Коледата е възможна с помощта на доброто, Дядо Коледа и теб. Включи се и спечели!

  • 4 237
  • 234
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 344
Осиновихме малко сладко кученце . Подарих много дрехи на нуждаещи се деца . И всекидневно купувам храна на дядо и баба .

# 166
  • Ямбол
  • Мнения: 2 153
Добрини правя ежедневно, грижейки се за своите близки и за няколко бездомни животни.
Подаръците ще са символични и практични.

# 167
  • Мнения: 351
Както всяка година ще се включа в благотворителна инициатива. Физическите подаръци са в процес на избиране, но най-големият подарък за цялото ни семейство е новороденото ни момиченце.

# 168
  • Мнения: 786
Добро правя през цялата година, носи ми душевен мир и удовлетворение. На близките ми ще подаря желаните от тях подаръци.

# 169
  • SF
  • Мнения: 21 092
Подарявам всичко, което не ползвам и дрехи, които вече не ми стават, а са нови и стегнати. И сега имам в колата си палто за приятелка, която винаги много го е харесвала. Ще я зарадвам, че вече е нейно!
За семейството ще купя парфюми.

# 170
  • Мнения: 594
Участвам в една благотворителна кампания за подпомагане на училището по изкуства в с. Русаля.
За децата си съм купила желаните от тях коледни подаръци, а за близките приготвям коледни сладки.

# 171
  • Мнения: 123
Не мисля че доброто трябва да се прави само по Коледа. Правя го винаги когато имам възможност. А за подаръците още го мисля и поразпитвам кой от какво има нужда.

# 172
  • Мнения: 1 177
Добро вече съм направила и се опитвам да правя винаги когато мога. Подаръци за детето съм приготвила и за таткото ще се погрижа по-нататък.

# 173
  • Мнения: 142
Участвам в благотворителни кампании.
За всички близки подготвям сладки изненади, а за децата интересни играчки.

# 174
  • Sofia
  • Мнения: 795
Какво добро ще направиш до края на 2020 г. и какво ще подариш на близките си за Коледа?
Ще подаря на любимите си хора ръчно изработени украси от майки с деца с увреждания, така хем ще зарадвам тях като оценя труда им, нещо което е важно за майките да работят и да имат средства да отглеждат децата си. И ще дам пример на моите деца за доброта и човечност.

# 175
  • София-Младост
  • Мнения: 23 321
От залата , в която тренирам са се свързали с 3-4 дома за деца и качиха списък. Всяко дете има своето коледно желание за подарък. Купила съм и аз и накрая всичките ще се изпратят до домовете.

За близките смятам да приготвя домашни шоколадови бонбони и да опаковам красиво. За децата ще има подарък, какъвто си изберат, като тази година (както и предишните, разбира се) няма да има изхвърляния в желанията.

# 176
  • Мнения: 3 018
Планирам да подаря доста играчки на деца, които си нямат.

За близките си не съм купувала подаръци, едното дете има списък, ще и вземем книги, но като цяло по-важно за всички ни е времето прекарано заедно в разходки, гледане на филми, разговори и забавления.

# 177
  • Мнения: 5 679
По принцип си мисля, че доброто не бива да се изтъква, но в случая бих споделила, че се включих в операция Плюшено мече, като това го споделям основно с цел да популяризирам начинанието.
За близките ми още нямам избрани подаръци, но винаги гледам да са символични и свързани с Коледа.

# 178
  • Мнения: 2 112
Подаръците са почти готови...
Що се отнася до доброто, гледам да го правя  всеки ден, независимо дали ще е малко или голямо!

# 179
  • Мнения: 907
Доброто което правя не е кой-знае колко, но ще приготвя вкусни празнички ястия за близките ми. На детето купих книжки и играчки за подарък, на мъжът ми шлем за заваряване , за другите - козметика.

Общи условия

Активация на акаунт