Искам да кажа ... (48)_03.08-09.08

  • 47 603
  • 884
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 874
Здравейте и добре дошли в нашата нова тема за сладки приказки! Hug

 

Предишните теми:

# 1
  • Мнения: 4 199
Още се кокоря, та май ще бъда първа в новата тема. Прекрасно си се справила Лаленце, и картинката е повече от лятна и чудесна!
Много хубави новини и августовски емоциии да споделим тази седмица Hug

# 2
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
Да се запиша сега, а утре ще се разпростирам по-подробно. Може и със снимки да ви досаждам  Grinning.

# 3
  • София
  • Мнения: 5 605
Да се наместя и аз тук. И аз към въпроса за датата на Ванини се присъединявам!
Лале  Hug

# 4
  • Мнения: 10 874
Джули Hug

Ванини, ще споделиш ли датата или направо ще ни изненадаш? Hug

Не знам дали сте чували приказката "Не стреляйте по пианиста, той толкова може!", ама ако не сте - ето, вече я знаете. Laughing Който каквито забележки има, особено по отношение на заглавната картинка, нека да си казва и ще коригирам. Peace Също и не искам да окупирам темата, така че ако някой има желание да я пусне идната седмица, нека смело да казва.

И накрая и аз да се присъединя към пожеланието на Джули - нека да споделяме само хубави новини и положителни емоции през тази една седмица! Hug

# 5
  • Мнения: 4 892
Аз нямам никакви претенции и забележки.
Екстра си е. Да има къде да си пишем.

# 6
  • Мнения: 7 171
Искам да кажа, че се чувствам стара и нефела. Боядисвам едно малко пространство - част от кухнята и солариума, който е предимно прозорци. Направо се разглобих. Преди четири години боядисах на дъщеря си стаята за един ден, а тук на две стени и четири междупрозорция им се кумя цял ден. Останаха ми три междупрозорция (измислена дума май Laughing), и се скапах. Разглобена съм. Не ми се яде, не ми се пие (а имам едно вино да пия Laughing). Лоша работа!

# 7
  • Мнения: 14 302
Добро утро!

Пожелавам успех с прегледите на Жаки и Ени днес!
Валери, ,честита прическа! Изтървах те, но вярвам, че си хубава!
Лаленце, мерси за темата!

Не ми се работи твърде... Ама няма как.

Хубава и успешна седмица ви пожелавам!

# 8
  • Мнения: 1 525
Добро утро!
На всички пожелавам прекрасна седмица, пълна с късмет, любов, щастие и бебета!
Vanini, ела в София  Simple Smile
Аз съм добре активно почивам.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 7 314
Добро утро!

Днес сме на контролен преглед при ортопеда и след това товарим катуна и си отиваме на моренцето. Вече нямам търпение. Добре е , че майка ми ще ни дойде на гости за две седмици,та с нея ще водим децата на плаж.
Каката снощи имаше Т.  ooooh!

# 10
  • Мнения: 5 940
Добро утро Hug Лале, благодаря за темата.
И на мен не ми се работи, но се успокоявам, че още две седмици работа и после три почивка.
Алечка, благодаря.
Alleisha , радвам се, че си добре.
Джули, Лина, стискам палци за прегледите.
Тичах тази сутрин на полето. Малко ме е страх от  бездомни кучета, ама реших да си върна някои позабравени навици.

# 11
  • Мнения: 6 604
Добро утро.  Hug
Искам да кажа,че стискам палци на Ени и Жаки днес. Сигурна съм,че всичко ще бъде наред.  Hug
Ванини-и на теб успех в края на седмицата. Коя седмица си вече? Hug
И накрая да помоля за стиснати палци за нас за утре сутрин. Имаме нужда от малко късмет. Blush
Лек ден,момичета и успешна и прохладна седмица!  bouquet

# 12
  • Мнения: 12 985
Добро утро, момичета, благаодря за положителната енергия Hug
След малко ще палим за София, ако не е много горещо след прегледа ще водя децата на зоологическа градина, мъжът ми има доста работа в София и ще го чакаме. После Мими иска да види Ринг мол, това е много далече от зоологическата, нали? Аз като видна провинциалистка в София ще се щурам и нищо не знам къде е Embarassed Винаги съм с мъжа ми, с колата и не си правя труда да запомням нещо.
В този мол има ли някакви забавления за децата, игри нещо?
Лина, Джули чакаме все хубави новини Hug
Лале, хубавка ти е картинката, лятна:)

# 13
  • Мнения: 15 028
Добро утро!
Лале, благодаря за темата!
На лили пожелавам приятна почивка, както и на Тонка.
Жаки, до Зоологическата по-близо ви е Парадайс мол. Успех днес.
Успех и на Ени.
Бъни, в събота гледам една майка с две деца горе на Витоша и се чудех дали не си ти. Добре, че не попитах Simple Smile

# 14
  • Мнения: 9 571
Добро утро и от мен! Успешна седмица и късмет на всички,които имат нужда днес  Hug

Общи условия

Активация на акаунт