ZANO Inspire: Инхалаторът – път към здравето на детето и цялото семейство

  • 25 756
  • 229
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 580
Най-важно се оказа, че е да бъде тих, защото децата се плашат от него и маските да прилягат точно по лицето и да може да се използва за различни медикаменти. Това са неудобствата, които сме установили и сме сменяли инхалатори заради шума.

# 46
  • Мнения: 1 622
Да  е лесен за ползване.

# 47
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 777
да бъде тих и дс не стресира детето

# 48
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 029
Досега не съм ползвала инхалатор, а знам че доста майки около мен са доволни.Би ми било интересно да пробвам, тъй като синът ми често прави инфекции на горните дихателни пътища.
Честно казано не знам какви трябва да бъдат качествата му, освен да е тих и да не стряска детето.

# 49
  • Мнения: 2 396
Според мен най-важни при избор на инхалатор са две неща: големината на разпръскване на частиците и нивото на шума.

# 50
  • Мнения: 740
Не съм наясно с всички параметри, но бих гледала за ефикасност, лесен за използване и поддръжка, тих и компактен.

# 51
  • Мнения: 2 726
Важното за мен при избор на инхалатор е най -напред да може да се слага освен физиологичен разтвор и лекарство, ако се наложи, защото не при всички инхалатори това е възможно. На следващо място да има по-продължителна гаранция. И да може да се използва от цялото семейство.

# 52
  • София
  • Мнения: 3 010
Да е качествен, възможноста за намиране на резервни части, цената, да изглежда по интересно, за да навия децата да седнат пред него.

# 53
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Важно е за мен инхалаторът да е подходящ и за деца.

# 54
  • Мнения: 240
От доста време искам инхалотор и проучвам, събирам мнения. Важно за мен е да е тих, компактен и да се намират лесно консумативи и цената

# 55
  • Мнения: 2 516
Преди момченцето ни да тръгне на ясла бях решила да вземем инхалатор - ей така, да има за всеки случай. Разгледах всички сайтове, на живо в аптеките.. Ами, не можах да избера. Някои бяха прекалено скъпи, други - много шумни. Така че определено търся някой, който да е максимално тих, за да не плаши детето, и да не е нереално скъп.

# 56
  • София
  • Мнения: 1 253
За нас от опит сме установили, че инхалаторът на първо място трябва да е kid-friendly (т.е. децата, които са основните му ползватели трябва да имат доверие в него), защото знаем, че изплаши ли се от него по една или друга причина, детето категорично ще откаже да го ползва. За мен, като родител, инхалаторът/нубилайзерът е един от най-полезните уреди в нашия дом, благодарение на който сме си спестявали  антибиотици неведнъж и два пъти🖒Да е от доказана марка и да има осигурено гаранционно и следгаранционно обслужване.

Последна редакция: вт, 20 ное 2018, 17:42 от Velina25

# 57
  • Мнения: 3 794
Важно ми е да е тих, с дълъг кабел (или възможност да работи на батерии), компактен, ефективен и лесно да намирам резервни части.

# 58
  • Мнения: 2 361
За мен е важно инхалаторът да е тих,компактен и резервните му части да се намират лесно.

# 59
  • Мнения: 1 001
Най-важно се оказа, че е да бъде тих.компактен и цената да е достъпна.

Общи условия

Активация на акаунт