Моля, помогнете да спася детето си!

  • 321 957
  • 2 535
  •   1
Отговори
# 1 140
  • Мнения: 4 270
Съвсем малко остана! Тази сутрин преведох още пари, за съжаление не толкова, колкото ми се иска. Така ми идва да го нагушкам този малък сладкиш! Толкова усмихнато и чаровно дете Hug

# 1 141
  • София
  • Мнения: 9 418
И аз дадох своя принос, включвайки се в базара. Не е толкова колкото ми се искаше, но така и не получих превода, който очаквам. Но хората казват, че капка по капка, вир става. Вярвам, че ще успеем с общи усилия!

# 1 142
  • Мнения: 39 051
Разбира се, че ще се съберат.
Две купих, едно продадох в почивните дни, та парите ще дойдат днес.

# 1 143
  • Мнения: 39 051
Много се радвам за добрите новини!

# 1 144
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Малко остана благодарение на всички вас мили хора . 💗
Заповядайте в базара в помощ за Джони . Много от вас вече се включиха със страхотни предложения , други предложиха да ги откупят с много щедри оферти . Страхотни сте !!!! 🥰💗🥰

# 1 145
  • Бургас
  • Мнения: 15 713
Момичета, прекланям се пред вас!
Тази доброта ще ви се връща!
Неуморни сте!

# 1 146
  • Варна
  • Мнения: 4 221
Съвсем инцидентно и без да го планирам включих в акцията още две момичета, които пожелаха да закупят два мои комплекта много симпатични чаши за кафе. Случи се в друга група, но парите от всяка от тях, както и още толкова от мен, вече са в Хелпкарма.
Не стигнах до страничката на базара, но това е без значение, надявам се. Важното е, че сме близо до целта.
Ще опитам да се включа и там.

Не остана! Успех и сили на Джони и семейството!

# 1 147
  • Мнения: 11 870
Днес от обяд- и от мен по банковата сметка.
Сърцето ми се свива за всички болни деца и за това ,през какво минават те и родителите им.

Здраве и успех за малкия герой!

# 1 148
  • София
  • Мнения: 6 308

Заповядайте в базара в помощ за Джони .
Как?
Разгледах от един линк, надявам се правилният, но не ми дава възможност да правя нищо. Да отговоря, т.е. да питам или да дам цена.
Не, че имам нужда от нещо, но имах някаква идея, та затова погледнах.

# 1 149
  • Мнения: 375
Онзи, първо трябва да се присъединиш към групата.  Админ бързо ще одобри заявката ти.
Аз понапазарих от там вчера, днес чакам още 2 търга. 
Следя за сумата, и вярвам че ще се събере

# 1 150
  • постоянно
  • Мнения: 7 123

Заповядайте в базара в помощ за Джони .
Как?
Разгледах от един линк, надявам се правилният, но не ми дава възможност да правя нищо. Да отговоря, т.е. да питам или да дам цена.
Не, че имам нужда от нещо, но имах някаква идея, та затова погледнах.

Онзи,
влез си в ФБ и в търсачката пусни -  Благотворителен базар - Да спасим бебе Джони и натискаш , Влез  - Join .
 Или ми пиши на лични с имената ти както са във ФБ и ще те вкараме веднага .

Hug

# 1 151
  • Мнения: 6 604
Може ли директен линк към страницата?
Уж следвам  Да спасим бебе Джони, но не виждам никакви обяви. 🤔🤗

# 1 152
  • София
  • Мнения: 6 308
Ахааа.. Simple Smile
Мче направете достъпа по-лесен или свободен. Аз цъкам и се пъна и си викам, че съм дебил и не мога да се класирам по някаква причина. Simple Smile

# 1 153
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Ахааа.. Simple Smile
Мче направете достъпа по-лесен или свободен. Аз цъкам и се пъна и си викам, че съм дебил и не мога да се класирам по някаква причина. Simple Smile

https://www.facebook.com/groups/2366497430254580/



Я да видим дали е това .
Hug

# 1 154
  • Мнения: 6 604
Това ми дава на мен линка :

Редактирам се - намерих я групата. 🤗

Общи условия

Активация на акаунт