Професионални серии за коса 130

  • 33 669
  • 758
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 666
И аз забелязвам по-малко цъфтеж със серума Ланза нийм плент, но ще се убедя със сигурност след като се пострижа. Ако наистина е така, ще стане не разделен мой продукт Grinning

# 61
  • Мнения: 2 956
Само Лалга !!!! Да живеее !!!! Grinning
Колко пъти си изми косата с тази серия?
От първо миене адски много ми хареса ,по-нататък ще видим... Grinning

# 62
  • Варна
  • Мнения: 7 699
 А да ти го върна  Laughing. Като ви пее баба за Лалга  Joy Joy... Hug. Да си повторя обаче Лалга е сериозен протеин. Не се лъжи по първоначалното усещане. Ако смяташ да ползваш нон стоп само нея задължително Еластисайзър екстрийм през миене. Аз я тествах навремето един месец по тая схема и косата беше убийствена. Улавям се обаче,че по-често ползвам шампоана с други маски,например с Керастаз за дълга коса или Шушу слийк на Шу. Супер се съчетават.
 Пфффф днес имах една среща в мола и съответно се спънах в рибата  Laughing...отново. Тръгнах си с шампоана за обем на Сноу/това ми е първия продукт на марката/ и четка на Ikoo ей такава  https://www.zlatnaribka.com/chetki-za-kosa/ploska-chetka-za-izsu … air-paddle-x-pops . От сума време се каня да сменя моята на Макадамия и все не се наканвах. Изпонакупих какви ли не хвалени включително и такава с естествени глигански косми на Оливия Гардън и нищо не ми харесва  newsm78. Дано с тая се разбере, Реше добре,не скубе. След малко ще я тествам как е при сушене.

 Ползвам едновременно и Ланза нийм плант и серумът на Маракеш. Маракеш си признавам по-често, защото ми дава плътност на краищата,която при Ланза липсва. Тя е по-скоро хидратираща докато Маракеш си е протеин. Не знам колко години минаха откакто поддържам Маракеш,но косата ми не цъфти.

# 63
  • Мнения: 1 666
Добре, значи като ми  свърши Ланзата, ще орожвам и Маракеш Grinning
Но има доста време ди тогава, тъй като се зарекох, че до като не започнат да ми свършват наличните продукти, няма да купувам нови Grinning

# 64
  • Мнения: 153
Момичета, аз искам да ви питам за серума на Маракеш за цъфтящи краища - как е правилно да се слага в комбинация с кремообразна термозащита (Nectar Termique да кажем), преди или след него?

Иначе от ЗР направих доста голяма поръчка още в събота сутринта (понеже в петък вечерта сайтът им беше претоварен) и все още не са ми я изпратили. Disappointed Доста съм разочарована, от доста време пише, че поръчката ми е "Приета" и толкова... вече почвам да си мисля, че са ме забравили. Angry
Поднових си Densifique и Extentioniste маските на Kerastase (понеже си ги комбинирам с шампоаните, но маските ми свършват два пъти по-бързо), също възстановяващата маска Eprouvage и Lalga (макар че Лалгата ми е доста пълна, ноооо на тази цена нямаше как да не презаредя с още една Innocent). Всичко останало са все неща, които не съм пробвала и нямам търпение да опитам - класическата маска на Macadamia, шампоана на Medi Bioclenz, шампоана с коефин на O'Right, възстановяващия серум Therapiste и Initialiste на Kerastase, серума на Eprouvage, лекото хидратиращо олио с шипка на O'Right (макар че в момента си ползвам златната роза и съм много доволна от него), иииии за жалост се наложи да се примиря с обикновения еластисайзър на ФК, защото розата и кокоса вече бяха свършили.

Топ откритията ми за 2019г. са възстановяващото олио на Macadamia и маската Lalga, която е меко казано божествена. Супер гъста, икономична, прави косата ми като коприна, ухае страхотно... няма да мога да кажа достатъчно за нея. Шампоанът е ОК, а балсамът ме дразни, че е доста неикономичен, понеже (лично за мен) е доста течен. Иначе като ефект ми е подобен на маската.

# 65
  • Мнения: 3 413
А да ти го върна  Laughing. Като ви пее баба за Лалга  Joy Joy... Hug. Да си повторя обаче Лалга е сериозен протеин. Не се лъжи по първоначалното усещане. Ако смяташ да ползваш нон стоп само нея задължително Еластисайзър екстрийм през миене. Аз я тествах навремето един месец по тая схема и косата беше убийствена. Улавям се обаче,че по-често ползвам шампоана с други маски,например с Керастаз за дълга коса или Шушу слийк на Шу. Супер се съчетават.
 Пфффф днес имах една среща в мола и съответно се спънах в рибата  Laughing...отново. Тръгнах си с шампоана за обем на Сноу/това ми е първия продукт на марката/ и четка на Ikoo ей такава  https://www.zlatnaribka.com/chetki-za-kosa/ploska-chetka-za-izsu … air-paddle-x-pops . От сума време се каня да сменя моята на Макадамия и все не се наканвах. Изпонакупих какви ли не хвалени включително и такава с естествени глигански косми на Оливия Гардън и нищо не ми харесва  newsm78. Дано с тая се разбере, Реше добре,не скубе. След малко ще я тествам как е при сушене.

 Ползвам едновременно и Ланза нийм плант и серумът на Маракеш. Маракеш си признавам по-често, защото ми дава плътност на краищата,която при Ланза липсва. Тя е по-скоро хидратираща докато Маракеш си е протеин. Не знам колко години минаха откакто поддържам Маракеш,но косата ми не цъфти.

Като пробваш четката, пиши. Колебая се мебду нея и Макадамия

# 66
  • Мнения: 2 956
”А да ти го върна  Laughing. Като ви пее баба за Лалга  Joy Joy... Hug. Да си повторя обаче Лалга е сериозен протеин. Не се лъжи по първоначалното усещане. Ако смяташ да ползваш нон стоп само нея задължително Еластисайзър екстрийм през миене. ”
Ще ползвам успоредно с Хронолоджист и хидратиращи  ш и м на Oway....мммм последната серия как приказно мирише на канела 😊🍀

# 67
  • Варна
  • Мнения: 7 699
 Ако вземеш да драснеш по едно ревю кратичко за продуктите на Oway ще съм ти много благодарна. Много ми раздразниха любопитството с уникалната си боя та съм навита да пробвам и други неща.

 Butterfly90 серумът върху него термикът. Термозащитата трябва да е последният продукт. Не им се дразни на Рибите всяка година става така. Миналата чаках седмиа,по-миналата близо три  Laughing. Тая година направо нацелих бинго-още не мога да повярвам.


 

# 68
  • Мнения: 2 956
Ами при Oway всичко си е точно и грешки не могат да станат.Хидратиращите шампоан и маска са си чиста хидратация,миришат на канела/обожавам канела/,разплитат перфектно косата от корена до върха.
Реконструиращата серия е протеинова,но не твърд протеин ,който да пресушава косата и да я оплита.Мирише приятно на билки.Почти всички продукти ухаят на билки и подправки и е нормално,защото идеята е,че в тях се влага био-динамична маса .
Серията за приглаждане разплита косата до лигавост 😀,препоръчва се за непокорни коси или когато искате да изправите косата.Приглажда перфектно и коства нулеви усилия перфектната права коса без фриз.
Серията за боядисана коса е протеин с превес на хидратация и мирише прекрасно.
И черешката на тортата е серума за връхчета....няма такова чудо-отнася и Ланза серум и Керастаз масло.Използвам ги от пет години,като вкарвам от време на време Керастаз.Сега покрай вас малко им обърнах гръб,но те са си просто незаменими.Мисля,че всеки уважаващ себе си и косата си трябва да ги пробва.Не са толкова скъпи,а в същото време чудесно покриват всички нужди на косата....

# 69
  • Мнения: 3 413
Тоника за косопад на Алфапарф някой ползвал ли е?

# 70
  • by the sea
  • Мнения: 628
Топ откритията ми за 2019г. са възстановяващото олио на Macadamia и маската Lalga, която е меко казано божествена. Супер гъста, икономична, прави косата ми като коприна, ухае страхотно... няма да мога да кажа достатъчно за нея. Шампоанът е ОК, а балсамът ме дразни, че е доста неикономичен, понеже (лично за мен) е доста течен. Иначе като ефект ми е подобен на маската.
Интересно наблюдение, аз имам балсама от няколко седмици и го намирам за мноого гъст, още като влезна в банята го обръщам с капачката надолу иначе няма шанс, не тече.  Съгласна съм за ефекта, като маска си е .

# 71
  • София
  • Мнения: 3 752
 Моля за мнение за тези продукти. Дали да инвестирам?
https://www.arlen.bg/product/8608/komplekt-s-peptidi-za-rekonstr … tu-cure-trio.html

# 72
  • Мнения: 490
Макадамия, може ли малко повече инфо за серума за сухи и цъфтящи краища O.Way. Дали помага при цъфтяща коса?

# 73
  • Мнения: 4 730
Намирам с намаление трио на Ланза за около 46 евро и мисля да я пробвам тази марка най-накрая. Но кое трио да взема - Healing Moisture, Healing Smooth или Healing Strenght? Кой може с две-три думи да ги сравни? Спешно!
Как се усещат като протеин или хидратация, изсушават ли при честа употреба, заплитат ли, омязняват ли корена и такива неща?

# 74
  • Мнения: 3 413
Тази серия не съм ползвала, но кей про са добри. И аз се чидих за този сет Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт