ПЕРЛА - Сонгюл и Къванч - Перфектната Двойка - епизод 51

  • 48 602
  • 737
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 690



Заповядайте на сладка раздумка : )







 


















 













На български името й означава „последна роза". Родена на 17 февруари 1979 г. в град Диарбекир, Турция. Израства в Анкара, където баща й се мести още в ранното й̀ детство. Изучавала е театрално изкуство в Анкара, завършила е Турската театрална академия. През 1995 г завършва и курс по пеене в университета Hacettepe.Преди да се превърне в истинска звезда с участието си в ТВ сериала "Перла", тя играе на театралните сцени в Турция. Сонгюл е една от любимките на публиката, която я обича заради красотата ѝ  благия й̀ характер.
Актрисата започва да се снима в телевизионни сериали през 2001 г., когато участва в мини-сериала „Vasiyet“, а след това през 2002 г в „Havada bulut“. В „Перла“ играе главната роля на Инджи, където си партнира с Къванч Татлъту. Снимките продължават 2 години, сериалът се излъчва в десетки държави и става любим на милиони зрители по света, а в арабските държави е издигнат дори в култ.
Сонгюл е била женена за турския актьор Джанберк Учуджу, двамата се развеждат през 2008 г. Често като причина за развода им се изтъква ревността на Джанберк и предполагаемата връзка на Йоден с Къванч Татлъту по време и след снимките на „Перла“.
Към настоящия момент Сонгюл Йоден живее в Истанбул.



филмография

Vazgeç gönlüm (dizi) (2008) Ezra


Acı Aşk (Film) (2009) Ayşe


Mükemmel Çift (dizi) (2010) Ayça


72.Koğuş (film) (2010) Meryem















Роден е на 27 октомври 1983 година в Адана - Южна Турция. Той е едно от петте деца в семейството. Учил е в частна гимназия, където се е изявявал като много добър баскетболист. След това семейството му заминава за Истанбул, защото баща му се нуждае от медицинско лечение. Там Къванч се записва в баскетболния клуб Ulkersport. Баща му искал той да стане актьор, но неговите планове били да прави кариера на спортист. Все пак мечтата на баща му се сбъднала. Къванч Татлъту започва кариерата си като фотомодел, след като майка му изпраща негови снимки в известна модна агенция. През октомври 2001 г. печели наградата "Най-добър модел" на световно модно ревю. Оттогава работи като професионален модел и актьор.
Къванч се превръща в звезда през 2005 г. с главната роля в сериала "Перла". С ролята на Мехмет става популярен в целия арабски свят. Следват роли в други сериали, превърнали се в хитове.



филмография

"Amerikalilar Karadeniz'de 2" (film) (2007) Muzaffer

   

"Menekşe ile Halil" (2007/2008) Halil

   

"Aşk-ı Memnu" (dizi) (2008/2010) Behlül


"Grease" (musical) (2010)


"Ezel" (dizi) (2010) Sekiz

   





"ПЕРЛА" - магията, която ни събра :)

"Gümüş" (dizi) (2005–2007) Gümüş & Mehmet











Сайтове, където ще откриете епизодите - gledaiseriali.com, vbox7.com, lapache.info (до 38 епизод), lapache.info (от 39 епидод)




Ако искате да се поровите из старите теми... тема 1, тема 2, тема 3, тема 4, тема 5, тема 6, тема 7, тема 8, тема 9, тема 10, тема 11, тема 12, тема 13, тема 14, тема 15, тема 16, тема 17, тема 18, тема 19, тема 20, тема 21, тема 22, тема 23, тема 24, тема 25, тема 26, тема 27, тема 28, тема 29, тема 30, тема 31, тема 32, тема 33, тема 34, тема 35, тема 36, тема 37, тема 38, тема 39, тема 40, тема 41, тема 42, тема 43, тема 44, тема 45, тема 46, тема 47, тема 48, тема 49, тема 50...


ЗАГЛАВИЕ И КОЛАЖИ:      




ЗА НАШАТА ОТЗИВЧИВА ПРЕВОДАЧКА : ,


































Последна редакция: вт, 28 дек 2010, 16:35 от shopppp

# 1
  • Мнения: 20
Ейййй, shopppp-и    smile3501 newsm51

Честита ни НОВА 51  ТЕМА! Поздравления за всички, които я оформиха и я направиха неповторима! Hug

А сега две думи за днешния "Забранен плод"
Киво, т.е. Бехлюл "сътвори" завръзката на филма  ей тъй както си лежеше болен   Wink Легна си момчето в леглото,после  пи чай, погледна Бихтер, докосна я , поизпоти се /от температурата ли, от жената на вуйчо си ли newsm78/ и......стана ясно каква ще става тя... С лице и с очи ни показа нахлулите в него чувства и по-точно огромното сексуално привличане към Бихтер. Май и той се поизплаши от новите си усещания  Thinking
За госпожа Фирдефс две думи - нямам думи. Да се чуди човек гостенка ли е, господарка ли е.
За Нихал - искам номера на шивача й да си заръчам новогодишния тоалет при него. Нарочно ли това момиче го обличат така? ooooh!
А Мадмазел в ресторанта беше ХУБАВА жена!

# 2
  • Мнения: 20
И като заговорих за Мадмоазел, ще ви пусна два линка с моменти от филма от 1975г. Там актрисата в ролята на Мадмоазел има почти същата визия, очи, излъчване като сегашната. Интересно ми беше да видя и другите герои. например Аднан ми хареса повече от сегашния - Селчук ли беше.... Бихтер е хубава и някак по-зряла жена, Нихал е пак нацупена и симпатична.... а Бехлюл - вижте го сами - да му имам карирания костюм и мустачките. На финала на един от линковете ги има в близък план двамата с Бихтер и, май, и той е синеок. Изиграна е и любовната сцена...нищо ,че се третират събитията от началото на века /по романа/

http://www.youtube.com/watch?v=JKOGQwAG9ig
http://www.youtube.com/watch?v=tFcOqA1r0s4


# 3
  • Мнения: 167
Мадмоазел повече подхожда на Андан, но пък иначе Бихтер нямаше да ходи на другото Б. Laughing

# 4
  • Мнения: 4 497
 newsm78Хареса ми заглавието на бъдещия филм Мечът и тръстиката и ми се стори много подходящо за тях двамата!
Отива им тази алегория. Hug

# 5
  • Мнения: 20
ДОБРО УТРО, МОМИЧЕТА!

Днес менюто е :
 1. Събуждане с целувка




 2. Закуска в леглото



vikktory  newsm78  Аз ли пропуснах нещо? Какъв етози бъдещ филм "Мечът и тръстиката"?

# 6
  • Мнения: 20
...Мислех, по традиция да експонирам снощната серия с малко снимки, че младежът в червено доста се поти и мори....



....и тъкмо да продължа.... "си дойдох на думата" Wink



..... Перфектната двойка, нали! Peace

# 7
# 8
  • Мнения: 20
Хей, момичета! Знам, че почивате, пазарувате, работите.... но да не пропускаме новините! Особено ако са в наша полза Peace
За клюките няма почивен ден, но на мен ми харесват този път.

Къванч сам на Нова година
20 декември 2010 | 10:54 |
Звездата от Перла и Забраненият плод – Къванч Татлату ще празнува тази Нова година съвсем сам, съобщават клюкарските издания в Турция.
Пред свои близки той споделил, че е решил да посрещне 2011 единствено в компанията на своя най-добър приятел.

 
... Не бива , момчето, да е само. В никакъв случай! Да се притечем ли помощ ? Wink

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 690
Привет и от мен!    bouquet

pkaneva,  Hug днес си във вихъра! Ама тъй е, като работиш в събота, сега имаш време!  Peace
newsm78 А кой е този най-добър приятел успя ли да разбереш? Макар че аз лично предпочитам да е в компанията на специалния си приятел и само за него бих се хабила и притекла на помощ!   Naughty



# 10
  • Бургас
  • Мнения: 690
Аз пък, докато си ровех из нета, попаднах на това http://www.modatrendim.com/2010/12/28/unlu-oyuncu-kivanc-tatlitug-icin-ne-dedi/

Обаче нищо не разбрах, гугъла ме отсвири, нали не съм mimolita  Joy Вдясно има и видео от гостуването на Къванч (заедно с Хазал Кая и др. известни люде) при Беяз. От декември 2008 г е, но за мен е ново /или мнооого добре забравено старо  newsm78/

Слагам и линковете в ютуб а, в случай че ви е интересно  Peace и отивам да гледам "Забранената любов" от '75 -та


Последна редакция: вт, 28 дек 2010, 15:23 от shopppp

# 11
  • Мнения: 4 497
 newsm78Къде се изгуби половината личен състав?Тези дни май само 3-4 сме на линия. Grinning
"Мечът и тръстиката" е хипотетичното заглавие на фр.-турската копродукция с участието/също хипотетично/на наш Казанова. Joy
 newsm78 Мадами,колко серии ще гледаме тази вечер от Плод-а?

# 12
  • Мнения: 4 497
Плодов чай с мед от мен. Hug
ooooh! Бисквитките обаче ще ги оставя за друг път,заради преяждането по Коледа. hahaha Малко разтоварваща диетка да направим до Нова година. hahaha

# 13
# 14

Общи условия

Активация на акаунт