Има ли смисъл?

  • 3 745
  • 88
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 32 490
Според него родителите му не са искали да се бъркат, а просто изказвали мнение,а аз съм го  приемала много навътре. :@ Единствената,която щяла да се бърка била моята майка,защото според него тя е виновна за всичко (тя никога не е взимала отношение) ,тя просто го попита дали така мислим да живеем,защото знае,че аз искам да се омъжа и бих била много разочарована,ако това не се случи. А за него сватбата е пълна глупост,която не си заслужава и смята.че моето желание е каприз,а аз организирах сватбата и мислех от кои неща бихме могли да се лишим и от кои не - златните халки определено не бяха в списъка с компромиси.

Лампичката щеше да ми светне още като ми каже, че общувам с родителите си. Тогава бих спретнала такова хубаво конско, че повече да не посмее дума да обели.
За това, че трябвало жилище да ми купят, направо го отнасям и го зарязвам. Тогава би трябвало да си разбрала какъв меркантилник е.
А ти ако не стопляш с какъв боклук си се събрала, ами върне се при него.

# 16
  • Мнения: 70
В смисъл, в ритуалната зала ли се отказа да запишеш фамилията с тире? Ша припадна!
Деня преди да идем в ритуалната да се запишем се случи.

# 17
  • Мнения: X
Мда...сватба няма да има.
Продължавай да слушаш мама.

Последна редакция: нд, 10 ное 2019, 17:49 от Анонимен

# 18
  • Мнения: 2 039
Момчето явно е с неприятен характер.не си струва да си съсипеш нервите с изцепките му и тези на родата.Като са толкова по традициите,в стари времена/че и в по-нови/родителите на момчето осигуряват жилище и пак те плащат за сватбата.Относно фамилията,добре би било въпроса да се обсъди предварително,но аз например въобще не съм си сменяла фамилията и никой нищо не ми е казал.Това си е лично решение.

# 19
  • Мнения: 10 941
Хванал се със софиянка, че да си намери лесно жилище без кредит ли? Така ми звучи цялата история на мен..
Хванал се със софиянка ? Брей ?
Мислех, че софийското жителство е отпаднало отдавна 😂😂😂

Иначе по темата: ти не можеш ли да живееш с него без брак ? Какво толкова, ако няма сватба ?
Наистина ли не разбираш какво имам в предвид?

# 20
  • Мнения: X
Хванал се със софиянка, че да си намери лесно жилище без кредит ли? Така ми звучи цялата история на мен..
Хванал се със софиянка ? Брей ?
Мислех, че софийското жителство е отпаднало отдавна 😂😂😂

Иначе по темата: ти не можеш ли да живееш с него без брак ? Какво толкова, ако няма сватба ?
Наистина ли не разбираш какво имам в предвид?
Сори, не прочетох всичко. Сега ще се редактирам. Извинявай

# 21
  • Мнения: 20 405
На мен и двамата ми се струвате единият да хванеш, другият да удариш.
Единият еснаф и по сметките.
Другият на розов облак с розовите очила.
Мисля, че добре е станало, че не сте стигнали до брак и по–нататъшно съжителство. Не стига дето щяхте да се нашиете с разходи по сватбата, ами и после щеше да ти направи живота черен от сметчици, претегляне, мърморене. Представи си сега и бебенце в картинката и истерията ще стане пълна. Хубавата рокля, халки и скъпа сватба не ти гарантират добър живот с човека, когото си избрала. А този избраник не е най-подходящия за теб.
А и ти не ми се струваш готова за самостоятелен живот – на колко години си? Явно си доста привързана към родителите си?

# 22
  • Мнения: 18 983
Много се месят и на двамата родителите ми се струва. Занапред си извади извод, че не трябва майка ти да намеква на гаджето да те вземе за жена със сватба. Казвам ти го като човек, на когото родителите не са се месили за нищо никога.

# 23
  • Мнения: 6 622
Момъка се е усетил, че ще купува жилище и за това се е отказал от сватбата. Виж го ти, хем да му помагаш с кредита, хем жилището да си е само негово.
Отношенията с твоите родители също не ми се виждат много здравословни. Първо порасни и после се задомявай, разбира се не с този мъж.

# 24
  • София
  • Мнения: 24 839

Според вас струва ли си след всички тези пумии аз да се върна и да му вярвам,че въобще ме обича ?
Не, разбира се!
Нямаш работа с него, дори и на снимка да го видиш,го заплюй.

# 25
  • Мнения: 32 490
Ако настоява да се връщаш, му кажи, че няма проблем да не сключите брак, но искаш той да ти купи апартамент на твое име единствено  Mr. Green
Гаранция, че няма да го чуеш повече.

# 26
  • Мнения: X
И тая гадна свекърва...как смее да каже, че роклята не е нужно да е скъпа ?
Майка ти как реагира на това безобразие ?

# 27
  • Мнения: 18 853
Ами не е нужно да е ужасно скъпа , и има традиция момъка да я купува та  може да нямат хората ,да са бедни.Не   е лошо по практично да се подхожда.Има рокли за хиляди левове, трябва ли да се хвърлят ако не си богат?
Явно са  на 20 до 25 младите ако не и по млади та хвърчи момата.Но с името  показват ,че  няма да стане ...много се разминават.

# 28
  • Мнения: 18 404
Родителите да се съберат и да решат ще се женят ли младите, с каква рокля, каква фамилия и всичко. То някога даже така и е ставало... Wink

# 29
  • Мнения: 18 983
В "Българи от старо време" Дядо Либен и Хаджи Генчо пред всички на трапезата казваха какви пошове и налъми са купили за чеиз Simple Smile Сега защо не се спазват тия хубави традиции Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт