Професионални серии за коса 130

  • 33 783
  • 758
  •   1
Отговори
# 90
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 781
Скрит текст:
Аз си взех от ЧП Лалга - Ш и М . Ще си взема и на LP -Pro Fiber Re-Create.
Макадамия, за коя хидратираща серия на OWAY става въпрос?
Виждам две - едната е за много суха коса Moisturizing , а другата за суха и заплетена коса- Silk'n Glow.
Moisturizing е тази ,която използвам за много суха коса-тя мирише на канела, а silk е тази,за непокорни коси,с която се постига перфектно приглаждане на косата-наистина става като коприна ,но ефекта е нулев обем,като при Хронолоджист.Подходяща е за хора,които използват преса и си изправят косата-става абсолютно гладка,а за моята къдрава коса не е много ок,защото я сплесква яко.
Благодаря!

# 91
  • Мнения: 336
Rosheen, и ти ме успокои:purple_heart: Ами ще почакаме!

# 92
  • Мнения: 938
La Kamba, настъпи ли промяна при мен ще те уведомя  Heart Eyes

# 93
  • Мнения: 1 755
Колебая се дали да поръчам хидратиращата маска на Show? Моля, за кратки отзиви, за да реша дали да ползвам намалението на Черен петък. Друго нищо няма да поръчвам, запасила съм се и имам Lalga, Lanza, Kerastase extensioniste.
Любим продукт за 2019 г ми е серията на Kerastase, extensioniste.

# 94
# 95
  • Мнения: 2 005
Като ви пее баба за Лалга  Joy Joy... Hug. Да си повторя обаче Лалга е сериозен протеин. Не се лъжи по първоначалното усещане. Ако смяташ да ползваш нон стоп само нея задължително Еластисайзър екстрийм през миене.
четка на Ikoo ей такава  …….След малко ще я тествам как е при сушене.

Поддадох се и аз - взех маската на Лалга, днес ще я пробвам - но аромата от кутията е божествен Yum
Мерси че предупреди, пропуснала съм да се информирам че е протеин ( моята все жадува хидратация )  грабнах и един малък Еластайзър случайно Wink

Интересно ще ми е да прочета за четката

Ами при Oway всичко си е точно и грешки не могат да станат.
Серията за приглаждане разплита косата до лигавост 😀,препоръчва се за непокорни коси или когато искате да изправите косата.
 Серията за боядисана коса е протеин с превес на хидратация и мирише прекрасно.
И черешката на тортата е серума за връхчета....
Линк моляяяяяя за серума
От къде купувате сериите на Oway - арлен само боята са вкарали, а КристианофРома няма онлайн поръчка

# 96
  • Варна
  • Мнения: 7 714
 ИскрицаПриятен продукт е термото за блондинки. Хидратиращ,приглаждащ и много ароматен.
 Ели Бубанка единствено може да трие мнения и го прави само когато се налага. При явна реклама , грубо отношение и не спазване правилата на форума. Нямам идея за какво толериране иде реч  newsm78. Това е свободен форум не е нито на магазин нито на някоя марка.

 lunna pateka На Ланза цяла серия ми е само кератиновата. От изброените от теб имам само маската Moi Moi  и серумът нийм плант. Като цяло Ланза се наложи с добро име. Всеки момент чакам да ми пристигнат Ш и Б за блондинки от Кокопанда тъй,че ако цената те устройва вземай ги  Laughing.
  Бих се радвала много да прочета ревю на хидратиращата серия на Showbeauty  Hug. Малко познати са тия продукти,а определено са висок клас поне ако съдя по шампоана за обем,с който се сдобих.
  Остави ми усещането за лукс...ама истински. Опаковката е приказна. Шампоанът е с помпа като на скъпарски крем,а диамантената капачка е буквално като бижу  Laughing.
  Иска ми се да го ползвам поне няколко пъти преди да си правя заключения предвид факта,че никога не съм ползвала продукти за обем,но на първо четене прави точно това,за което е създаден.
 Умишлено омазах дължините с кокос и го нанесох само по скалпа разреден. Много богата плътна пяна и идеално измиване без да премива и оплита.  Нанесох само два лешника Шу ултимейт маска на връхчетата и малко от дължините.Постоях десетина имути и отмих. Финши Ланза нийм плант и върху него съвсем мъничко термо за дълга коса. Изсуших със сешоара решейки с новата Ikoo. Косата е супер плътна и изключително лека в съяото време с разкошен обем.

 Четката на Ikoo е малко странна и необичайна като форма. Прилича буквално на лопата  Laughing,но е много удобна. Не харесвам тангълите защото ми мязат на сапунерки и посмъртно не мога да среша чумата с тях. Обожавам четката на макадамия,тая на Епруваж не ми харесва-скубе и драска.
 Ikoo определено е по-добра от Макадания. Здраво захваща кичура и човек може спокойно да се суши с нея. Не да се изправя,а да се суши. Някак полира косата,което го наблюдавам при четката ми с глигански косми на Оливия,но тя е за изправяне не за ресане.
 Та...при положение,че ми излезе без пари  Laughing/употребих си точките и кода за отстъпка от предната поръчка/ си е супер придобивка.

 Тия драми с пандите много ме изненадват. Последно поръчх на 21.11 вечерта. На 23.11 поръчката ми беше при Габко. Утре ще е при мен. Имам три поръчки от тях и винаги са идвали в рамките на 10дни.

Последна редакция: чт, 28 ное 2019, 17:05 от prinzesata

# 97
  • Мнения: 83
Prinzesata, може ли да приложиш линк или снимка на тази четка, че нещо не се ориентирам коя точно визираш. 🤔🤗

# 98
  • Мнения: 2 005
Искрица
 Ели Бубанка единствено може да трие мнения и го прави само когато се налага. При явна реклама , грубо отношение и не спазване правилата на форума. Нямам идея за какво толериране иде реч  newsm78. Това е свободен форум не е нито на магазин нито на някоя марка.

Също за две последователни мнения ме предупредиха мен

ето четката https://www.zlatnaribka.com/chetki-za-kosa/ploska-chetka-za-izsu … air-paddle-x-pops

Ох пъхнала съм Олаплекс 1-2 комплект и 3ката и гледам кошницата и не мога да се реша

# 99
  • Мнения: 36 047
Има правила, точно описани. Моля, спазвайте ги и модератор няма да трие постовете Ви или да Ви пише съобщения.

# 100
  • Мнения: 3 013
https://www.arlen.bg/product/9471/serum-za-suhi-i-tsaftyashti-kr … g-drops-50ml.html ето това е серума за цъфтящи и сухи краища на Oway

# 101
  • до морето
  • Мнения: 152
Явно само аз не съм доволна от Лалга Simple Smile
От ЧП си купих Алтерна с хайфер за изтощени коси Ш и Б  една от любимите ми серии е, Лалга Ш плюс Б, Кевин Мърфи ангелската серия Ш + Б и спрей за обем
Откритието ми за 2019 е Кевин Мърфи розовата серия
косата ми е с доста тънък косъм, не я боядисвам.

# 102
  • Мнения: 1 666
И аз не съм фен на Лалга. Мисля, че си е до структура на косата, не че марката е лоша Simple Smile

# 103
  • Мнения: 284
Абе да ви кажа за мен Лалгата е чиста хидратация, не разбирам от съставки, но си имам собствен метод за различаване Kissing Heart
Като измивам маската под душа и краката ми започват да се пързалят под душа ми е хидратация. Grinning
Аз рядко използвам хидратиращи серии, Лалгата я усещам като Маскинтенз за плътна коса. Въпреки, че предпочитам протеинови, Лалгата много ми хареса, ама много Heart Eyes Ампулите също.

# 104
  • Някъде там
  • Мнения: 4 849
ИскрицаПриятен продукт е термото за блондинки. Хидратиращ,приглаждащ и много ароматен.
 
Само дето аз не съм блондинка,фризьорките ми каза ,че ще е ок зашото съм с тънка коса и се нуждая от хидратаиця.

Общи условия

Активация на акаунт