Раждане в Майчин Дом - София (6 тема)

  • 55 888
  • 826
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: X
Има фотограф. Поне средата на май имаше.

# 586
  • софия
  • Мнения: 125
Здравейте! Понеже ще раждам март месец в майчин дом и съм решила този път да е с екип искам да попитам каква е разликата между избор на екип и избор на лекар? Аз все още не съм се свързала с лекаря при който съм решила да раждам, но е ценоразписа на болницата ги има и двете.

# 587
  • Мнения: 39
Бихте ли ме информирали, за запис на тонове през уикенда, каква е процедурата? Час запазва ли се, през кой вход влизаш и каква е цената им?

# 588
  • Мнения: 2 011
За уикенда може би само през спешното. За мед.център за центъра е без записване иначе, просто отиваш и чакаш да влезеш. Около 30лв беше.

Последна редакция: пт, 13 ное 2020, 00:00 от Малечка90

# 589
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 786
Бихте ли ме информирали, за запис на тонове през уикенда, каква е процедурата? Час запазва ли се, през кой вход влизаш и каква е цената им?
Тъй като Мц не работи през уикенда най-добре звъннете днес примерно и питайте какви са възможностите за запис на тонове в събота/неделя. И дали изобщо правят... не ми се вярва да не може, но с един телефонен разговор ще си набавите цялата информация Simple Smile

# 590
  • Мнения: 157
Ако не става запис на тонове в МД за събота и неделя, наоколо има медицински центрове, частни, в които може да се нпарави. Цената едва ли варира много..

# 591
  • Мнения: 39
Благодаря на всички за отговорите! Blush

А бихте ли ми казали, при планов прием за секцио, резултата от PCR теста си го бяхте принтирали просто или трябваше да е заверен от конкретната лаборатория? Моят резултат ще излезе утре вечер, а ще ме приемат в понеделник рано сутрин и се притеснявам дали ще е проблем ако е само принтиран. По телефона, жената ми каза “Е нали ще имате готов PCR...” Rolling Eyes

# 592
  • Мнения: 8
gabi_to_  Не знам какво е изискването, но аз моя резултат си го взех от лабораторията с подпис и печат, за да съм по-спокойна. Ако се обадиш да питаш за тонове, попитай и за това.

# 593
  • Мнения: 471
Момичета, извинявайте, ако е коментирано, но днес ми препоръчаха д-р. Дяволов като лекар, който подкрепя естественото раждане. Аз съм в 27седмица и сигурно е още рано, но ми се исказ ако има възможност, да родя естествено. На 40г., първа бременност, нямам съпътстващи заболявания, но в предвид високия процент на цезарово сечение някакси искам да знам, че акп го направят е било, защото има смисъл, а не заради друго странични фактори като ЕГН. То реално може и то да е предпоставка..та ще ми е от полза да чуя мнения. Благодаря.

# 594
  • Мнения: 471
И аз потвърждавам, че е привърженик на естественото раждане. В моя случай не беше възможно, затова се стигна до секцио.
Венета, докторът ще уважи желанието ти за естествено раждане, убедена съм.
Доволна ли сте от д-р. Дяволов? Препоръчва ли естествено раждане, ако има предпоставки?

# 595
  • Мнения: 93
Момичета, извинявайте, ако е коментирано, но днес ми препоръчаха д-р. Дяволов като лекар, който подкрепя естественото раждане. Аз съм в 27седмица и сигурно е още рано, но ми се исказ ако има възможност, да родя естествено. На 40г., първа бременност, нямам съпътстващи заболявания, но в предвид високия процент на цезарово сечение някакси искам да знам, че акп го направят е било, защото има смисъл, а не заради друго странични фактори като ЕГН. То реално може и то да е предпоставка..та ще ми е от полза да чуя мнения. Благодаря.

Като раждах миналата година, на 12я етаж имаше една жена, която беше родила при него естествено на 38 г. Беше мн доволна, имала е само 2 лева и то защото бебето беше 4 кг. Аз раждах при него секцио, защото преносвах седмица и нямах разкритие. И да, аз съм доказателство, че ако не се налага секцио няма да ти направи, защото му се умолявах многократно, а той ми каза да не му казвам как да си върши работата Grinning  имам и позната, която роди на 48 г. близнаци секцио, въпреки че той й беше казал, че ако всичко е нормално, ще се помъчат за естествено, но имаше усложнения с бебетата и ги изкараха секцио. В 27ма седмица не е рано д а ходите при него. Аз ходих при него от 3та седмица. Знам, че се дразни, когато отиде някой на края и му каже ай да ми водиш раждането и с право. Води си в едно тефтерче кой за кога е предвиден да ражда и се съобразявя с него, т. Е. Ако за този месец, дата има доста раждания, шансът да ви откаже е голям. Иначе относно професионалните качества - едва ли има по-добър от него, а като човек на мен също много ми допада.

# 596
  • Мнения: 2 515
moa31 е добавила всичко.
Не е рано 27 седмица, точно защото по принцип е зает и трябва да знае по-рано.

Страхотен лекар е, а и като човек също го харесвам. Стига да му разберете чувството за хумор, много ще се харесате.

# 597
  • Мнения: 71
Момичета, извинявайте, ако е коментирано, но днес ми препоръчаха д-р. Дяволов като лекар, който подкрепя естественото раждане. Аз съм в 27седмица и сигурно е още рано, но ми се исказ ако има възможност, да родя естествено. На 40г., първа бременност, нямам съпътстващи заболявания, но в предвид високия процент на цезарово сечение някакси искам да знам, че акп го направят е било, защото има смисъл, а не заради друго странични фактори като ЕГН. То реално може и то да е предпоставка..та ще ми е от полза да чуя мнения. Благодаря.

Като раждах миналата година, на 12я етаж имаше една жена, която беше родила при него естествено на 38 г. Беше мн доволна, имала е само 2 лева и то защото бебето беше 4 кг. Аз раждах при него секцио, защото преносвах седмица и нямах разкритие. И да, аз съм доказателство, че ако не се налага секцио няма да ти направи, защото му се умолявах многократно, а той ми каза да не му казвам как да си върши работата Grinning  имам и позната, която роди на 48 г. близнаци секцио, въпреки че той й беше казал, че ако всичко е нормално, ще се помъчат за естествено, но имаше усложнения с бебетата и ги изкараха секцио. В 27ма седмица не е рано д а ходите при него. Аз ходих при него от 3та седмица. Знам, че се дразни, когато отиде някой на края и му каже ай да ми водиш раждането и с право. Води си в едно тефтерче кой за кога е предвиден да ражда и се съобразявя с него, т. Е. Ако за този месец, дата има доста раждания, шансът да ви откаже е голям. Иначе относно професионалните качества - едва ли има по-добър от него, а като човек на мен също много ми допада.
Извинявай за нездравото любопитство, но близнаците на твоята позната първи деца ли са й на 48 години с нейни яйцеклетки ли са заченати? Просто темата е от голям интерес за мен и не можах да се въздържа да не попитам.

# 598
  • Мнения: 471
Момичета, записах час за др. Дяволов чак за 22.12.20г... преглеждал само вторник от 15- 16.30 в Майчон дом. В тоя ред, знаете ли къде преглежда другъде? Опасявам се да не би да не ме вземе за раждане февруари, ако отида чак декември...

# 599
  • Мнения: 1 685
Момичета, записах час за др. Дяволов чак за 22.12.20г... преглеждал само вторник от 15- 16.30 в Майчон дом. В тоя ред, знаете ли къде преглежда другъде? Опасявам се да не би да не ме вземе за раждане февруари, ако отида чак декември...
Ето тук.

Общи условия

Активация на акаунт