Играта – идеалният момент за нови знания и семейни моменти с LEGO® DUPLO®

  • 6 824
  • 216
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 60
Абсолютно всеки един момент ми е любим за игра с детето ми 😊, най-много ми доставя удоволствие когато се смее от сърце и не спира 😁. Учудва ме това колко е малка (1годинка), а колко хитрини използва 😊

# 181
  • Мнения: 2 399
Играем, когато съм свободна- вечер след работа, събота и неделя. В последно време се изумявам от това колко бързо възприема, запомня и повтаря нова информация.

# 182
  • Мнения: 3
През целият ден играя с децата. Те са момиче и момче (близнаци) и най - много ме учудва, въпреки постоянното каране, как когато са спокойни играят векип. Допълват се в идеите си, стават много креативни и работят в екип. За мен е истинско удоволствие да играя с тях и обожавам да ги наблюдавам, как разузнават света на играта заедно.

# 183
  • Мнения: 522
По всяко време ми е любимо да играя с детето, но най-добре ни се получава в неделя, когато има повече време и не се бърза за нищо.
Най-много във въображението му ме учудва как рисува и изобразява вижданията си за предметите.

# 184
  • София
  • Мнения: 515
С моето дете сме по цял ден заедно, тъй като така и не го приеха в ясла, вече е почти на 3 годинки и се надявам поне с градината да имаме успех. Постоянно си измисляме нови игри, важно  за мен е игрите да са и обучителни. Изумява ме колко бързо се учи, колко много разбира, какво въображение има, и колко е креативен. Той също измисля игри и играем по неговите правила хахах

# 185
  • БГ
  • Мнения: 1 278
С малката ми дъщеря играем през целия ден. Тя обожава да опознава света и всичко ново я удивлява. Най-много ме учудва как си измисля игри от всичко и същевременно от колко малко се нуждае, за да изгрее усмивката на лицето ѝ.

# 186
  • Мнения: 889
Имам 4-годишно енергично момче. Обичаме да играем заедно, а откакто сме вкъщи го правим по цял ден. Вечерта е запазена за игри с баща му. Синът ми има голямо въображение и често измисля собствени правила на познати игри. Simple Smile

# 187
  • София
  • Мнения: 1 079
Играя със синовете ми най-често вечер, в къщи, иначе през уикенда навън е най-любимото ми време заедно.
Най-изненадващото за въображението им, е че могат да направят всяка играчка, от която имат нужда и интерес в момента : големият прави невероятни бойни машини, а малкият движещи и строителни машини.

# 188
  • Варна
  • Мнения: 301
Най-много се изумявам в какви причудливи форми могат да превърнат буквално всяка част от кубчетата.Детското им въображение е зашеметяващо!Играят си буквално постоянно,което е най-голямото предимство на комплектите ✌️

# 189
  • Мнения: 1 970
Най-приятна е играта след сън, защото тогава децата са наспани и весели. Иначе играем по всяко време, най-често вечер.
Най-много се изумявам на факта, че детският свят е устроен просто и това се вижда от въображението на детето. Много можем да научим от необременените мозъци на децата.

# 190
  • Мнения: 671
Мога да играя с децата си по всяко време. Синът ми ме изненадва постоянно с изобретенията, които му хрумват и начините за изпълнението им, напр. кола от кашон с дистанционно 😉 (получи се).

# 191
  • Варна
  • Мнения: 108
През седмицата играем вечер, а през почивните дни по цял ден.
Времето прекарано заедно е безценно!

# 192
  • Мнения: 1 392
Играем през целия ден. Бързо запомня игрите.  Хубаво ми е през цялото време да играем

# 193
  • Мнения: 998
Обичам да играя с децата си, всяко време е подходящо, само да не съм много изморена. Детското въображение винаги ме е пленявало, жалко, че с годините се губи по малко...

# 194
  • Мнения: 148
Любимото ни време за игра е вечер или уикендите. Най-много ме учудват богатите идеи на децата, различната гледна точка, начинът, по който съчетават различните играчки, за да създадат нещо ново.

Общи условия

Активация на акаунт