Професионални серии за коса 130

  • 35 031
  • 758
  •   1
Отговори
# 105
  • Варна
  • Мнения: 7 733
 Е то това,че е от серията за блондинки не го прави достъпно само за тях  Laughing. Демек няма да станеш руса ако го ползваш.   Joy. В интерес на истината балсамът от серията също е разкошна хидратация и не е тониращ  Wink....А как само мирише  Heart Eyes

# 106
  • Мнения: 31 382
Принцеска, чудя се дали да си купя тази твоята нова четка?! Искам точно да се суша, не да се изправям. За изправяне си имам Марокан и си я обожавам.

# 107
  • Варна
  • Мнения: 7 733
 Ами на мен ми харесва...а и рядко се изправям. Ако го правя е с ровентата защото с двете леви и с Марокан няма да ми се получи  Joy.

# 108
  • Мнения: 31 382
А и на мен много не ми се получава, но си опитвам... от години. Без таки четка на Марокан съвсем нищо не става.

# 109
  • до морето
  • Мнения: 155
Абе да ви кажа за мен Лалгата е чиста хидратация, не разбирам от съставки, но си имам собствен метод за различаване Kissing Heart
Като измивам маската под душа и краката ми започват да се пързалят под душа ми е хидратация. Grinning
Аз рядко използвам хидратиращи серии, Лалгата я усещам като Маскинтенз за плътна коса. Въпреки, че предпочитам протеинови, Лалгата много ми хареса, ама много Heart Eyes Ампулите също.
Така си е. Интензивна хидратация която на моя тънък косъм отнема от естествения обем и замазва даже леко. След ампулата въпреки, че не я ползвах цялата и въпреки, че я изплакнах много старателно, косата ми беше утежнена и на втория ден като мазна и без обем. Без ампула само с шампоан и балсам ефекта е подобен, малко по-слабо изразен. Ползвала съм 2 пъти. Определено мисля, че не е за фин косъм, иначе са много приятни като продукти.

# 110
  • София
  • Мнения: 3 760
Каква е тази Лалга и от къде я поръчате?

# 111
  • Мнения: 4 488
Ambrilly90 Не знам къде си го прочела това за ампулите стамиген/предполагам за тях иде реч/,но аз лично редовно спя с ампула и проблем нямам. Мия на сутринта. Пишеш обаче за противокосопадни ампули  newsm78 ...ако става въпрос за тях те се нанасят след миене на чист скалп. ето ги https://www.zlatnaribka.com/napura/napura-protiv-kosopad/napura- … osa-12-br-po-8-ml

 Противокосопадният шампоан наистина се нанася на сух скалп както и Анаген и Стамиген.

Принцесо,
С тези ли може да се спи?
https://www.zlatnaribka.com/napura-t%7C00-stamigen-pre-terapiya- … napura%20t%200%20

1. Аз си взех доста неща, които бях набелязала. От Рибката взех ампули на Напура, термо флуид на Напура (не съм пробвала марката до сега), маска Лaкме deep care, 2 Ш на Меди - Биокленз и Фолиген, Елексир за екстремен блясък на Маракеш.
Мисля, че Искрица беше го похвалила, че наистина дава страшен блясък. Пък да видим на моята коса как ще се държи.
 Исках от Арлен голям шампоан на Кюн, но го няма сега. И от нотино исках едни неща, но намаление имах от цял 1 лев, и то за 1 от 6 неща, и анулирах цялата поръчка.

2. За разлика от повечето тук, аз харесвам повечето продукти на Лакме, които съм пробвала. Даже за мен топ продукт на 2019 е именно техния шампоан deep care, който се справи с бухването и летенето на косата ми Simple Smile

# 112
  • Мнения: 282
В Агора Бюти след 00:00 започват намаленията.
Има код за - 10% от  ако е над 65лв - SECBFA

Последна редакция: чт, 28 ное 2019, 23:00 от Showbeauty

# 113
  • Мнения: 587
В Агора Бюти след 00:00 започват намаленията.
Има код за - 10% от цялата поръчка, ако е над 65лв - SECBFA
Тъкмо и аз видях имейла им. Обаче кодът не е за цялата поръчка, виж какво пише:
“Като наш верен фен, ти получаваш достъп до тайна секция от онлайн магазина ни, наречена AGORA SECRET FRIDAY.

Код SECBFA ти дава допълнителни 10% отстъпка за всички продукти от категорията.

Единствено условие е поръчката ти да е на минимална стойност 65 лв. “
Кодът е за допълнителна отстъпка само за продуктите от тази категория, поне аз така го разбирам.

# 114
  • Мнения: 1 666
На мен ми е интересно дали ще има наистина продукти Ланза със 70 % намаление. Малко се съмнявам Grinning

# 115
  • Мнения: 282
Bonitta22, права си! 🤗
Цените на Ланза в Агора ми се виждат завишени сравнение с други БГ сайтове

# 116
  • Мнения: 2 452
Много бързо изписвате,момичета Hug
Да се запиша и аз,почти нищо не съм купила още.Мои мои и кератиновата маски на Ланза и комплект на ГГ,разкошна интензивна грижа,мале сега като ми стане една разкошотия косатаа,нямам стигане Joy
Предната седмица си поръчах детокса за скалп (благодаря на Принцесата) и една 10-минутна щуротия,даже не мога да си я преведа Joy (BACK INTO THE ROOTS).Детокса е ок,прави много добър обем и почиства страхотно,обаче тоя 10 минутен преуош е невероятен,на мен повече ми харесва от детокса.Обемът е още по-изразен,мирише на чиста мента(не като детокса, на нафта Joy ) и като че ли не изсушава толкова.Абе и от двете съм доволна.

Сега да ви кажа как съм се ядосала.Преди малко, докато слухтях из сайтовете за удара на века,попаднах на нещо, което ме втрещи тотално.На 24-ти всички артикули на Шу Уемура са били на невероятните 5-10 евро в някой от сайтовете.Не знам кой е сайта(понеже влязох в сайт за сравнение и история на цените на няколко сайта),но подозирам,че е Луука.Магнолия беше споменала за нещо подобно преди седмица-две май.Уж все ровя,но тоя път съм изпуснала сделката на годината Confused
Айде сега да се поядосвате и вие малко и да ровите повече Wink

Някой ако се интересува,сетовете на ГГ са на 50% в HQ и Редкен и Ревлон са на 50-80% по повечето немски сайтове.Сигурно знаете,но аз да си кажа
В zalando.de ГГ е на редовна ниска цена.Интензивния серум е на 39,95 на редовна цена,останалите продукти са на супер приятни цени.

# 117
  • Някъде там
  • Мнения: 4 887
Е то това,че е от серията за блондинки не го прави достъпно само за тях  Laughing. Демек няма да станеш руса ако го ползваш.   Joy. В интерес на истината балсамът от серията също е разкошна хидратация и не е тониращ  Wink....А как само мирише  Heart Eyes
Принцесата ще ме разориш Simple Smile
И балсама поръчвам Simple Smile

# 118
  • Мнения: 3 027
Принцеска, чудя се дали да си купя тази твоята нова четка?! Искам точно да се суша, не да се изправям. За изправяне си имам Марокан и си я обожавам.
Аз я взех още преди ЧП. И страхотно изправя също. Страшен блясък прави обем също, не нагрява кичура като с кръгла четка.
Аз отчитам като грешка, че си взех големия размер ( женско око ненаситно) а с малката ще е по лесно. Техниката ми е като с кръгла четка. Слагам четката под кичура и издърпвам...малко е тегаво, но ще свикна.
И за разресване е супер, нищо общо танзъла от Олаплекс

Последна редакция: пт, 29 ное 2019, 06:35 от Milla_11

# 119
  • Мнения: 1 666
От скоро ползвам GG и много много ми харесват. Интересно ми е, имат ли хидратираща серия? Някой ползвал ли е продуктите им за къдрава коса?

Общи условия

Активация на акаунт