Приятелят ми е "мамино синче"

  • 15 328
  • 204
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 160
Ако обичаш и държиш на човека майка му ще ти е най малкият проблем

# 16
  • Мнения: X
Мамините синчета са бич за всяка уважаваща себе си жена. Или се примиряваш и го търпиш, или по-добре го разкарай, след като вече не изпитваш и сексуално влечение към него. Няма смисъл да си губиш времето. Около мен има такива "мъже" и е изключително досадно за половинките им, които са се примирили.

Ако обичаш и държиш на човека майка му ще ти е най малкият проблем
Какво значение има дали ТЯ го обича, ако ТОЙ обича повече майка си?

# 17
  • София
  • Мнения: 17 777
По- нормално е, да.
Макар че аз, ако въобще си вдигна телефона, говорим по макс минутка. Но като завалят мъжленца да говорят "а за жените нормално ли е", веднага ми светва, че са от тая порода на мамин златен. Сакън. Много клюкарско и противно качество, впрочем. Ми, не е нормално прав здрав мъж да се обяснява на маминка и толкова.

На мястото на авторката- бих си изяла обяда, изчистила след себе си и излизам. Как ли пък ще чакам мунчо да се наговори с жена си, докато гледам храната 40 мин, а той не се сеща да каже чао.

# 18
  • Мнения: 160
Има и то голямо значи заради една да пренебрегне майка си тя трябва да го натиска да поддържа връзка това е мое мнение Майката е една момичета приемете факта това не е състезание

Последна редакция: пт, 12 юли 2019, 15:25 от Gogata15

# 19
  • Мнения: X
Познавам такива мъже, на които майките им одобряваха жените до тях. Останаха си ергени, защото нямаше достайни за мамини златни. Тъкмо двама такива познавам.

# 20
  • Мнения: X
Ами затова питам, от колко време са заедно, каква е ситуацията при майка му. Ако жената е сама, може да му е жал за нея и да е по-чувствителен за тази тема.

Добре, ако майката живее сама, по колко време ще е нормално да и се обръща внимание? По телефона? На живо?

# 21
  • София
  • Мнения: 17 777
Да не е единствената сама. Има много майки на жени, които са сами, ама не изискват да се чуват по 30 мин всеки ден с дъщерите си, които си имат собствени семейства. Просто майките на мъжленцата са по- егоистични и като са сами, са решилии, че синчтата са им съпрузи. И яко са им задвижили Едиповия комплекс.

# 22
  • София
  • Мнения: 19 253
Има и то голямо значи заради една да пренебрегне майка си тя трябва да го натиска да поддържа връзка това е мое мнение Майката е една момичета приемете факта това не е състезание
Е, и? Той след време няма да е част от нейното семейство, ще си направи свое. И тогава ли майката ще е по-високо, само защото е една?
В съседна тема дъвчем случай, в който майката си е оставила детето да го гледа бащата и втората му жена, а тя е в Англия и само му обещава как следващия път ще го вземе за постоянно, и това вече 5 години. Тази същата, единствена, биологична майка

# 23
  • Варна
  • Мнения: 14 547
"Идеалните" мъже игнорират майките си или ги пребиват. Следва същото отношение и във връзките им . Драмата ще е реална, ако комуникира с др. жени или приятели . Авторката може би трябва да анализира детайлно личните им взаимоотношения . Там е проблема. Нищо не може да промени желанието , съзнанието или влечението на влюбен мъж.
Ще игнорира всички контакти или опити за намеса .
 "Той не вижда проблем", там е основата на въпроса .

Последна редакция: пт, 12 юли 2019, 17:22 от Viviana91

# 24
  • Варна
  • Мнения: 36 616
Само аз ли забелязах, че това се случва по 5-6 пъти всеки ден?!? Вие се вторачихте в 40-те минути ама явно има и още. Тоя хич не е наред.

# 25
  • София
  • Мнения: 19 253
Не знам какво може да си говориш с човек 3 часа дневно? Освен ако на авторката 10 мин. й се виждат като 40. Но и 10 да са - пак е много, освен при някой изключителен случай.

# 26
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Майката е една момичета приемете факта това не е състезание
Като е една, нищо не пречи на хора с подобни разбирания да си живеят с нея до края на живота, няма смисъл да създават семейства, като приоритет им е мама. Аз не знам някой да има две майки. Не е състезание, а избор на вече зрели хора, когато решат да създадат семейство - връзките не се прекъсват тотално, но и не е както преди. Жалко за момченцата/момиченцата и техните майки, които не осъзнават толкова просто нещо.
И много да обичаш и държиш на един човек, ако животът ви минава предимно в съобразяване и приказки с мама, пренебрегвайки партньора по този начин, много бързо любовта ще премине в досада, после в нетърпимост и накрая в шут. И аз се чувам с нашите, и мъжът ми с техните, но не по 100 пъти на ден по 100 часа.

# 27
  • INFJ
  • Мнения: 9 367
И за какво говорят по цял ден, не стана ясно?
Така описано, без подробности, лично на мен, ми звучи преувеличено. Мога да си представя да се чувам с майка ми всеки ден, но не мога да си представя за какво ще говорим толкова време?

# 28
  • Мнения: X
Давам пример какво говори гаджето на дъщеря ми с майка си - как е, какво е яла, той какво е ял, какво ще си готвят, от къде са пазарували, с кого ще излизат, за какво заведение е запазил маса, какво се е случило на работа, каква командировка му предстои, смешна случка с някой колега, какво се случва с баба му, дядото пие ли си лекарствата, гледала ли е новините, гледала ли е серия на филм/риалити, че роднина се е развела, друга е ходила в Китай.
За мен не е нормално. Има ли жени, които са приели нещо подобно и живеят по този начин с мъжете си?
Шанс да се промени май няма.

# 29
  • София
  • Мнения: 17 777
Абе, какво ти дреме. Мама е единствена. И единствена ще си остане, докато е жива. Като умре пък, вече ще е късно за мамин златен. Хората вече ще чакат внучета.

А анонимната да поговори сериозно с дъщеря си. Само й губи времето. Такива мъже не се обвързват

Общи условия

Активация на акаунт