Пазаруване от Enzo.bg - 6 тема

  • 112 937
  • 722
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31 183
Добре дошли в шестата тема за пазаруване от сайта!





Указания за пазаруване:


При първа поръчка, можете да ползвате намаление. За целта при първо отваряне на сайта - въведете мейл адрес в изскачащото прозорче - покана за ползване на отстъпката! Ако пропуснете - отворете сайта с друг браузер  Peace

След като добавите продуктите в кошницата, можете да изберете и една мостра  Peace А на следващата стъпка в процеса на потвърждаване на поръчката - ще Ви бъдат предложени продукти на специална за Вас цена.

Поръчката се доставя със Спиди за 3-7 дни.




Предишни теми: 1, 2, 3, 45



Вместо запис, моля споделете какво най-често пазарувате от сайта, какви са успешните Ви покупки и какво Ви разочарова  Peace

Последна редакция: сб, 30 яну 2016, 22:16 от bubanka

# 1
  • Мнения: 1 270
Да се запиша първа.
Купувала съм парфюми и козметика за коса, за друго не се сещам. Доволна съм, само да намалят тази цена за доставка  #2gunfire

# 2
  • Мнения: 2 045
преди купувах най-вече и само продукти за коса - попаднах на съмнителен продукт и оттогава спрях  Peace

# 3
  • Мнения: 13 624
Денси, мерси за новата тема  Hug

Най-често поръчвам козметика за коса и лице и разни малки неща като балсамчета за устни. Между другото от седмица са махнали тотално марката EOS  Sad дано да е само временно.
От около 30-40 поръчки не са ме разочаровали за сега с нищо /да чукна на дърво/  Heart Eyes

Обаче изчетох последните страници на миналата тема и все по-често виждам, че има недоволни от парфюмите.
Поръчвала съм много парфюми, но само на известни личности като Beyonce, Katy Perry, Paris Hilton, Madonna, Gwen Stefani, Lady Gaga, Nicki Minaj и мн. други и там съм на 100% сигурна, че са оригинални.
Но за останалите наистина започнах да имам съмнения... Thinking Може би не всички са ментета, но има такива между тях. Чела съм мнения за германската версия на сайта и там много потребители казват, че са доволни, други че са получили чисти имитации.

Последна редакция: пт, 08 яну 2016, 22:23 от Жаки°

# 4
  • Мнения: 2 596
Поръчвала съм козметика. Мислех да поръчам и парфюм, но след последните страници на миналата тема се отказах  Blush

# 5
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 755
Поръчвала съм козметика - бяла и декоративна.  Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 5 656
Благодаря за темата, Денси  bouquet

Поръчвала съм само парфюми досега и не съм имала съмнения и проблеми. Обаче аз поръчвам разни рядкости, стари неща, а не комерсиални заглавия, които често се имитират.
Мнението на Жаки от предишната тема ме подсети, че имам нужда от хубав шампоан, ще разгледам Simple Smile

# 7
  • Мнения: 1 937
Да се запиша и аз, че от скоро се зарибих. Наистина цената на доставка е доста солена, няма да е лошо да я намалят...

# 8
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Благодаря за темата! bouquet

Поръчвам често от две - три години.
Предимно бяла и декоративна козметика, понякога - за коса, парфюми не съм никога. Доколкото разбирам, недоволните са главно от тях.
Аз не съм била разочарована до момента и не съм се съмнявала в качествата на продуктите. Дано е все така!

# 9
  • София
  • Мнения: 11 987
последната ми поръчка бе за почти 200 лева, но си искаха цената за доставка.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Купувам козметика за коса. Любимите ми и на страхотни цени са продуктите на Тиджи, Орофлуидо и Джойко.

# 11
  • София
  • Мнения: 3 854
Благодаря за новата тема, densi! bouquet

Поръчвам от самото начало на появяването на сайта.Купувала съм си шампоани, някои от които дори не се намират на нашия пазар и са доста по-евтини, олио за коса /последно купих на Matrix и съм много,много доволна/, бяла козметика, декоративна козметика, четки за коса и най-вече парфюми за мен и за ЛМ.Винаги имам едно наум след прочетеното във форума,но засега не съм имала съмнения в качествата на получени продукти.
Балсамчета за устни ЕОС поръчах преди Коледа бяха намалени доста,но не мога да споделя,че изпитвам от употребата им някакъв уаау ефект.

# 12
  • Мнения: 18 996
Здравейте, нещо на корейската марка Холика Холика купувал ли си е някой от сайта? За тях специално се интересувам пускат ли превод на български.

# 13
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Благодаря за темата, Денс! bouquet

Основно парфюми и козметика за коса пазарувам. Нямам неуспешни покупки. Нито разочарования. Дано все така да е. Hug

Lirena, точно серията Joico Moisture Recovery съм си я купувала от Ензо. (И много други.) Страхотна серия, за ударна хидратация. На моята коса поне я усетих такава. Не е менте със сигурност. Ползвала съм шампоана от същата серия и от английски сайтове - няма разлика нито в качества, нито в мирис, само в цената. Peace

# 14
  • Мнения: 310
Благодаря за новата тема! bouquet

Пазарувам най-често козметика за коса ( Редкен, джойко, Алтерна) и лице ( шанел, Есте Лаудер, Кларинс) - винаги са били оригинални. Поръчвала съм и парфюми, нямам забележки.

Общи условия

Активация на акаунт