Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 15
Благодаря, очакваме с интерес.

# 16
Здравейте г-жо Висарионова, не знам дали този въпрос е в компетенцията Ви. Но мога ли да правя лунна диета по време на кърменето? Бебето ми е голямо, на 1 година и половина. Какъв е рискът? Отиват ли токсините в кърмата или рискът е за моето здраве?

# 17
Здравейте г-жо Висарионова, не знам дали този въпрос е в компетенцията Ви. Но мога ли да правя лунна диета по време на кърменето? Бебето ми е голямо, на 1 година и половина. Какъв е рискът? Отиват ли токсините в кърмата или рискът е за моето здраве?

Съжалявам, но не мога да отговоря на този въпрос. Може би е добре да се консултирате с консултант по кърмене и/или диетолог Simple Smile

# 18
Здравейте,
Родих секцио преди два месеца. Качих доста килограми по време на бременността - общо 19. Останаха ми 7 килограма за сваляне, надявам се с ограничаване на храната да се справя и с тях. Притеснява ме, че коремът не ми не се  е прибрал изцяло. Бихте ли могли да ми препоръчате упражнения, които мога да правя два месеца след операцията, към момента ползвам колан за прибиране на корем, но не го слагам всеки ден, защото не издържам с него в тези жеги. Благодаря!

# 19
  • Варна
Здравейте,
Родих преди месец и няколко дни със секцио. В следствие в момента корема ми е доста провиснал, имах и сланинки в тази област и от преди това. Въпросът мие имали някакви упражнения които ще спомогнат прибирането на корема и от кога мога да започна да ги правя?

# 20
Здравейте,
Родих преди месец и няколко дни със секцио. В следствие в момента корема ми е доста провиснал, имах и сланинки в тази област и от преди това. Въпросът мие имали някакви упражнения които ще спомогнат прибирането на корема и от кога мога да започна да ги правя?
Според мен е рано, при мен се прибра след около 4,5 месеца и двата пъти без нищо да правя.

Общи условия

Активация на акаунт