Трансформиращи дневници - Хранене/Тренировки ІV

  • 34 914
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 988
Дези, червения го виждам, но зеления - не, пак ли е на Eveline?

Пак е на Евелин, да. Ето го пак. Имах едни ужасни линии на долната част на дупето. Ами няма ги! Може и от ежедневните клякания да е, но не мисля. Кожен дефект си беше.



Преди това ползвах на Елансил ето този:
Скрит текст:
Измазах го за 2 седмици и нищо! Нищичко! А правих масаж гледайки филм. Crossing Arms Crossing Arms

С тези на Евелин трябва да се внимава- много парят или студят, час не заспивам с тях, и внимавам. При тренировка не ги и забелязвам. Май от зеления ефекта е поразителен, но нали съм нетърпелива и любопитна, ползвам и двата в същия ден.

Агент, точно Колистар заглеждах, ще ги пробвам и тях. Благодаря, че сподели! Ще следя намаленията.

Днес съм отличничка- Кал 1511, П87, В177, М55. Бокс индивидуална, след нея 50 лицеви в серии по 10, 60 коремни вариации 3х1мин. клекове.
По-късно 12км в парка.
Днес толкова.

Последна редакция: пт, 22 мар 2019, 21:49 от Deziderata

# 46
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 298
Привет и прекрасна нова седмица на всички  Hug

Точно този Елансил ползвам в момента, но не виждам ефект  Crossing Arms

Събота и неделя добре ми се получи с храненето, нямах залитания и съм много доволна. Правих лапад с булгур и киноа, прекрасно ястие. За сетен път установявам, че от булгура нямам това подуване на корема, което имам от белия ориз.
Моя приетялка е на НВМ на Атанас Узунов и беше правила страхотен чийзкейк, обаче доста мазничък ми дойде, иначе мнооого вкусен. Основата беше от смлени бадеми и кокосово масло с малко мед, а горната част от крема сирене, заквасена сметана, меласа и малко ягоди за разкош. Ще го преработя към моя режим и ако ще пусна рецептата, за който му е интересно.  Mr. Green

В събота: закуска овесени ядки с масло и сирене + кафе и 5 маслени бисквитки /домашни/ с течен шоколад  Embarassed  Mr. Green
Една голяма разходка с децата направихме около 7-8км.
Обяд : вратна пържола със зелена салата и парче чийзкейк
Мнооого тежко ми стана, та отидох към 18,30ч да тренирам. Залата беше полупразна и направих страхотна тренировка за вътрешна и външна част на краката
За вечеря изпих един казеин и спах като къпана.
Калории 1840 П108, М 105, В 115

В неделя: закуска - 1 палачинка с овес и банан и парче чийзкейк
Тренировка - протеин
Обяд: лапад с киноа и булгур
Следобяд: 1 протеиново барче на ДМ са страхотни имат само 10г въглехидрат, 4г мазнини и 23г протеин
Вечеря: 2 яйца + 40г сирене и 150г моркови
Калории 1500 П90, М 72, В 80

Днес:
Закуска : бананово овесен хляб /пристрастена съм към него и трябва да стра да го правя  Joy/ + кафе
На обяд ще съм в движение и не съм го измислила
Вечеря: печена риба и зелена салата
Мисля да тренирам и днес, и утре, въпреки че ще ми станат четири поредни тренировки, но пък от сряда съм в командировка и три дни няма да успея, освен ако не се напъна да правя малко упражнения сутрин в хотела.

Днес е Благовещение! Честит празник на всички празнуващи!

# 47
  • Мнения: 3 491
Аз съм минус два килограма от началото на постите_ за две седмици.Не мога да преценя дали ям по-малко, защото ме е страх от въглехидратите или просто това хранене ми се отразява по-добре .Но определено не чувствам никакъв глад.

# 48
  • На ръба..
  • Мнения: 2 106
Отчитам два изключително ползотворни дни от към движение, хранене и тренировки.
Събота 15км, в неделя само 12км, но не очаквах и двата дена да успея да си открадна време за трен.
Храната в събота:
Закуска: доядох си последното парче чиизйкейк - 200гр.
Обяд: Пълнени постни чушки 340гр, мислех, че ще умра..толкова се бях подула
Вечеря: Пилешко филе с дом. сос. - 150гр.
В130/М46/П82

В неделния ден:
Закуска: Скир 150гр + 20гр овесени ядки  + мед
Обяд: Ризото с морски дарове
Вечеря: Свинска пържола със зелена салата
В127/М37/П113.
 
Напоследък се усещам, че почвам да вдигам В и то основно покрай плодовете,а не зеленчуците както съм писала в бързината, но няма да ги намалям повече. В края на месеца се навършва 3-ти месец на 1300кал и мисля от април да кача с 200кал макросите и ще се наблюдавам известно време пак.
Днешното меню още е в процес на натъмъняване Wink

Хубава седмица и от мен!

Последна редакция: вт, 26 мар 2019, 07:25 от *DiDora*

# 49
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 298
Аманда, браво на теб. Минус в кг-те плюс липса на глад е възможно най-добрата комбинация  Hug
Дидора, много хубаво меню, режимно и вкусно  Mr. Green Ако ще вдигаш калориите, първо пробвай с +10% поне за 1 месец и чак след това, ако виждаш че имаш задържане с още малко. Знам, че 130 калории не са много, но по-добре да видиш първо как ще ти се отразят и тогава по-смело. Почти съм сигурна, че 1500 ще са ти идеални, но все пак подходи внимателно.

Имам въпрос към тези, които ползват приложението майфитнеспал. Случвало ли ви се е само да ви актуалириза приема на калории. В понеделник винаги ме пита за теглото и досеа не го бях променяла. Обаче тъй като вече трайно заковах и реших да го променя и автоматично ми се промениха калориите от 1700 на 1860, а от там и макросите. Та сега съм в чуденка??

# 50
  • Мнения: 3 331
Ани, да не би да е някакъв нов ъпдейт? Лично на мен досега не ми се е случвало. Само, ако променя целите си или теглото, но не от бутончето плюс долу на екрана, а Current Weight, отбелязано в категорията Goals. Не ползвам приложението от седмица - две и може би има нещо ново.

# 51
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 298
Ани, да не би да е някакъв нов ъпдейт? Лично на мен досега не ми се е случвало. Само, ако променя целите си или теглото, но не от бутончето плюс долу на екрана, а Current Weight, отбелязано в категорията Goals. Не ползвам приложението от седмица - две и може би има нещо ново.
Не знам, Тони, аз за първи път променям тегло, защото досега винаги варирах 1-2 кг. Дори не знам откъде точно го направих, може и да съм влязла от неправилното място.  newsm78 Странно ми стана на каква база ми изчисли точно 1860 калории. Предишното ми тегло беше 52кг и калориите 1700 ръчно зададени от мен. Не че имам нещо против да отпусна още 160 калории, но просто ми е странно.  Rolling Eyes

Днес:
Закуска: 1 голям банан + кафе + малко парченце бананово овесен кекс.
Обяд: вратна пържола, домати, краставици и млечна салата
Тренировка + протеин
Вечеря: крем супа от червена леща с 2 филийки хляб с квас и салата моркови

# 52
  • Мнения: 1 401
Ани, а новото тегло което си задала какво е? Всъщност не е ли нормално да преизчисли като промениш някой от параметрите....?Да взема да пробвам и аз да променя теглото, да видим какво ще стане?

Последните 2-3 седмици не съм доволна от себе си - броя, но не съм стриктна....не напълнявам, но и не отслабвам.
От днес заявявам тук, че започвам стриктно броене, повечко протеин и еднообразна храна и ще се отчитам редовно тук. Обядите и вечерите ще са от месо/риба + салата, двете закуски ще са яйца + някакъв въглехидрат и млечно + някакъв въглехидрат(хляб бонус, плод или лъжичка мед).

Аманда, това е чудесно, -2 кг. без глад, браво.

# 53
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 298
Ани, а новото тегло което си задала какво е? Всъщност не е ли нормално да преизчисли като промениш някой от параметрите....?Да взема да пробвам и аз да променя теглото, да видим какво ще стане?
Теглото го промених от 52кг на 50кг, а калориите автоматично се промениха от 1700 на 1860. Фитнеспал явно е решил, че съм заслужила да ям повече  Joy Joy

# 54
  • Мнения: 1 401
Ани, а новото тегло което си задала какво е? Всъщност не е ли нормално да преизчисли като промениш някой от параметрите....?Да взема да пробвам и аз да променя теглото, да видим какво ще стане?
Теглото го промених от 52кг на 50кг, а калориите автоматично се промениха от 1700 на 1860. Фитнеспал явно е решил, че съм заслужила да ям повече  Joy Joy
Аз си помислих, че си задала по-високо тегло и за това ти е увеличило калориите, пък то...явно е решил фитнеспал, че имаш нужда да качиш Simple Smile

Храната вчера К 1 402   В60     М72   П122   
Закуска - филия бонус, свинско филе, две яйца, чай с мед
Обяд - скумрия, зелена салата
След обяд - извара и ябълка
Вечеря - вратна пържола, салата зеле и моркови

# 55
  • Мнения: X
Здравейте, изпуснала съм ви... А се чудя защо нямам известия за темата.
Въпросът - зимата ми се отрази изключително дисциплиниращо по отношение на спорта. От ноември спортувам много редовно. И въпреки липсата на видим ефект визуален, аз се потупвам по рамото. Вече съм 50 дни на режим и не съм свалила нищо. Зимата на мен ми е по-трудно, защото не ям много животински продукти и ми липсват свежи плодове и зеленчуци. От днес си давам 28 дни да меря всичко, което ще хапвам.
Тренирам всеки ден спининг. Искам да включа и довърша трета фаза на 80до, но ми идва в повече. Просто много се уморявам. От една седмица не пуша Simple Smile
За днес менюто е
Спининг
Смути от банан и ягоди
Обяд 150 гр обезмаслено сирене на Добрев, 300 гр домати и 200 гр краставица + 50 гр хляб Вита.
Вечерята трябва да е пак сирене.

Аманда, искрено изненадана съм. Аз в дните, в които ям само бобови без животински продукти, докарвам протеина до към 60-70 гр. Браво за минуса! Много ми харесва лекотата, с която гледаш на храната си.

Аз ползвам кройтерхоф. Много съм доволна, предвид че и не съм от най-редовните. Преди време съм ползвала на Евелин червения крем, но ефект не видях. Може би като ми свърши кройтерхоф а ще ги пробвам пак

Последна редакция: ср, 27 мар 2019, 16:36 от Анонимен

# 56
  • Мнения: X
Ох хаха аз ви намерих и сега не мога да се спра. Смарангясах се. Бях питала в ББ тийм дали след спирането на цигарите метаболизмът се променя към по-добро след известно време. Доста изчетох, няма да се впускам в обяснения, но един от авторите ми отговори, че е интересен въпрос и го е поворокирал да мисли. До сега е смятал, че хората напълняват, защото заместват пушенето с ядене, но след като е помислил и прочел още малко, според него кардинално метаболизмът намалява с 10% т.е. имаш 10% излишък, което само по себе си също е причина за напълняване. Толкова се сдухах, че направих ААА от 80до трета фаза освен спининга. Но не искам да се давам на тези мисли, защото за мен духът и волята играят ключова роля в начина, по който животът ни се случва. Та отхвърлям тази идея. Анатема Joy

# 57
  • Варна
  • Мнения: 430
Аз съм от хората, които отслабват при отказване на цигарите. Нямам апетит. При височина 170, от 55-56 кг. за месец падам до 53. Които вече на 44 години ми стоят много грозно.
Но аз просто не ям, не ми е вкусно.

# 58
  • Мнения: 1 401
Дух, ползите от спирането на цигарите са толкова много и толкова важни, че никакви проценти забавяне/забързване на метаболизма, напълняване /отслабване нямат абсолютно никакво значение на фона на здравословните ползи, които ти носи отказването на цигарите.
И въобще това със забързване или забавяне на метаболизма от нещо си, за мен е такава вятър работа...
Все пак да уточня, че аз не съм пушила никога в живота си, но имам поглед върху много пристрастени пушачи, които са отказали цигарите - моето мнение е, че повечето напълняват, защото заместват пушенето с ядене, това е .

Храната вчера  К1 531   В58    М87   П119   
Менюто е абсолютно същото като вчерашното, само дето рибата ми за обяд е веяна и от там идва леката разлика в макросите и калориите.

# 59
  • Мнения: X
Арсен, права си Simple Smile

Днес ще почивам малко от спининга, май ще направя от 80 ДО крака, фаза 3. Уморена съм, а и кръстът доста ме боли тези дни.
Вчера калориите бяха доста прилични, около 1200-1300, но всяка сутрин се заричам, че "ето днеска всичко ще ми е изрядно" и не става... Но толкова много искам да се науча да не се съдя така строго и да не изисквам чак толкова от себе си, че последното, което ми трябва е да се чувствам виновна.

За днес ще е варива - имам веган чили конкарне - червен боб, царевица, чушки и домати, което смятам да съчетая с пълнозърнест басмати ориз за обяд. За вечеря мисля картофи - домашни са и толкова са ми вкусни, че мога само на картофи да карам. В съчтание с големи салати, разбира се. Довечера ще се отчитам Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт