Най-приятната и най-просташка ТВ РЕКЛАМА - тема 14

  • 92 708
  • 745
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Тук обсъждаме както най-интересните, увлекателни и забавни реклами от телевизионния ефир, така и най-безсмислените, скучни и объркващи такива.
Ако сте открили наистина сполучливо направена реклама в интернет или неудачен опит за изява на начинаещ режисьор, тук е мястото да споделите и коментирате. Peace

Ето какво е тълкуването на самата дума:
РЕКЛАМА (от френски réclame от латинското reclamo, „извиквам“) е разпространявана във всякаква форма и с всякакви средства привлекателна информация относно физическо или юридическо лице, стока, идея или начинание, която е предназначена за определен кръг потребители и цели да предизвика, формира или поддържа интереса им към въпросните лица, стоки, идеи и начинания, така че те да могат да се реализират (да бъдат избрани, купени, посещавани, следвани и прочие).


# 1
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 794
Благодаря за темата bouquet

Не смятам, че е дискриминация да изискваме правилно говорене по телевизията.

# 2
  • Мнения: 11 674
Да бе дискриминация  Laughing
Или пък журналисти, които не знаят майчиния си език и допускат грешки, които и третокласник няма да направи  Whistling

# 3
  • Мнения: 14 079
Сега просто ги подбират по хубост.
Забравих преди да спомена, че и на мен ми харесваше рекламата на шуърчек. Особено репликата "Жоро е невинен". Grinning

# 4
  • Мнения: 9 865
Не знам по хубост ли ги избират или все повече "с връзки" и по наследство, но могат да ги култивират малко, няма да бъде излишно, напротив.

В рекламите, което ни е и темата, най-много ме дразнят явно нарочно подбраните деца с говорни дефекти и запушен нос. Като този кхренхвирхшите, може би си е свършил работата, да бъде запомнен, ама не с добро.

Запис и благодаря за темата! Simple Smile

# 5
  • Мнения: 2 127
Напомнихте ми как преди 2-3 години се чудех какъв е тоя „уан”, дето ми го рекламират, а то се оказа, че не било Нестле Уан, а Нестле Лайън...  ooooh!

# 6
  • Мнения: 8 524
Напомнихте ми как преди 2-3 години се чудех какъв е тоя „уан”, дето ми го рекламират, а то се оказа, че не било Нестле Уан, а Нестле Лайън...  ooooh!
hahaha

# 7
  • София
  • Мнения: 11 765
Да не ми е гол записа, има една нова с някаква лекарка от 25то дкц. Wink, подобна на бонилаш. Wink

# 8
  • Мнения: 9 865
Аааа, Маце, не е нова (за някакви капки таблетки за очи, нали) пациентката ми е любима, много ме забавлява къде са я режисирали, че и реплика има.

А вчера засякох още една реклама на някакво лекарство и пак докторът беше от 25-то ДКЦ (според надписа), явно там са на абонамент.  Mr. Green

Последна редакция: пт, 05 авг 2016, 03:13 от Бона

# 9
  • Мнения: 6 713
Вие  гледате докторите си по рекламите? Laughing
Благодаря за темата! bouquet
Рекламата с Елена Йончева не съм я засичала.

# 10
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Да не ми е гол записа, има една нова с някаква лекарка от 25то дкц. Wink, подобна на бонилаш. Wink
"Очевидно защо" като каже пациентката и ме довършва. Абсолютна халтурка. 😒
Свежа ми е на Грабо рекламата, направо ме предизвиква да хвана куфара и газ.

# 11
  • Мнения: 2 689
И аз отново видях рекламата на сокове Куинс. Много дразнеща. А, имаха толкова хубава коледна реклама.

# 12
  • Мнения: 73
Много е противно първото бебе от рекламата на Молфикс: https://www.youtube.com/watch?v=7Vg77_nB1xg Прилича ми на президента на Боливия.

# 13
  • София
  • Мнения: 8 113
Много е противно първото бебе от рекламата на Молфикс: https://www.youtube.com/watch?v=7Vg77_nB1xg Прилича ми на президента на Боливия.

 Joy Нямаше никога да направя тази връзка.

# 14
  • Мнения: 8 524
Много е противно първото бебе от рекламата на Молфикс: https://www.youtube.com/watch?v=7Vg77_nB1xg Прилича ми на президента на Боливия.

 Joy Нямаше никога да направя тази връзка.
Не успях да видя прилика.Снимка на президента може ли та да направим и ние връзката

Общи условия

Активация на акаунт