
  • Мнения: 966
само с бръсначка действам

# 167
  • Бургас
  • Мнения: 193
Хммм и на мен тази работа с кола маската не ми се вижда много читава Thinking
Сега ще ходя за трети път (преди това ги бръснех и един път ходих на фотоепилация). Козметичката каза че като ми ги махне сега ще идвам на всеки четири седмици. А ми се струва че я посещавам по-често newsm78

# 168
  • Мнения: 38
За мен най-добрият начин е лазерната епиация. Малко е скъпичко, но после забравяш за случая за сравнително дълъг период. А дори и междувременно да ти се наложи друг начин на епилация, няма проблем... Simple Smile

# 169
  • Мнения: 3 360
Не съм пробвала Wink

# 170
  • София
  • Мнения: 5 744
Все си мисля,че козметичките правят някаква хватка, за да ги посещаваш по-често.Имам тъмни и много дебели косми.Абсурд е да ги къса.Или излизат всички, или не мърдат.Сега съм решила да отида при друга.Ако и при нея е същото ще почна да редувам ходене на козметик и бръснене.Иначе само си давам парите и ходя космясала  Crossing Arms.

# 171
  • Мнения: 1 069
От четири месеца ходя на кола маска и съм много доволна. Веднъж месечно махам всичко, тези около бикините вече почти ги няма, а останалите доста оредяха.

# 172
Момичета, аз имам голям проблем с космаците на бикини линията и седалището!Няма оттърваване от тях, но последния път когато бях в Метро забелязах, че Виит са пуснали депилатоари под формата на спрей, което е доста удобен вариант, но не знам колко е ефикасен и то особено за бикините. Някой, ако го е ползвал,моля да сподели! newsm17

# 173
  • Мнения: 674
Дори и под формата на спрей,мисля че депелатоар не бива да се ползва за триъгълника  Naughty

# 174
  • Мнения: 1 092
само с бръсначка действам
и аз така  bouquet

# 175
  • Мнения: 566
няма проблем. от известно време и аз действам с крем

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт