Как тренирам -27

  • 24 039
  • 394
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 4 741
И при мен от месец два има една умора в мускулите, която минава след 3-4-5 дни. Взех си ВСАА аминокиселини (разтворима напитка), която започнах да пия сутрин. Л-карнитин започнах да пия преди около 2 седмици, но не съм постоянна. За тези 14 дни сигурно имам седем приема. Инозитол също имам, но него съм го забравила тотално, защото трябва да се пие далеч от напитката с таурин, която пия сутрин 1 ч след като се събудя.
Вчера ми излязоха кръвните изследвания и магнезият е 0,68 при долна граница 0,66. Вит. Д е 26 при долна граница 20. Магнезий пих снощи 30-40 мин преди лягане, но то няма преглъщане това хапче.
Глутамина кога е най-добре да се пие?

Имам болка тръгваща от кръста, преминава през коляното и стига до стъпалото. Нито да вървя, нито да тичам, нито да карам колело ... ако успея ще направя лека тренировка вкъщи.

# 391
  • Мнения: 3 311
Здравейте! Днес ще е Д и предно бедро, поне знам че с тези тренировки се справям добре, защото почна да ме е срам да ходя с клинове. Някой друг има ли такъв "проблем"? Преди ме беше срам да ходя с клинове, защото не скриваха достатъчно, сега ме е срам да ходя с тях защото не оставят много на въображението. Знам че трябва да се радвам на успеха, ама цял живот като съм изглеждала по друг начин  , и сега не знам как да се държа направо. Grinning
Хип тръст 4*6 тежко с 3 сек. пауза
Сумо мъртва тяга 4*6
Български клек 3*8
Машина за предно бедро 3*15 леко и максимално бавно
Абдукции 3*15 суперсет на 2-те машини

# 392
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 479
Здравейте! Днес ще е Д и предно бедро, поне знам че с тези тренировки се справям добре, защото почна да ме е срам да ходя с клинове. Някой друг има ли такъв "проблем"? Преди ме беше срам да ходя с клинове, защото не скриваха достатъчно, сега ме е срам да ходя с тях защото не оставят много на въображението. Знам че трябва да се радвам на успеха, ама цял живот като съм изглеждала по друг начин  , и сега не знам как да се държа направо. Grinning
Хип тръст 4*6 тежко с 3 сек. пауза
Сумо мъртва тяга 4*6
Български клек 3*8
Машина за предно бедро 3*15 леко и максимално бавно
Абдукции 3*15 суперсет на 2-те машини
Не разбрах първата част на поста?? Срам те е , че Д - то ти изглежда добре ли?? По-скоро периода преди повече ме би притеснявал и не бих ходила тогава с клинове.

# 393
  • София
  • Мнения: 1 583
Глоси чери, подредбата на упражненията звучи добре, но на твое място бих увеличила повторенията Simple Smile Хипертрофия с толкова малко повторения е почти невъзможна. Не падай под 10.

Аз вчера направих 50 минути стълби и днес реанимирам, че ми се събраха 3-4 тренировки една след друга. Утре е ден за рамо, ръце и корем.

# 394
  • Мнения: 3 311
ani_d, защото клинове дънки, всичко изпълвам там, много ми харесва като се гледам в огледалото, ама се смущавам като излизам навън. Не мога да обясня и аз какво ми е в главата, странни проблеми Grinning

Петенце, аз обичам да смесвам начина на трениране. Понякога повече повторения, понякога по- малко за сила. Правя го за да ми е интересно Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт