Забравете за досадното чистене! Умната прахосмукачка Maya ще го направи вместо Вас!

  • 50 164
  • 548
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 989
Определено прахосмукачката трябва да е мощна, лека и кабела и да е дълъг за да не се налага да я включвам и изключвам няколко пъти.В нас се чисти почти всеки ден с малко дете и домашен любимец е неотложно.

# 46
  • Мнения: 7 279
Когато избирах последната прахосмукачка за вкъщи,гледах основно за:мощност,дълъг кабел,метални тръби,филтър,да е с контейнер(а не с торбички),да е компактна.Имам доста близки,които притежават роботчета и покрай тях съм се убедила в ефективността им.Ако случайно съм от щастливките,бих споделила впечатленията си и от Мауа.Успех на създателите!

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 383
Добра всмукателна мощност, лесен за почистване контейнер и да не е много шумна.

# 48
  • Мнения: 99
Тиха, мощна, с малки размери, с красив дизайн и би било прекрасно да ми спестява време и усилия:()

# 49
  • Русе
  • Мнения: 658
Най-важният критерий за мен е прахосмукачка-робот с МОКРО почистване. За жилище, в което има само твърди настилки, това категорично е единственият качествен уред за почистване. Фактът, че прахосмукачката има 2 перки, дисплей и дистанционно я пращат директно в тройката на най-желаните електроуреди в моя дом.

# 50
  • Мнения: 2
1.Цена
2.Мощност
3.Размери
4.Дизайн

# 51
  • Мнения: 1
За мен е важно да е мощна, с лесно почистващ контейнер , тиха и не на последно място красива.
От известно време се заглеждам по тези  роботи - вълшебници. 
Желая ви успех!

# 52
  • София
  • Мнения: 246
Да е тиха и с контейнер.

# 53
  • Мнения: 10 874
За мен чистенето е наистина най-досадната домакинска работа и открай време си мечтая за робот, но ме спира единствено това, че в момента нямам финансовата възможност да си го позволя.
Критериите, по които избирам прахосмукачка за вкъщи, са три: цена, мощност и дизайн.
Maya определено много ме впечатли и с интерес ще следя отзивите за нея. Разбира се, много бих се радвала аз да имам честта да я тествам, но ако не стане, ще чета с интерес коментарите на съфорумките.

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
За мен е важно прахосмукачката да е мощна, сравнително тиха и лесна за обслужване. Трябва да бъде задължително надеждна, защото се налага да я ползвам ежедневно. Почистването на дома ни е ежедневие, защото мъжът ми е астматик и прахът има основна вина за кризите му. Освен това, сме с тригодишна дъщеря, която прекарва голяма част от времето си, играейки на пода.
От доста време се замислям за прахосмукачка робот, не само поради гореизброените, но и защото след по-малко от два месеца предстои семейството ни да се увеличи.

# 55
  • Мнения: 30
Когато си избирах прахосмукачка преди време гледах да е с силна всмукателна мощност, с воден филтър ( за мен е важно, защото съм с алергия), да е маневрена, да пере килими и дамаски, с дълъг кабел. За сметка на тези неща е тежка и е трудно да се чисти всеки ден с нея, а е наложително първо заради алергията,  а и вкъщи сме три жени с дълги коси и е наложително всекидневното почистване.
Затова преди пет години си купих робот - китайски, който ми вършеше прекрасна работа. Е само за сухо почистване е, но ставаше, батерията беше много слаба 1500mAh с времето трябваше да се зарежда, за да изчисти навсякъде. Докато батерията в един момент спря и се оказа, че няма откъде да си купим друга. Сега робота седи неизползваем.
Затова за мен е много важно да мога да си купувам консумативите, когато са ми необходими.
Искам да имам отново такъв помощник, за мен  е важно.
С радост бих тествала Maya.

# 56
  • Evil thoughts can hide, I'll help release the mind I'll peel away the skin, release the dark within.
  • Мнения: 1 326
Гледам прахосмукачката да е тиха, мощна и с дълъг кабел - за да не сменям често контактите.

# 57
  • Мнения: X
Всмукателна мощност
опция за мокро почистване
цена
шум

# 58
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Първия критерии за избора ми на прахосмукачка е децибелите и.Имам малко дете което се плаши от шума и затова гледам да е тиха.Втория е с каква всмукателна мощност е съответно за твърд под,защото сме без килими.И не на последно място цената.

# 59
  • При децата ми
  • Мнения: 6 064
Избирам прахосмукачка по няколко критерия:

1. Цена.
2. Добра всмукателна мощност.
3. Лека и компактна.
4. Лесно почистване. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт