Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Как тренирам -26

• 7 498
  • 151
  •   2
Отговори
# 150
Nona M,
Generations, зад Македонския дом. Преди беше кросфит зала, сега е фитнес. Доста е чисто, просторно и спокойно, уредите не са най-новите, но има всичко необходимо. И момчета, на които е залата са много мили.
Ти къде тренираш? И какво не ти допада?
Впрочем ходих няколко пъти и в един фитнес над чаталджа заради приятелка, ама 10лева за тренировка, не мерси 😁

Glossycherry,
Bodyweight тренировките са ми ужасни и на мен. Поста ти, все едно аз съм го писала 😁 Най-малкото, че трябва да клекна 100 пъти със собствено тегло, а в залата 8 пъти с подобаваща тежест. Губи ми се чувството на задоволство някак си.
Мечтая си един ден да си купя къща извън града и бих обособила цяла етаж, който да превърна в домашен фитнес.

# 151
Let.it.be,  един в Кайсиева. Тясно, чистотата не е на ниво и преди да затворят фитнесите пускаха и грипоподобни.
Живот и здраве, по нататък съм решила да отида в един във Възраждане, Фитнес Център Импулс. Казаха ми , че и там е тясно, но може да проверя. Не ми се връща в стария фитнес.
Твоя ми е далеч.

Общи условия

Активация на акаунт