Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 20 фев. 2019, 12:44 ч.

Да спрем ЦИГАРИТЕ заедно! - Тема 14

• 5 173
  • 94
  •   1
Отговори
# 90
  • София
Аз не съм се включвала от вече седмица май, че и повече, но, не исках да чета и пиша за цигари, че това ме подсеща за тях, а ми се иска да не се сещам, че ми се допушва:)))
Вече 5-ти ден съм без тях, от време на време, ако много ми се допуши си взимам таблетка Табекс. Хем ми се пуши, хем повече не желая да докосвам тази гадост.. не усещам все още кой знае каква промяна, освен, че имам супер много повече свободно време и не се чувствам зависима от нещо. Постоянно гледам да правя нещо, та вкъщи блести, хаххаха.
Отново препоръчвам Табекс, а книгата на Алън Кар така и не я допрочетох. В началото имах сериозни спънки - изкарвам цял ден без цигари и на края на деня паля една - така бях няколко дни на по цигара на ден и то предимно вечер и едната вечер просто усетих, че ще успея и без нея и така сега ден по ден, докато в някой момент не стане по-лесно. Чакам:))))
Успех и дори и да издъните нещата в опитите - важното е да не спирате да опитвате - все някой ще бъде успешен, аз лично сигурно една година се настройвах психически, че в даден момент ще ги спра:)))

# 91
Аз не съм се включвала от вече седмица май, че и повече, но, не исках да чета и пиша за цигари, че това ме подсеща за тях, а ми се иска да не се сещам, че ми се допушва:)))
Вече 5-ти ден съм без тях, от време на време, ако много ми се допуши си взимам таблетка Табекс. Хем ми се пуши, хем повече не желая да докосвам тази гадост.. не усещам все още кой знае каква промяна, освен, че имам супер много повече свободно време и не се чувствам зависима от нещо. Постоянно гледам да правя нещо, та вкъщи блести, хаххаха.
Отново препоръчвам Табекс, а книгата на Алън Кар така и не я допрочетох. В началото имах сериозни спънки - изкарвам цял ден без цигари и на края на деня паля една - така бях няколко дни на по цигара на ден и то предимно вечер и едната вечер просто усетих, че ще успея и без нея и така сега ден по ден, докато в някой момент не стане по-лесно. Чакам:))))
Успех и дори и да издъните нещата в опитите - важното е да не спирате да опитвате - все някой ще бъде успешен, аз лично сигурно една година се настройвах психически, че в даден момент ще ги спра:)))
Така е. Не се отчайвайте, ако се провалите първите пъти при отказване на цигарите. Това е ужасен навик, който не се отказва лесно. На много хора животът е подреден така, че да пушат. Това много трудно се променя.Но ако има желание то ще има и резултат. Дори и да не стане от първи, втори или трети път - ще стане от четвърти Wink

# 92
Здравейте на всички!
Хайде похвалете се, оплачете се, споделете как върви отказването.
Само моля не ми казвайте, че сте се отказали от отказването...
Звучахте мотивирани и решени да опитате.
При мен една година без цигари.
🌸🌸🌸
Можете 🙂

# 93
Аз днес успях да завърша състезание по бягане 10 км  - нещо абсолютно немислимо, докато пушех! Минаха 2 години и половина и съм изключително щастлива, че цигарите вече не са част от живота ми!

# 94
  • София
Гларус - Никакво отказване с отказването!:))))))
Официално правя месец!

Sisley666 - направо съм възхитена! Бягането никога не е било моето - с или без цигари..

Тези дни нещо се присещам и ми се допушва на моменти. Но, пък, когато мина покрай някой, който пуши и ми става гадно. По-скоро ми липсва спомена за цигарите, не самите те, като със старите любови е явно, хахахах

Общи условия

Активация на акаунт