Обсъждане на имотни обяви-10

  • 32 446
  • 787
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 10 210
Мен ако започнат да ме обгрижват, ще се почувствам като шаран в рибарска мрежа. Предпочитам неутрално и етично поведение.

# 511
  • Мнения: X
Може да има наематели, може да е на море, може много неща.
Чак пък да сте изумени...

Разбира се, че съм изумена. За суми с толкова много нули, които се искат от мен, някак си очаквам аз да бъда обгрижвана повече, вместо да се моля да ме удостоят с внимание.
И тъй като темата е за обсъждане на обяви, друго с което се сблъсквам. Обаждаш се да получиш повече информация, тъй като в обявата няма публикувано разпределение, за да знаеш предварително да си губиш ли времето с оглед или да подминеш. И ти казват насреща: "Много разпитвате, вие сега само ако ще ми проучвате...". Пък после купувачи-туристи сме били...
О, обгрижване....добре дошла на пазара на имоти от страната на купувача.
Скоро ще се променят нещата. В близките няколко години ще излезнат много имоти на пазара и цените ще се успокоят, и даже леко ще паднат.

# 512
  • Мнения: 19 482
И аз така предвиждам. Строи се бясно - това всичкото трябва да се продаде на някого.

# 513
  • Мнения: 40 850
А може и да няма тотален спад на цените. Цените ще стоят същите, докато се продадат качествените имоти. После ще останат застояли некачествените (с балкон колкото жилищната площ, със скосове, северни, с криви стаи, на ниски етажи и т.н.). Е, на тях цените ще паднат, ама дали е на далавера? Все едно да докарат скъпи ягоди, ама да изчакаш 2-3 дена да загният и да ги преоценят и тогава да си купиш евтини. Дали си струва? Wink

# 514
  • Мнения: 25 737
После ще останат застояли некачествените (с балкон колкото жилищната площ, със скосове, северни, с криви стаи, на ниски етажи и т.н.).
Не допълни -последни етажи. Българина много мрази последен етаж, да не се мине и да му протече. Mr. Green

# 515
  • Мнения: 10 210
Ама вярно протича. Имам двама познати с апартаменти на последен етаж. На всеки 3 години правят покрив. Старо строителство.

# 516
  • Мнения: 18 497
Само Цветан Цветанов все избира последни етажи. Хак да му е.

# 517
  • Мнения: 19 482
Той няма проблем да задължи етажната собственост да му ремонтира покрива.

# 518
  • Мнения: 10 210
Обаче от кои последни етажи, тези, над които имат 3 етажа тераса ли.…как беше "тризонет". 😂

# 519
  • Мнения: 25 737
Ама вярно протича. Имам двама познати с апартаменти на последен етаж. На всеки 3 години правят покрив. Старо строителство.
Будали. Да си оправят покрива професионално и с гаранция. Бай Минго ли го прави този покрив, че на 3 г тече. newsm78

# 520
  • Мнения: 10 210
Нямам представа, уж с гаранция, но май гаранция 3 г. Втрещяват ме с техните течове. Аз обичам последен етаж, живяла съм и знам.

# 521
  • София
  • Мнения: 17 775
Според вас струва ли си закупуване на старо ЕПК (за тухла ясно) с цел дългосрочно живеене? На теория животът им е вечен. Но на практика- не знам. Виждам, че всичко живо се е ориентирало към купуване на зелено, но аз имам съображения за разпределението и площта на стаите. И съответно съотношението цена- площ, разбира се.

# 522
  • София
  • Мнения: 3 029
Според вас струва ли си закупуване на старо ЕПК (за тухла ясно) с цел дългосрочно живеене? На теория животът им е вечен. Но на практика- не знам. Виждам, че всичко живо се е ориентирало към купуване на зелено, но аз имам съображения за разпределението и площта на стаите. И съответно съотношението цена- площ, разбира се.

Естествено,че си струва. ЕПК- то е бетон с тухла, така се строят и новите кооперации. Даже новите блокове не е ясно, колко години ще издържат.

# 523
  • Мнения: 18 497
Според мен си струва.

# 524
  • Мнения: 3 292
Ако се преглътне общия вид и най-вече общите части на блока.

Общи условия

Активация на акаунт