Удари ми шамар!!!

  • 6 543
  • 88
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 694
Обича го, пък е отвратена и не иска да прави секс с него. Той този мъж ще се замонашва ли какво?
Няма никакъв смисъл да се събираш с човек, от когото си отвратена...било то с шамар или без Wink
Бе просто не ми го побира главата Simple Smile

# 61
  • Мнения: 5 508
Да, и аз не разбрах каква е тази обич пък не си отваря краката?
Хем иска да не се карат, хем не му пуска при поискване и следват шамари.

# 62
  • София
  • Мнения: 24 839
Обича го, пък е отвратена и не иска да прави секс с него. Той този мъж ще се замонашва ли какво?
Няма никакъв смисъл да се събираш с човек, от когото си отвратена...било то с шамар или без Wink
Бе просто не ми го побира главата Simple Smile

Защо се правиш, че не разбираш?
Тя да не е закъсал помияр, та да отворя крака на същество, изгубило човешкия си облик?
Ти като си пиян на талпа, имаш ли въобще спомен как се държиш и какви ги вършиш?
Сигурно нямаш, а и няма кой да те запише да се видиш.

Ако пък ти си трезвен и всяка вечер жена ти на талпа ти се лигави или агресира да я чукаш, други ще ги пишеш.

# 63
  • Мнения: 14 966
Тук с отказите за секс не стана много ясно. Аз я питах- дали му е отказвала, за да го наказва заради пиянството , или има непоносимост към физически контакт с него по принцип, а не единствено когато е пиян. Ако е второто , тя е пътник вече от връзката , макар и да не го осъзнава. И дано да е така.

# 64
  • Мнения: 7 006
Когато една жена ражда децата си с мисълта,че ги "ражда на мъжа " който е избрала за съпруг,в повечето случаи това значи "сграбчване на клона" ,щото с две деца нали..няма къде да избяга златния..Това е равносилно да строиш къща с криви основи и после да се чудиш защо не е стабилна.
От друга страна,мъжете не ядат ряпа,осъзнават сложността на положението и зависимостта в която остава жената и започват да злоупотребяват,да мачкат и да проявяват агресия.
Малко нещо като.."Ти ме върза с две деца,ми стой сега вързана и ме търпи"..
Не казвам,че случая на авторката е такъв,но натам клонят мислите ми

# 65
  • Мнения: 5 508
Защо се правиш, че не разбираш?
Тя да не е закъсал помияр, та да отворя крака на същество, изгубило човешкия си облик?
Е, щом обича 'същество, изгубило човешкия си облик' следва и да прави секс с него.
Как така хем го обича, хем не го понася? Няма как. Или е едното, или другото Simple Smile

# 66
  • Мнения: X
Авторката казва, че когато не пие е друг човек, а той пие всеки ден. Кога е друг човек и какъв друг човек е искам да разбера. Също така да питам той след работа има ли ангажимент към дома, съпругата си, децата? Върши ли нещо вкъщи, има ли задачи?
Твърде сложни неща питаш жена, която се чуди дали е постъпила добре, като след 8 години скандали се е изнесла заради някакъв си шамар и даже се чуди защо въобще се изнесла. Не е кана да налееш.

Злодеида ти имаш ли деца? Ако нямаш ти пожелавам скоро да усетиш това щастие. И ако някога изпаднеш в подобно положение тогава би ме разбрала, колко трудно е да кажеш край!
Много плоско, много. Да жертваш децата и чистото си от синини лице за... какво беше, даваше ти да му караш колата, някой лев за собствените си деца и те пита как си със здравето, че да знае кога ще ти върне децата и ще си сипе?
Много жени, вкл.и аз, сме прекъсвали връзки с мъже, които си пийват редовно. В моя случай нямаше дори агресия - просто пийнал мъж, който е вдигнал леко децибелите и разпънал усмивката. Грозна гледка е, не исках да я гледам. Да не говорим, че бирите и ракията бяха с приоритет и подскачаше при споменаване на брак и деца.

Да знаеш, че шамарът никога не остава само един.

# 67
  • Мнения: X
За последен път пиша по темата и приключвам. НЕ съм живяла 8 години в скандали и алкохолизъм. Мисля, че във всяко нормално семейство има караници и проблеми, които трябва да се решават с компромиси. От нашата връзка и на двамата ни се родиха деца. Не съм ги създала само за него. През цялото време се е грижил и за мен и за децата. Нещата между нас се промениха драстично преди година, когато започнах да осъзнавам, че връзката между нас започна да се къса.  И пак ще повторя, че НЕ съм живяла тормозена и обиждана всеки ден. Децата ми ги нямаше когато той ме удари, те дори не знаят за това. Секс не исках да правя само когато е пил. През останалото време всичко си беше наред. И не ми излизайте с номера, че си заслужавам съдбата. Децата ми умират за баща си. И за разлика от много други разделени семейства, които след подобна ситуация не се поглеждат и тръгват един срещу друг, ние успяваме да намерим общ език. Дори мога да кажа, че сега си говорим и общуваме по-спокойно от преди. Когато си тръгнах нямах никакви колебания, но си мисля, че всеки човек греши. Не знам какво ще се случи в бъдеще, единственото което искам е децата ми да са щастливи и спокойни и виждам, че това се случва когато с баща им се разбираме. Осигурила съм им всички удобства в апартамента,в които живеем, но въпреки това те ми казват „ мамо, защо не се съберете с тати”. Всеки допуска грешки и ако ги осъзнава заслужава прошка. И пак ще кажа НЕ съм живяла всеки ден в тормоз.

# 68
  • Мнения: 2 039
След като сте се разделили,ти говориш с него когато е трезвен.Затова комуникацията е по-добра.Народа е казал ку....рък до време,пиянство до гроб.Гледай си децата и мисли какъв пример им давате с постоянни скандали.След време се разведи,той сам е казал,че не може да се промени.И да шамара никога не е само един.

# 69
  • София
  • Мнения: 580
Привет на всички четящи и следящи форума. До сега не ми се е налагало да пускам тема, но много бих искала да получа съвет по моя проблем. Сигурна съм, че доста жени са били в моето положение. Ще разкажа накратко. Връзката ми започна преди 8 години. Най-голямата любов в живота ми. От тази любов се родиха две момченца. Още от началото много се карахме с него. Той пиеше и се напиваше често. В началото не ме притесняваше това, но след като се родиха децата и напиванията продължаваха и пред тях, на мен започна да ми писва. И така след мноооого разговори, караници, ни с доброто, ни с лошото нещата не се промениха. Цитирам негови думи „ аз съм на 38 години и ти не можеш да ме промениш”. В един момент на мен така ми се отврати, че не исках да си лягам с него. И се завъртя един кръг (той пие, аз не искам да правим секс, той се сърди, обижда ме, псува ме и т.н) началото на юли месец бяхме на гости при неговите родители и там се случи последния ни скандал. Той си пийна, поиска да правим секс, аз го отблъснах и той ме удари. След това всичко приключи. Изнесох се и вече почти два месеца сме разделени. През това време се разбираме кой кога ще гледа децата и всичко е наред. Децата ми страдат заради раздялата. Знам, че той ме обича, аз него също. Питам ви, мислите ли, че избързах с решението си? Само да кажа, че ако не ме беше ударил щях да си продължа да търпя всичко останало.

Постъпила си добре. Аз не бих толерирала напиването, вероятно бих си тръгнала много по-рано.
Гледай напред.
Защо е започнал да пие ?

# 70
  • Мнения: 5 248
Е нали всеки ден пие. Кога се случва тоя секс? Сутрин ли? Пак те питам- кога не пие?

# 71
  • Мнения: 3 625
За последен път пиша по темата и приключвам. НЕ съм живяла 8 години в скандали и алкохолизъм. Мисля, че във всяко нормално семейство има караници и проблеми, които трябва да се решават с компромиси. От нашата връзка и на двамата ни се родиха деца. Не съм ги създала само за него. През цялото време се е грижил и за мен и за децата. Нещата между нас се промениха драстично преди година, когато започнах да осъзнавам, че връзката между нас започна да се къса.  И пак ще повторя, че НЕ съм живяла тормозена и обиждана всеки ден. Децата ми ги нямаше когато той ме удари, те дори не знаят за това. Секс не исках да правя само когато е пил. През останалото време всичко си беше наред. И не ми излизайте с номера, че си заслужавам съдбата. Децата ми умират за баща си. И за разлика от много други разделени семейства, които след подобна ситуация не се поглеждат и тръгват един срещу друг, ние успяваме да намерим общ език. Дори мога да кажа, че сега си говорим и общуваме по-спокойно от преди. Когато си тръгнах нямах никакви колебания, но си мисля, че всеки човек греши. Не знам какво ще се случи в бъдеще, единственото което искам е децата ми да са щастливи и спокойни и виждам, че това се случва когато с баща им се разбираме. Осигурила съм им всички удобства в апартамента,в които живеем, но въпреки това те ми казват „ мамо, защо не се съберете с тати”. Всеки допуска грешки и ако ги осъзнава заслужава прошка. И пак ще кажа НЕ съм живяла всеки ден в тормоз.
Ясно, финансово зависима си от него и си търсиш оправдания да останеш. Твое си решение.

# 72
  • Мнения: X
Финансово зависима съм от самата себе си. Да той пие всеки ден след работа, но НЕ се напива всеки ден.

# 73
  • Мнения: 17 407
Не успяваш да се погледнеш извън проблема и се ловиш за моментите, в които не пие. Това влошава нещата.
Виждам, че доброжелатели - много, но и не пестят грубостта си. Така не се помага, а дори не е сигурно, че тя иска помощ (близките на зависимия са най-големите му душмани Simple Smile)

# 74
  • Мнения: X
И не си търся оправдание, за да остана. Просто споделям с вас историята си и не очаквам разбиране от всички. Благодаря на тези, които не ме упрекнаха. От страни изглежда по един начин, но когато ти дойде на главата, мисля че е нормално да си зададеш въпроса дали е правилно решението.

Общи условия

Активация на акаунт