Не спирам да плача, моля за съвет

  • 10 913
  • 299
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 930
Бъдещ доктор - златотърсач.
Съвсем достоверно. Явно има много свободно време, и никакъв доктор няма да става. И къде е тоя Клондайк, дето кОпа златото? 😂

# 61
  • Мнения: 2 375
Не ни слушай тук, говорим си. Заминавай при него и по-бързо да приключи този фалш. По добре за тебе.

# 62
  • Мнения: 6 930
Не ни слушай тук, говорим си. Заминавай при него и по-бързо да приключи този фалш. По добре за тебе.

Да бе, ще приключи! Ще разцъфти таз ми ти любов, ще се върнат в Бг трима или четирима и наЩе ще развържат кесията, щат не щат. Щото, къде ще ходят?!

Последна редакция: чт, 22 окт 2020, 19:15 от tuali

# 63
  • Мнения: 108
Не ни слушай тук, говорим си. Заминавай при него и по-бързо да приключи този фалш. По добре за тебе.

Да бе, ще приключи! Ще разцъфти раз ми ти любов, ще се върнат в Бг трима или четирима и наЩе ще развържат кесията, щат не щат. Щото, къде ще ходят?!
С наще няма да стане така, скандалите вкъщи заради него са нечовешки, родителите ми казват да забравя че са ми родители, да се махам от вкъщи, вече не можели да ме гледат, защото съм ги била предала..

# 64
  • Мнения: 6 930
Нищо де, младежът ще се грижи за теб, въпреки всичко. Любов безкрай! И те като видят това, ще омекнат. Амин.

# 65
  • Варна
  • Мнения: 36 646
Мда, за Коледа ще й подари лопата, а за годишнината металотърсач.

# 66
  • Мнения: 1 847
на 19 г си, можеш да правиш каквото искаш.  Изнасяш се от вас, намираш си работа и си гледаш живота.
Ученето не пречи на работата, щом искаш самостоятелност извоювай си я.

# 67
  • Мнения: 2 375
Е, махни се от родителите ти. После да те видя с дете или деца как ще допълзиш обляна в сълзи при мама. А они твоя, любовта на живота ти, ако няма изгода от теб ще ти бие шута.

# 68
  • Мнения: 12 810
С наще няма да стане така, скандалите вкъщи заради него са нечовешки, родителите ми казват да забравя че са ми родители, да се махам от вкъщи, вече не можели да ме гледат, защото съм ги била предала..
Добре, а ти какво мислиш по тези въпроси? Ти какво им казваш?

(П.П. Извинявай, наште е разговорно от нашите, може да мине без апострофа, тази буква "щ" не я пиши).

# 69
  • Мнения: 3 350
С наще няма да стане така, скандалите вкъщи заради него са нечовешки, родителите ми казват да забравя че са ми родители, да се махам от вкъщи, вече не можели да ме гледат, защото съм ги била предала..
Добре, а ти какво мислиш по тези въпроси? Ти какво им казваш?

(П.П. Извинявай, наште е разговорно от нашите, може да мине без апострофа, тази буква "щ" не я пиши).
Абе, медицина не влизаха ли отличниците ?
Наще ? Егати !
(Надявам се да е Ветеринарна Медицина)

# 70
  • у дома...
  • Мнения: 3 080
Аз още преди две страници писах за това НАЩЕ. По-добре не завършвай медицина, моля те.

# 71
  • Мнения: 3 350
Аз още преди две страници писах за това НАЩЕ. По-добре не завършвай медицина, моля те.
То тъй кат' гледам таз няма май да завърши (засилила се е да се жени за войводата)

# 72
  • София
  • Мнения: 16 071

Абе, медицина не влизаха ли отличниците ?
Наще ? Егати !
(Надявам се да е Ветеринарна Медицина)
 
Да, в български университети медицина влизат отличници, след много допълнителни уроци.
Който не успее, а родителите имат пари - може алтернативно да се запише в Украйна или Македония.
След първи  курс се прехвърлят тук ... подмасово.

# 73
  • Мнения: 1 847
Аз не разбрах учила 1 година в Македония медицина, после си идва в бг...тя прехвърлила ли се е в бг университет или продължава да учи в същия дистанционно?

# 74
  • Мнения: X
Да отидеш на 19 в македонско село да те отглеждат свекърите и в свободното време да иманярстваш - то си е за плач. Blush

Общи условия

Активация на акаунт