Професионални серии за коса 130

  • 33 751
  • 758
  •   2
Отговори
# 75
  • Някъде там
  • Мнения: 4 830
Препоръчаха ми тази фирма крем.
Хубав ли е .
Не съм блондинка,но фризьорките ми каза ,че е идеален за косата ми

# 76
  • София
  • Мнения: 580
Дами, от къде купувате боята на Oway?😘

# 77
  • Мнения: 1 095
Oway с аромата на канела е разкош! Преди 2 или 3 години бях купила серията точно по Коледа и с нетърпение я ползвах, не само заради аромата, де. Помня, че маската беше доста икономична. Гледах в Арлен, че имат само малките опаковки обаче.

# 78
  • Мнения: 26
С какво съчетавате маска чудо с конопено и арганово масло на Marrakesh? Понеже косата ми е тънка и си мисля, че може би някой от шампоаните от тази серия в комбинация с тази маска ще ми дойде в повече и ми трябва нещо по-леко.

# 79
  • Мнения: 394
За да не е спам от ЧП си взех Showbeauty хидр.маска, балсам, шампоан,  🤷‍♀️ кутия ампули,маска и шампоан Лалга, ампули аминексил, комплект маракеш ШиМ хидратиращи, на маракеш серума за връхчета, хроноложист маска и шампоан. Сдобих се и с празни джобове. Обмислям марката Davines.
Момичета благодаря Ви за всички съвети, но напускам темата. Не ми харесва избирателното триене на коментари и различното толериране. Пожелавам Ви хубави и здрави коси !

# 80
  • София
  • Мнения: 1 500
Благодаря за новата тема! Flowers Hibiscus
От ЧП взех шампоан, ампули и маска Лалга, Еластизайзер с роза и от реконструктора на Афоджи с кератин и зелен чай два броя, не оставам без него. 🙂 Предишната седмица шампоан, маска и серум Денсифик на Керастаз. Ако намалят достатъчно Ланза Кератин бих взела и от тях, но определено не са ми спешни, имам продукти за коса за две години напред. 😄

# 81
  • Някъде там
  • Мнения: 4 830
Аз от ЧП си взех олио на керастаз (розовото)Термото за дълга коса на Керастаз,маска Марокан с кафявата капачка,Термото за Блондинки,боя без амоняк на оway 5.0(очите ми останаха в този цвят)  да закрепя положението с белите коси.Само корени ще намажа а януари ще е цялата коса или още декември щ отида на фризьор, но да си имам една под ръка.
Шампоан Лалга и балсам.Чудя се дали не трябваше маската.Косата ми е тънка и не обича протеин и затова се спрях на балсам с надеждата да е по лек.
Тотал фалит съм.

Последна редакция: чт, 28 ное 2019, 08:47 от Искрица

# 82
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
Аз си взех от ЧП Лалга - Ш и М . Ще си взема и на LP -Pro Fiber Re-Create.
Макадамия, за коя хидратираща серия на OWAY става въпрос?
Виждам две - едната е за много суха коса Moisturizing , а другата за суха и заплетена коса- Silk'n Glow.

# 83
  • Мнения: 2 971
Аз си взех от ЧП Лалга - Ш и М . Ще си взема и на LP -Pro Fiber Re-Create.
Макадамия, за коя хидратираща серия на OWAY става въпрос?
Виждам две - едната е за много суха коса Moisturizing , а другата за суха и заплетена коса- Silk'n Glow.
Moisturizing е тази ,която използвам за много суха коса-тя мирише на канела, а silk е тази,за непокорни коси,с която се постига перфектно приглаждане на косата-наистина става като коприна ,но ефекта е нулев обем,като при Хронолоджист.Подходяща е за хора,които използват преса и си изправят косата-става абсолютно гладка,а за моята къдрава коса не е много ок,защото я сплесква яко.

# 84
  • Мнения: 684
Момичета, тук сте сериозно запознати с продуктите, моля за съвет. Можете ли да ми препоръчате добър антифриз продукт за гъста и къдрава коса, който да се прилага на суха коса.


На мокра коса слагам крема за къдрици на Марокан ойл и на другия ден горе-долу е добре. Но на по-следващия ден фризът вече е супер неприятен. Та за тук се чудя има ли такъв продукт, който да сплеска тези стърчащи краища. Blush

# 85
  • Мнения: 169
От ЧП си взех цялата серия на Лалга от ЗР. Само положителни отзиви мога да напиша за нещата на Лалга. Препоръчвам е с две ръце. Хубав ден на всички!

# 86
  • Мнения: 4 246
Мисля, че е време рибките  да помислят за приспадане на отстъпки от кодове и карти и онлайн, не всеки може да ходи постоянно до магазините им. Innocent

# 87
  • Мнения: 2 614
До сега поръчах Ми амантекрема, който не е дошъл още. Продукт на 2019,от  който съм доволна е Лореала инфорсър крема.
Искам на Лорвал да поръчам ампулите аминексил от Борино, но ми излиза 5.95 доставка, дразня се на такива доставки. Звъннах им на оператор и казаха, че ако добавя продукт от секцията с безплатнан доставка, щяла цялата поръчка да е с безплатна доставка. Ми то няма нещо особено, а дамата каза, че имало страхотни и евтини предложения. Аз ли не ги виждам, не знам.

# 88
  • Мнения: 336
Нищо не успях да направя на ЧП. Поръчах от Кокопанда де, няколко серии на Ланза и толкова бях доволна от добрите цени..., но от 20.11. пратката ми стои на "предстои за изпращане" в ДЧЛ. Писах на Пандата, те твърдят, че пратката ми е предадена на ДЧЛ, а ДЧЛ твърдят, че не са приемали пратката:angry: Вече не знам какво да правя, много ме е яд!

# 89
  • Мнения: 937
Нищо не успях да направя на ЧП. Поръчах от Кокопанда де, няколко серии на Ланза и толкова бях доволна от добрите цени..., но от 20.11. пратката ми стои на "предстои за изпращане" в ДЧЛ. Писах на Пандата, те твърдят, че пратката ми е предадена на ДЧЛ, а ДЧЛ твърдят, че не са приемали пратката:angry: Вече не знам какво да правя, много ме е яд!
Ох, да си жива и здрава че сподели. И аз съм така.
Пиша си с тях от няколко дни и вчера последно ме увериха, че всички поръчки които са с този статус до ден-два ще са обработени.
Явно имат проблем с изпращането и ще трябва да почакаме. Аз нямам проблем с получаването не ми е спешно, просто се тревожех че нещо с моята не е наред, но сега се успокоих.
Предната поръчка беше обработена много бързо, но сега явно ще почакаме.

Общи условия

Активация на акаунт