Пубертетът при момичетата - как да подготвим децата ? - 8

  • 45 902
  • 744
  •   1
Отговори
# 360
  • тук и там
  • Мнения: 11 567
Купих и аз подаръците..И да,и пръчката на Хари Потър..Една пластмасова пръчка за 32 евро.,то поне от дърво да беше ...Rolling Eyes

# 361
  • Мнения: 1 559
И моят брат е решил да изненада дъщеря ми с пръчката. И аз не разбирам защо е толкова скъпа.

# 362
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
За по-сръчните - може да си направите сами пръчката на Хари Потър. Ползва се китайска пръчка за хранене, с течен силикон се оформя релеф. После с акрилни качествени бои се боядисва, слага се блясък и готово Simple Smile Става доста сполучливо.

# 363
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Моля споделете от къде купувате сутиени за момичетата!

Моята е на 12 години, но си има добре оформен бюст. От лятото ходи със сутиен. Имах 2-3 останали от кака й, чисто нови. Но вече е време да й купя други, а не знам нито какъв размер, нито къде да търся.

В НМ сякаш не намирам момичешки. Нито в Waikiki.

В Пепко нещо не ми допадат съвсем...

Търся сутиен от трико, с твърда чашка, без подплънки. Ако може да е нещо забавно, да не е едноцветно.

Лидълските носи моята, много е доволна. От НМ съм вземала само спортни. За размер ходихме миналата година на място, където могат да се пробват, за да разберем размера. На почти 16 е голямата, май спря да й расте бюстът. До кога растат всъщност?!

# 364
  • Мнения: 337
Моля споделете от къде купувате сутиени за момичетата!

Моята е на 12 години, но си има добре оформен бюст. От лятото ходи със сутиен. Имах 2-3 останали от кака й, чисто нови. Но вече е време да й купя други, а не знам нито какъв размер, нито къде да търся.

В НМ сякаш не намирам момичешки. Нито в Waikiki.

В Пепко нещо не ми допадат съвсем...

Търся сутиен от трико, с твърда чашка, без подплънки. Ако може да е нещо забавно, да не е едноцветно.
Само от Skiny. Имат тийн серия, а и от дамските малките размери стават. Качеството е страхотно, красиви са и  са й много удобни. Бикини, боксери, бюстиета и бански също сме купували. Когато пък имат намаление, са съвсем без грешка! (Сега май имат, ще ме вкарате в беля пак 😀)

# 365
  • София
  • Мнения: 2 412
Какво е "момичешки сутиен"?
Моята носи нормални сутиени, като моите. Едва я накарах да купим, само къси потничета носеше до това лято, но в крайна сметка се съгласи, че вече няма за къде да отлага това със сутиените. Особено след като се притеснява от ефекта "студено време". 😬
Заедно купихме 2-3 и мисля, че от тук нататък изобщо няма да ме допуска в избора им. На 13 е, взехме просто най-малката подгръдна обиколка, защото е слабичка и само чашките на практика преценявахме кой размер да са.
Момичешките са по-малки ли? Или и кройките им са различни?

# 366
  • София
  • Мнения: 1 570
В Pull and bear:
https://www.pullandbear.com/bg/дамско/облекло/бельо-c1030291005.html

# 367
  • София
  • Мнения: 23 098
С половин уста дъщеря ми спомена за пръчката на Хари Потър, но я отрязах на момента. Аз пари за глупости не давам.
И за да уважа все пак интереса й, поръчах комплект ключодържатели във формата на ключове, 4 броя, всеки с емблемата на всяко общежитие на Хогуортс. Дори не знам така ли се пише. Поръчах и чаша за чай по зададени от мен изображения, също от Хари Потър. Общо 5 подаръка станаха с парфюма на Ариана Гранде, обиците и календар от Animal Rescue. Слагам и пари в един плик и заковавам отвсякъде. Grinning

# 368
  • Русе
  • Мнения: 658
Здравейте, дами
само да ви светна как биде решен у дома въпросът с котката. Тази пролет, след едномесечно седяне вкъщи малката пак ме атакува по въпроса с вземането на коте. Този път подходи много систематично. Намерих после един лист, на който един по един бяха изброени всички членове на семейството, евнтуалните им възражения и КАК да бъдет оборени. Моята част заемаше 3/4 от листа. Цялото упражнение по "убеждване на мама" беше гарнирано с около 500 литра сълзи. Накрая отидохме в един зоомагазин и купихме ... зайче. В момента, в който докосна свръхмекия му пух се влюби в него. Вече 7 месеца и половина зайко живее у дома и двамата са голяма любов. Сега въобще не се сеща за коте, да не говорим, че тя каза, че нито едно коте не е толкова пухкаво и нежно, колкото е наш Пухчо (тематично име, а?)

# 369
  • Мнения: 7 114
Здравейте. Имам си един брой представител от вида предпубертет, т.е. съвсем човешко дете си е. Дано да продължи са си поддържа настоящото поведение, защото все пак в плановете ми влиза аз да мина в някакъв момент през критическата и може да се получи неприятно съвпадение.
Сутиени все още не трябват, но съм виждала в бра-центровете, които си имат магазини и в моловете. Иначе и аз съм за бельото на скини.
По въпроса за домашните любимци - след 4 годишни преговори за искам куче (нищо друго не е искала така силно) и обяснения до какво ще доведе кучето в семейството, вече си има куче. Присъства на една от разходките по собствено желание. Понеже е малко по-едричко, няма как да ги оставим сами (въпреки че има пълен контрол върху косматият четирикрак брат), а и разходката е в гората.     
От две годишна си има адвент календар за коледа, който в набалото й правех аз по най-елементарен начин, защото толкова си мога. После направата им си пое тя. Измисля си късметчета, надписва си ги, решава как да си ги опакова (пирамидки от картон, опаковани ролки от тоалетна хартия, торбички от филц). Тази година си уши едно филцово ботушче и вътре ще си пусне хартийките, като ще си тегли в по-леките откъм учебна програма дни. Т.е. малко на брой са. Късметчетата си ги е чакала винаги с огромно нетърпение.  Кога да си украсим елхата, да на пише писмо до дядо й Коледа (напълно наясно е, но си иска магията), да си правим сладки, да ходи да кара кънки (тази година явно няма да го бъде), да си правим фотосесия и да си играем на нещо семейно, да си направим пикник у дома, да спим в палатката, да ни направи подаръци и да ни ги опакова, да опакова подаръците на бабите и дядо й ...

# 370
  • Мнения: 378
Моята дъщеря миналата година беше на вълна Хари Потър , дори ходихме в Лондон да видим количката в стената . За всичко(снимка с количката, да влезеш в магазина за сувенири отделни опашки) едни 40 минути , лично на мен лошо ми стана от тази истерия. За да разгледаш там където е сниман за 1- 2 месеца напред няма билети. Навих се само на опашката на  магазина. Имаше много пръчици, но си купи ключодържател, колие и емблемата за зашиване. Отдавана са забутани. Тази година започна със сериала Ривърдейл и забрави Хари Потър. Сега ще направи 12. От много години иска котка и най -после я получи преди няколко дни. Неразделни са, котето се чуди къде да се скрие за сега. За сега съм много доволна, да видим дали ще му чисти както обещаваше.

Последна редакция: сб, 28 ное 2020, 15:35 от candela

# 371
  • Мнения: 21 282
И аз не съжалявам за котето.
Другарче си е.
Поиска таблет и фиджет.
Бонус парфюм и пари.
От баба й - телевизор.

# 372
  • Мнения: 337
Какво е "момичешки сутиен"?
Моята носи нормални сутиени, като моите. Едва я накарах да купим, само къси потничета носеше до това лято, но в крайна сметка се съгласи, че вече няма за къде да отлага това със сутиените. Особено след като се притеснява от ефекта "студено време". 😬
Заедно купихме 2-3 и мисля, че от тук нататък изобщо няма да ме допуска в избора им. На 13 е, взехме просто най-малката подгръдна обиколка, защото е слабичка и само чашките на практика преценявахме кой размер да са.
Момичешките са по-малки ли? Или и кройките им са различни?

Съвсем леко подплътени меки чашки и много нежни ластици

# 373
  • Мнения: 9 448
Какво е "момичешки сутиен"?
Моята носи нормални сутиени, като моите. Едва я накарах да купим, само къси потничета носеше до това лято, но в крайна сметка се съгласи, че вече няма за къде да отлага това със сутиените. Особено след като се притеснява от ефекта "студено време". 😬
Заедно купихме 2-3 и мисля, че от тук нататък изобщо няма да ме допуска в избора им. На 13 е, взехме просто най-малката подгръдна обиколка, защото е слабичка и само чашките на практика преценявахме кой размер да са.
Момичешките са по-малки ли? Или и кройките им са различни?

Съвсем леко подплътени меки чашки и много нежни ластици
От къде е закупен този сутиен?

# 374
  • София
  • Мнения: 2 412
Разбирам, благодаря.
Просто моята прескочи момента за такъв сутиен. Някак изведнъж стана.
Такъв модел даже и бански не иска да носи. Нищо не покривал. Още си е детенце в някои отношения и се смущава.

Общи условия

Активация на акаунт