Пазаруване от Enzo.bg и Parfimo.bg - 10 тема

  • 127 145
  • 743
  •   1
Отговори
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 162
Добре дошли в новата тема!





Пазаруване в Енцо:


РЕГИСТРАЦИЯ - както навсякъде, с потребителско име и парола. Адресът за доставка, името и фамилията, e-mail, телефонът за връзка могат да се променят при всяка нова поръчка.

ОТСТЪПКИ
Вече не се предлагат от сайта. Много рядко пускат безплатна доставка или кодове за нея.

ПОРЪЧКА: При финализиране на избраните продукти, могат да се направят корекции (например да се махне застраховката на пратката), може да се избере една безплатна мостра (а може и да не се предлага) и да се въведе кода на ваучер (ако имате такъв).

Потвърждаването и изпращането на поръчката става по имейла.

ДОСТАВКА: В рамките на 3 - 5 работни дни с фирма СПИДИ. Не се предлага опция „Преглед на пратка преди доставка“. Цената на доставката стандартно е 5.90 лв.

НАЧИНИ НА ПЛАЩАНЕ: Наложен платеж (препоръчително) - при получаване на пратката.
                                Банков превод - поръчката се обработва и изпраща едва след като дължимата сума от страна на купувача постъпи по банкова сметка на Енцо.

РЕКЛАМАЦИЯ: http://www.enzo.bg/lesna-reklamacia/
Законоустановеният срок за разглеждане на рекламация е 30 дни, след датата на заявяването ѝ.
Рекламацията се подава на имейл info@enzo.bg или на телефон +359 24 928311.

Връщането на парфюм е отказ от сключен договор!!!

ОТКАЗ ОТ СКЛЮЧЕН ДОГОВОР 
При отказ от сключен договоp, възстановяването на сумата е в 14-дневен срок, считано от датата, на която продавачът получи съобщение от страна на купувача за отказ от сключен договора.
За целите прилагане на правото за отказ от сключен договор, купувачът следва да уведоми за отказа от сключен договор продавача по електронната поща на адрес: info@enzo.bg



Пазаруване в Парфимо:



РЕГИСТРАЦИЯ - както навсякъде, с потребителско име и парола. Адресът за доставка, името и фамилията, e-mail, телефонът за връзка могат да се променят при всяка нова поръчка.

ОТСТЪПКИ: няма постоянни. В момента има безплатен боди лосион към всяка поръчка наз 29 лв - http://www.parfimo.bg/tekushti-promocii#podarunok-burberry1/

ДОСТАВКА: В рамките на 3 - 5 работни дни с фирма СПИДИ. Цената е 5 лв до Ваш адрес и 4 лв до офис на СПИДИ.

НАЧИНИ НА ПЛАЩАНЕ: Наложен платеж (препоръчително) - при получаване на пратката.
                                Банков превод - поръчката се обработва и изпраща едва след като дължимата сума от страна на купувача постъпи по банкова сметка на Парфимо.

РЕКЛАМАЦИЯ:
Потребителят следва да информира търговеца за решението си преди изтичане на 14 дневният срок като попълни и изпрати по електронен път стандартния формуляр за отказ съгласно приложение №6 към ЗЗП или като заяви решението си недвусмислено по друг начин на следния имейл адрес: info@parfimo.bg
Транспортните разходи по връщане на стоката са за сметка на клиента, като негово право е да избере дали да я донесе лично в офиса на магазина или да я изпрати по куриер. Адресът е Сливен 8800, ул. Черно море 20, вх.А, ет.1, офис 3


ВНИМАНИЕ!
Пазаруването онлайн е ваш избор! Винаги има риск в тези случаи да получиш не това което очакваш, но пък  пестиш време и пари.

Цитат
Винаги има риск при онлайн пазаруването да получиш менте, но всеки си носи глава на раменете и си знае, защото пък и цената е много по-ниска.

Предишни теми: тема 9


Въпрос за запис

Кой/кои от продуктите на всеки от сайтовете ви харесва? Кой/кои бихте препоръчали и кой/кои - не   Peace

# 1
  • Мнения: 979
И аз гледам така опулено, като си дам парите, а поръчаното не ми е ОК. Mr. GreenИ всеки път си казвам, че това е последно Mr. Green

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 4 113
Много от продуктите, които купувах от Енцо изчезнаха. Пуснала съм запитване, но вече месеци ги няма. На мен хич не ми е драго да давам повече пари за същото. На менте не съм попадала.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 818
Благодаря за новата тема! Flowers Hibiscus

Пазарувала съм и от двата сайта, но определено Енцо до този момент не са ме разочаровали и ги предпочитам пред Парфимо.Имам забележка към обслужването и по-точно липсата на политика към лоялни клиенти, както и към цените на някои продукти от висок клас, които са по-високи от реалните цени в бутиците на съответните брандове.

# 4
  • Мнения: 30 865
Благодаря за новата тема. Много рядко пазарувам и от двата сайта, само ако няма друга алтернатива.

# 5
  • Мнения: 35 872
предпочитам ензо през парфюмо, накупих доста летни парфюми от там този сезон - писала съм в предишната тема и в темата за придобивките в КМ

# 6
  • Мнения: 1 177
Пазарувала съм само от Енцо предимно бяла козметика и разни дреболии, доволна съм. За опаковане на пратките използват бъбъл фолио в промишлени количества Laughing 

# 7
  • Мнения: 3 702
Благодаря за новата тема. Само от Енцо съм пазарувала-парфюми и козметика за коса.Нямам забележки.
Следя за намаления ,,

# 8
  • София
  • Мнения: 2 512
Пазарувала съм само от Енцо предимно бяла козметика и разни дреболии, доволна съм. За опаковане на пратките използват бъбъл фолио в промишлени количества Laughing 
Joy така е и си го посъбрах това фолио, върши ми страхотна работа при оправяне на някой багаж или пращане на някои по-чупливи неща  Laughing
Харесвам и двата сайта, дългата доставка от Парфимо малко ме изнервя, дано да си направят някой склад и да са по-бързи  Mr. Green

Благодаря за темата!  bouquet Успешна седмица на всички  newsm47

# 9
  • Мнения: X
Благодаря за новата тема!

Клиент съм и на двата сайта, но харесвам повече Парфимо, заради по-ниската доставка, наличието на кодове чат-пат, както и на разни изгодни тестери на продукти.

От Енцо купувам, когато само там е налично това, което ми трябва. Винаги първо проверявам по останалите сайтове, на които имам доверие. Защото освен, че си вдигнаха доста цените, ме дразни огромната им доставка и липсата на каквито и да е отстъпки за големи поръчки, лоялни клиенти и др.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 9 395
Благодаря за темата,пазарувам повече от Енцо напоследък,не са ми пращали менте.И парфюми и козметика за коса си поръчвам,всичко си е както трябва. Peace Пък който иска да дава повече пари за нещо,което може да купи в пъти по-евтино негов си проблем.Който както иска да разполага с парите си.

# 11
  • София
  • Мнения: 19 910
Благодаря за новата тема!  bouquet Пазарувам от Енцо и Парфимо, само ако не успея да намеря търсения продукт в чуждестранен сайт.

# 12
  • Мнения: X
Благодаря за темата Flowers Hibiscus
Пазарувам основно от Ензо, а откакто доставят толкова бързо, съвсем ме спечелиха. Парфимо ме подлудяват с тази тяхна бавна доставка.
Иначе поръчвам козметика за коса, не съм попадала на менте към момента.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 4 113
Току що направих поръчка за над 300 лева, от Енцо, през телефона. Не ми даде опция за избор артикул с намалена цена. А поръчах Герлен, Кларанс, Ланком......Базата за грим, на Герлен, е на промоция и ако ми я беше предложил, щях да грабна още една. Предишния път ми предложи някакви смехотворни неща. А аз поръчвам предимно козметика.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 5 907
Благодаря за новата тема!
Вече все по-рядко пазарувам от двата сайта, предпочитам да поръчвам от чужди. Имам поръчки и от Енцо, и от Парфимо, досега нямах забележки, но при последната поръчка от Парфимо много ме издразниха, че не искаха да приемат да върна парфюм и смятам да намаля пазаруването от там.
Иначе един от най-сполучливите продукти, които напоследък съм взимала, е балсама Carmex от Енцо.

Общи условия

Активация на акаунт