Съпругът ми не иска дете, а аз искам

  • 26 339
  • 553
  •   1
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 17 775
Много ми е смешно, когато някой каже, че владее перфектно няколко езика, но на матерния си, пардон- един от матерните, пише "със съпругът ми" и подобни.
Нищо лично, но малко реална самооценка не е излишна.

# 541
  • Мнения: 5 234
А как ще разберем за развитието на 1.04.2019, ако я заключат? Sad

# 542
  • София
  • Мнения: 17 283
А как ще разберем за развитието на 1.04.2019, ако я заключат? Sad

Е това ли е най-важното!

За 1 април няма грижа иначе, кака Сийка ще пусне тема Heart Eyes

# 543
  • Мнения: 2 849
В началото на темата е написано, че чакали да се преместят в собствено жилище, и след това да действат за дете.
После се оказа, че Мия има собствен голям апартамент от 20 годишна, подарен ѝ от родителите.
Мъжът ѝ и той със собствен апартамент в затворен комплекс.

Единият владее 5 езика на нейтив ниво, а другият 3.

Да, най-добре е да се заключи темата.

# 544
  • Мнения: 237
В началото на темата е написано, че чакали да се преместят в собствено жилище, и след това да действат за дете.
После се оказа, че Мия има собствен голям апартамент от 20 годишна, подарен ѝ от родителите.
Мъжът ѝ и той със собствен апартамент в затворен комплекс.

Единият владее 5 езика на нейтив ниво, а другият 3.

Да, най-добре е да се заключи темата.



Ами ще поясня ако е толкова чудно- Жилището е мое от както бях на 20год да, и естествено за толкова време трябваше да му се направи цялостен ремонт- през това време, понеже не ми се живееше в затворения комплекс категорично за няколко месеца бяхме наели обзаведен апартамент в сградата на нашия, който се ремонтираше, за да може да сме на линия за майсторите и да следим какво правят Simple Smile

# 545
  • Мнения: 2 123
Мия, имаш лично съобщение

# 546
  • Мнения: 2 849
В началото на темата е написано, че чакали да се преместят в собствено жилище, и след това да действат за дете.
После се оказа, че Мия има собствен голям апартамент от 20 годишна, подарен ѝ от родителите.
Мъжът ѝ и той със собствен апартамент в затворен комплекс.

Единият владее 5 езика на нейтив ниво, а другият 3.

Да, най-добре е да се заключи темата.



Ами ще поясня ако е толкова чудно- Жилището е мое от както бях на 20год да, и естествено за толкова време трябваше да му се направи цялостен ремонт- през това време, понеже не ми се живееше в затворения комплекс категорично за няколко месеца бяхме наели обзаведен апартамент в сградата на нашия, който се ремонтираше, за да може да сме на линия за майсторите и да следим какво правят Simple Smile

Не, за няколко месеца, а за две години и няколко месеца сте наели апартамент.
Женени сте от три години.

# 547
  • Мнения: 237

[/quote]

Ами ще поясня ако е толкова чудно- Жилището е мое от както бях на 20год да, и естествено за толкова време трябваше да му се направи цялостен ремонт- през това време, понеже не ми се живееше в затворения комплекс категорично за няколко месеца бяхме наели обзаведен апартамент в сградата на нашия, който се ремонтираше, за да може да сме на линия за майсторите и да следим какво правят Simple Smile
[/quote]

Не, за няколко месеца, а за две години и няколко месеца сте наели апартамент.
Женени сте от три години.

[/quote]

Божеее, ровите в някакви странни неща, не мога да разбера защо не помислите, че има много варианти- от къде знаете, че след като сме се оженили сме живяли тук, в България, или че изобщо сме се оженили тук, или сме се върнали по някое време и тогава сме наели апартамента? Написала съм, че сме живяли няколко месеца, преди това може да сме били на 100 места, от както сме женени. Не разбирам какво странно има? Хората цял живот в едно жилище ли трябва да живеят?

# 548
  • Мнения: 2 849
Не, Мия, разбира се,че хората могат и си живеят, където поискат и/или могат.
Винаги може да се намери повод за да се отлага детето, я днес сме за малко във Виена, я утре апартамента в София е за ремонт, и сте станали на 40. То не, че 34 и 32 е 'много рано'.

# 549
  • Paris, France
  • Мнения: 14 025
Много ми е смешно, когато някой каже, че владее перфектно няколко езика, но на матерния си, пардон- един от матерните, пише "със съпругът ми" и подобни.
Нищо лично, но малко реална самооценка не е излишна.

На мене често ми се случва коректорът на телефона да поправя както си иска.

Авторката, гледай си спокойствието и желанията и ако трябва разкарай съпруга. С толкова езици и апартаменти лесно ще намериш друг.

# 550
  • Мнения: 5 234
Да се върнем на темата за бебетата. Защо/ или кога/ един мъж иска или не иска такива?
А какъв ли тип мъж би искал 3 броя деца от същата жена?

# 551
  • Мнения: 2 123
Защо не си пуснеш тема, след като те интересува?

# 552
  • Мнения: 6 930
Абсолютно същите доводи имаше бившият ми съпруг, с тази разлика, че да речем наистина не бяхме кой знае колко добре финансово. Но в никакъв случай не сме били и зле, имахме и жилище (мое). Все не беше моментът, все искаше още нещо да постигне и да прави, планетата пренаселена и т.н. Ами, колкото и да се обичахме уж, и да се разбираме, с времето разни неща почнаха да дотягат и връзката забуксува. Тогава дори не напирах кой знае колко за деца, но усетих, че може да си караме така до безкрай. Ако имахме дете, със сигурност щяхме да се мобилизираме и сплотим, но на човекът не му беше уврял акъла, а аз не си падам много да насилвам и възпитавам когото и да било. Подадох молба за развод и животът продължи. Няма и две години след това забременях и аз, и новата му приятелка, като държа да отбележа, че към този момент той беше в изключително несигурно финансово и жилищно положение, много по-зле от когао бяхме заедно, все още до под кривата круша с мечтите и целите си. Питам го как така толкова бързо му се прииска да има деца и то в такава ситуация? Бил осъзнал, че си му е време и всъщност си променил мнението, сега много искал. Та, подозирам, че и този така, ще му светне в един момент, когато всички около него се окажат с деца и почнат да имат малко по-различни стремежи. Въпросът е дали ще е с теб. Има и една особена порода хора, които рязко, след като постигнат много в кариерата, почват да мислят, че само едно трофи-семейство им липсва за попълване на списъка постижения. Не знам дали е от тези. Или наистина иска да си остарее сам и необезпокояван. Ако е второто - директно развод. Ако е първото, е въпрос на време да се разделите, или не. Но не много време, бъди сигурна, година макс.

# 553
  • Мнения: 46 518
...мола модератор да го направи и да заключи темата. Благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт