"Сега и Завинаги" Asla Vazgecmem Тема 7

  • 61 093
  • 739
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 376
пух таласъм,
за съжаление, повечето злини няма да се разкрият, което е доста дразнещо, но пък, така са преценили сценаристите......

# 76
  • Мнения: 367
Здравейте всички.
Аз пък много се ядосвам на Ийт, защо позволява на леля си и на Иджлял пред него да наричат Нур змия, усойница, дявол, зла, лоша вещица, научиха и Мерт, а той се прави, че не чува и не разбира и така им дава карт бланш за интриги.

И аз му се ядосвам, наистина им го позволява и те затова си "разиграват коня". А че го позволява и на Мерт въобще не одобрявам.
И мен ме заболя когато отказа на Нур да отидат в къщата заради Иджлял. Това момиче има биволско търпение!

# 77
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Аз по-напрягащ сериал от този не бях гледала, повече няма да се хващам да гледам такива сериали. А по-противен положителен образ от този на Нур никога не бях срещала. До сега не ми се беше случвало отрицателни герои да са ми по-симпатични от положителни. Е, тук успяха сценаристите да ме накарат да направя точнотова. Ашколсун, машалла!!

# 78
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
Здравейте момичета и на всички новодошли в темата Smiley!
Димана отдавна не сме се засичали, чак започнаха да ми липсват твоите анализи, наминавай по често.
Снощната серия ми беше меко казано отвратителна. Сцената на която се просълзих беше, когато Мерт махаше на Иджлял, скъса ми се сърцето, много съм чувствителна на тази тема. Явно вчерашното ми оръжие послужи, няма да гледаме противната Фикрет повече Smile  Сцената с Нур и Ийт в болницата също ме жегна, тежко ми беше снощи и дори не ми се коментира повече.
Нямам търпение да дойде този момент и всичко да си дойде на мястото, въпреки, че ще ми е много мъчно, че свършва.

# 79
  • Мнения: 630
Напоследък гледам сериала само за фон,единствено снощи имаше малко раздвижване.Дори нямам търпение да свършва,то само едно и също повтарят.И сцените между Нур и Ийт нещо не ме впечатляват,няма го това привличане както в други сериали,които съм гледала.Единсвено гледам заради Елмаз,Тя ми е много по интересна от Нур.

# 80
  • Мнения: 14 147
Аз по-напрягащ сериал от този не бях гледала, повече няма да се хващам да гледам такива сериали. А по-противен положителен образ от този на Нур никога не бях срещала. До сега не ми се беше случвало отрицателни герои да са ми по-симпатични от положителни. Е, тук успяха сценаристите да ме накарат да направя точно това. Ашколсун, машалла!!
    lechugitka, на мен точно това напрежение ми направи силно впечатление. Умението на сценаристите да задържат вниманието на зрителите до последния епизод. Да, могат да бъдат критикувани за доста неща, но пък аз съм доволна, че гледам една по-различна любовна история. Една земна и истинска любов, без излишна натруфеност и сълзливост. С всички положителни и отрицателни черти на героите, без идеализация, с грешките и прошките, с нанесените и излекувани рани, с недоизказаните истини, с лъжите и грешните стъпки. Непоносимата болка и безкрайната радост! Тежки изпитания, но и заслужена обич!
     Ще повторя неща, които съм казала - Много противоречиви становища от критици, фенове и зрители. Много публикации в пресата, които оспорват или възхваляват сериала, актьорската игра и сценария. Борбата за утвърждаване е жестока. Конкуренцията е голяма. Мненията се движат от „Осанна!“ до „Разпни Го!“, но пък всички са единодушни относно брилянтното превъплъщение на Толгахан Сайъшман в образа на Ийт Козан.
     Точно това ми харесва и в темата - различни коментари, предпочитания към различни персонажи. Но така е и по-интересно. Човек може да разглежда образите, пречупвайки ги и през други гледни точки.
      Но най-важното е, че всички се вълнуваме, преживяваме и споделяме!
    
Благодаря ви за откровените коментари, МОМИЧЕТА,!

# 81
  • Мнения: 5 468
Happy_mommy , добре дошла! Хареса ми написаното от теб. Принципно си права, че голяма част от героите и от събитията са ни представени като през криво огледало. Някои неща са поднесени в трудно смилаеми крайности. Още когато почнах да пиша в темата споделих, че за мен Елмаз е най-пълнокръвният и реален образ. Има качества и недостатъци, и търпи развитие. Останалите са едностранчиви, а сюжетът си е ... на турски сериал  Wink. Но пък ако не бяха така, нямаше да има какво да гледаме. Щяха да направят един чудесен двучасов филм, а не сериал от два пълни сезона. В интервюто на Толгахан, от което скоро слагах някои преведени изречения, той сам наблегна на това, че желанието за бързи печалби в сектора ограбва всички - от сценария, през актьорите, екипа и до зрителите. В този смисъл не мисля, че трябва да сме с голямата кошница, когато сядаме пред екрана.  Peace
И за съжаление ще бъдеш разочарована, защото не всичко излиза наяве. Rolling Eyes

Мнението ми за Елмаз е същото като твоето. В предния ми пост исках точно за нея да напиша, но не ми остана време. Много я харесвам, след като претърпя такова развитие. Тя ми изглежда най-реалистична като образ. Реакциите й, действията й и всичко, което прави, се доближават максимално до реалността. Преценява добре хората и има усет към случващото се около нея.

Много неприятно, че някои интриги ще останат неразкрити. Явно съмненията ми се оказват основателни. В такъв случай, за мен финалът няма да е никак задоволителен.

# 82
  • Мнения: 27 787
Цитат
Умението на сценаристите да задържат вниманието на зрителите до последния епизод. Да, могат да бъдат критикувани за доста неща, но пък аз съм доволна, че гледам една по-различна любовна история.

  Мен това ме грабна  . Действието и напрежението в сериала .  Толга като актьор също .


Емиии bouquet  виж каква красотаааа    

Последна редакция: чт, 05 апр 2018, 13:18 от femmi2

# 83
  • Мнения: 14 147
Цитат
Умението на сценаристите да задържат вниманието на зрителите до последния епизод. Да, могат да бъдат критикувани за доста неща, но пък аз съм доволна, че гледам една по-различна любовна история.
 Мен това ме грабна  . Действието и напрежението в сериала .  Толга като актьор също .
Емиии bouquet  виж каква красотаааа
Феми, благодаря ти! Този красавец и още един ще ми се разсърдят, но в момента Толгахан запълва цялото ми свободно време!



Феми, притеснявам се вече, фенките от Ангола ще ми го вземат. Виж как са го накичили - коланчета, чехлички ....

# 84
  • Мнения: 27 787
 Емиии , Алмеда ти го открадна красавеца    остай ги анголките  Joy Joy.  Ча не мой го опазим от нахалитети  Crossing Arms

# 85
  • Мнения: 14 147
Емиии , Алмеда ти го открадна красавеца    остай ги анголките  Joy Joy.  Ча не мой го опазим от нахалитети  Crossing Arms
Алмеда може, но на анголките не го давам А за Ча отговаряш ти - брани с всички сили!



# 86
  • Мнения: 14 147
Толгахан Сайъшман




Ийт Козан




# 87
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
И нова клюка за Амине Smiley

https://tvnovellas.blogspot.bg/2018/04/blog-post_50.html]

Последна редакция: чт, 05 апр 2018, 19:50 от velvet*

# 88
  • Мнения: 14 147


You're so kind and gentleman❤❤❤
Wanderful Tolgahan ❤❤❤❤🌷🌹🍁


From Tolgahan story
Translation: It is time to say goodbye to Angola, I want to see you for the last time

# 89
  • Bulgaria
  • Мнения: 1 146
Момичета  Hug имаме и нови попълнения Simple Smile

Сериалът е в категория драма ,няма начин всичко да е цветя и рози . Напротив ,трябва да има напрежение във всяка сцена .
Но и на мен ми се стори глупава постъпката на Нур. Вместо да спре ,когато и прилоша ,тя продължи да кара.  Относно нейните изблеци по рано същата вечер ,съгласна съм ,че лекарствата и дадоха кураж да каже неща ,които таеше в сърцето си с години ,да ,тя обожава Мерт ,но постоянно таеше болката в сърцето си ,за да не нарани него ,а чрез него и баща му . Интересно ми е какво са сътворили сценаристите за последните епизоди . Очертава се с хепиенд ,но дотогава ще има сълзи и скубене на коси от ярост пред телевизионния екран  Laughing Laughing Laughing Laughing
Малко затишие в отношенията на Ямур и Емин. Като цяло това беше най-драматичният и изпълнен с напрежение епизод . Не се отделях от екрана. Това е магията на телевизията!

Не знам ,дали знаете ,но Шафак (Иджлял) участва в нов сериал . Доколкото разбрах ,ролята и е сходна на тази .



Сериалът на Хакан (Фърат ) е спрян след 6 епизода. Изглеждаше ми интересен .




Знаете ли ,че Айшегюл(Айтюл) сме я гледали и в още няколко сериала в България? Комшии", "Малки жени", "Сезони на любовта" и "Сега и завинаги" И тя има нов проект ,който започва тези дни.


Последна редакция: чт, 05 апр 2018, 18:51 от mimity933

Общи условия

Активация на акаунт