Януари все още е дале4,хайде бебе 4акаме те с интерес

  • 14 281
  • 296
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 333
Момичета, изядох почти 1 буркан кисели краставички нали не е вредно толкова много кисело?! Какво да направя така ми се доядоха, слязох в гаража и свалих един от стилажа и направо го опостуших. Ако ям все така ще ми трябват доста бурканчета. Laughing Но хубавото е, че не ми се гади.

# 16
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
галина не се притеснявай не вредят киселите крастави4ки.щом ти се яде- яж си Hugи на мен ми се прияждат много 4есто и ги ям в голямо коли4ество.даже преди да ти про4ета постинга и аз си мислих да отворя хладилника и да си взема буркана тука с мен до компютъра 4е да си хапвам hahaha Joy              потекаха ми лигите ве4е.отивам за буркан4ето.лека ве4ер моми4ета и се пазете  bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 6 798
Хаха, страшни сте бе!
Киселите краставички не са вредни, защото са кисели, а защото са солени, а солта задържа вода в тялото. За това не да полезни за бременните,ама няма страшно,като ви се яде, хапвате!

# 18
  • Мнения: 333
За солта знам, че задържа вода в организма, аз затова я използвам в много малки количества, но питах за киселото?! Laughing

# 19
  • София
  • Мнения: 6 798
Кисело може, ако не ти образува киселини, не е вредно самото кисело. Както казах - в киселите краставички има много сол, това им е вредното. Laughing

# 20
  • Мнения: 537
napravo vi zavijdam kak vi se doqjda, az nqmam nikakyv apetit  Cry predi da zabremeneq imah problem shtoto postoqnno mi se qdeshe neshto i vse se boreh s kilogramite, pyk sega kogato trqbva da qm.....vse oshte mi se gadi, no kogato mine sled nqkolko chasa pak ne mi se qde, useshtam se chak kato mi prostyrje. napravo nasila rabota pravq, ama nali trqbva da se hranq. dali e normalno takova neshto  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 176
 Здравейте и от мен, да ни е честита новата темичка за януарски ангелчетаpreggo


Ние сме добре с моя бебо, но сега започват да ни мъчат киселините. Нормално ли е толкова рано?

# 22
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
ей, като казахте краставички и на мен ми се доядоха ... ама ще трябва да почакам до довечера Simple Smile

Аз вече имам чувство, че гаденето ми е свързано с лошото време - колкото по-мрачно е, толкова по-силно е гаденето ...

# 23
  • Мнения: 39
Аз имам проблем с апетита Sad
Като се има предвид,че не ми се гади а съвсем леко ми е лошо и то само сутрин  #CrazyИначе много бързо огладнявам,но аз бях така и преди да забременея Simple SmileОбаче нямам апетит!!!
Явно е нормално ама нали трябва да се храним Thinking!!!!

# 24
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
аз забелязах, че заедно със салатка ми по-лесно да се храня. И без друго се препоръчва 3-4 пъти на ден прием на плодове и зеленчуци Simple Smile

# 25
  • Мнения: 307
Здравейте на всички!  bouquet
Добре дошли на новите мами! Леко бременеене и бързо раждане през януари! Hug  bouquet
При мен има толкова много работа, че не мога нито да чета, нито да ви пиша! Докато се усетя и хоп нова тема  Mr. Green
Аз съм добре. Гаденето поотминава, но не ме е напуснало съвсем. Чакам с нетърпение да дойде 29.06. да видим бебчо. (тогава съм на консултация). Иначе взех си всички изпити и съм много щастлива. Сега съм се заела с подготовката за сватбата, че нямам много време. Харесах си една прекрасна рокля и съм много щастлива!!! Grinning
Желая на всички всичко на-хубаво! Съжалявам, че не мога да изчета всичко, но да знаете, че съм с вас! Дано работата ми да понамалее и да мога да си пиша с вас по-често!
Много целувки!!!  bouquet

# 26
  • София
  • Мнения: 3 249
Здравейте! Аз продължавам да си лежа у дома, както препоръча чичо доктор и да се похваля - най-накрая склоних и си пуснахме интернет у дома  newsm44 Дърпах се дълго време, защото не исках да седя пред компа и у дома, ама както изглежда май ще си прекарам бременността в лежане и така ще се разсейвам поне.

Утре съм на преглед, така че да ми стискате мноооооооооого палци. Що се отнася до гаденето - има дни, в които направо не мога да стана, толкова ми е лошо, има и дни, в които ми е съвсем леко лошо.

Абе момичета, да ви питам (срам, не срам)  Embarassed - вие страдате ли от някакви вагинални течения? На мен от около 10 дни ми се е появило и хич не знам какво е. Утре ще питам докторката, ама искам да сверя при вас как е!  Embarassed

# 27
  • Мнения: 592
Здравейте и от мен момичета,да ни е честита новата темичка.Колко много бебоци ще има през януари - СТРАХОТНО!!! GrinningПоздрави на всички

# 28
  • Мнения: 871
Здравейте мами, само за гадене и ядене си говорите. Гаденето е нормално и ще премина до 3-тия месец, така че споко, а яденето....ееех яденето ще ни е спътник до края Grinning Хапвайте си от всичко по малко и не му се кахърете толкова.
Ним вагиналното течение се усилва по време на бременността, стига да няма цвят и особен мирис няма страшно. Нормално е!
vvenkova няма да изчезваш за дълго че се притесняваме за теб Hug. Ние се оженихме, когато малката беше на 1 год и половина JoyС една дума дъщеря ни беше на сватбата.  Heart EyesМного гот.
Чао ви и до скоро

# 29
  • Мнения: 307
vvenkova няма да изчезваш за дълго че се притесняваме за теб Hug. Ние се оженихме, когато малката беше на 1 год и половина JoyС една дума дъщеря ни беше на сватбата.  Heart EyesМного гот.
Нашата сватба ще е на 15 юли и ще съм някъде в четвърти месец, така, че и нашия бебок ще е с нас Simple Smile
Така се случи, че решихме да се женим и после забременях  Laughing Аз съм щастлива. Ще си имам коремче на сватбата  Party
Хубава вечер на всички ви! Hug

Общи условия

Активация на акаунт