Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 5 755
Някои съм ги позабравила. Гласувах за Игри на волята, Хелс китчън и Стар академи, за да са на различни теми. Едно време много гледах и ББ. С виповете не ми е толкова интересно.

# 61
  • Варна/Амстердам
  • Мнения: 1 196
Благодаря за темата, Дяволе! Innocent

Гласувах за:
Къртицата-много интересен ми беше първият сезон и мистерията, около която се въртеше предаването.
Фермата гледам за първа година, но много ми допада концепцията на предаването. С наближаването на края на формата, главният фокус съвсем се измести, но все пак ми е любопитно кои участници ще стигнат докрай и най-вече кой ще стане победител.
Сървайвър-изключително вълнуващо предаване, което не мога да сравня с аматьорските Игри на волята.

# 62
  • София
  • Мнения: 22 944
Къртицата и Сървайвър са най-добрите за мен.

# 63
  • Мнения: 1 514
Гласувам с две ръце само и единствено за “СТАР АКАДЕМИ “ и се обосновавам накратко защо: автентично, спонтанно , жури- истински професионалисти/ Боварян например/, страхотни таланти, разпознаваеми и днес и.... разбира се: победителят Марин Йончев и неповторимото му изпълнение на финала със сестра си Соня/ все още непопулярна тогава, но не по- малко блестяща/

# 64
  • София
  • Мнения: 5 712
И аз за Сървайвър! Определено!

# 65
  • Мнения: 10 981
Гласувам с две ръце само и единствено за “СТАР АКАДЕМИ “ и се обосновавам накратко защо: автентично, спонтанно , жури- истински професионалисти/ Боварян например/, страхотни таланти, разпознаваеми и днес и.... разбира се: победителят Марин Йончев и неповторимото му изпълнение на финала със сестра си Соня/ все още непопулярна тогава, но не по- малко блестяща/

Алис Боварян им беше учител и в "Музикална академия". Иначе "Стар академи" има в много държави, в някои се казва "Operación Triunfo" (Operazione Trionfo / Operação Triunfo), аз съм гледал испанската версия от 2001 до 2005 неотлъчно, първите 4 сезона по TVE. После пуснаха и българска версия. Маринчо спечели, да. Даже бях на финала в НДК и помня как цялата зала освирка кмета на София тогава Стефан Софиянски  (2005), понеже цяла София беше затънала в боклуци, заради проблеми със сметоизвозващите фирми, а този помияр отказа да се справи с проблема и вдигна ръце. И като казаха "цветя от кмета на София: Стефан Софиянски" и цялата зала "ууууууууууу" Grinning Grinning Grinning Grinning

От този формат изгряха Аксиния, Вяра Панталеева, Дидо (който сега е вокалист на Д2), един Жоро Костов... Другите са тотално неизвестни

# 66
  • Мнения: 1 514
Марин и Соня Йовчева малко ли са? А и  Ивайло Колев?  Клавдия?
Алис беше ментор , но и коментираше концертните изпълнения. А иначе от кой друг музикален формат се сещаш за толкова имена?

# 67
  • София
  • Мнения: 1 891
Категорично Сървайвър и Къртицата -бих ги гледала постоянно.

# 68
  • София
  • Мнения: 5 551
Гласувах за "Къртицата" - само с два сезона, но ме спечели като зрител и много ми липсва. Харесвам Иван и Андрей като продуценти и водещи, но те имат немалък архив от изгубени лицензи. Спомням си, че някои от игрите в това предаване бяха най-мащабните, правени някога в България. Но за съжаление и тук липсваше обезопасяване, което доведе до инцидента с Ивайла Бакалова и съответно до края на шоуто.

# 69
  • София
  • Мнения: 27 162
Нов опит за дискусия относно жените в родните ни формати

Това е извадката от следните 10 шоута

Биг Брадър - 5 издания / 2 победителки
Биг Брадър: Звезди - 4 издания / 2 победителки
Биг Брадър: Най-желаните - 2 издания / 0
ВИП Брадър - 10 издания / 3 победителки
Сървайвър - 5 издания / 1 победителка
Фермата - 5 издания / 1 победителка
Игри на волята - 1 издание / 0
Къртицата - 2 издания / 0
Мастършеф - 5 издания / 3 победителки
Хелс Китчън - 3 издания / 1 победителка
-
Общо: 42 издания / 13 жени крайни победителки ; 31%
-
А от четирите основни предавани които включват и физически игри положението е плачевно
Сървайвър - 5 издания / 1 победителка
Фермата - 5 издания / 1 победителка
Игри на волята - 1 издание / 0
Къртицата - 2 издания / 0
2 от 13 или 15%

Защо? Simple Smile

# 70
  • Мнения: 36 470
Време е и в Игри на волята да има жена победителка. Simple Smile Стига да не е някоя кифла (като Ивана Джуката), съм с две ръце ЗА.

# 71
  • София
  • Мнения: 22 944
Не знам... Аз съм жена, но в риалити предавания винаги мъже са ми фаворити. Grinning

# 72
  • София
  • Мнения: 4 192
Като бях малка израстнах с Риск печели, Риск губи. Нещо невиждано беше... Особено впечатляващи бяха вицовете

# 73
  • София
  • Мнения: 6 140
Дяволо, добре, че писа в темата за ИВ, че иначе изобщо нямаше да разбера за съществуването на тази.

Гласувах за ББ, Сървайвър, Хелс китчън. Като цяло съм фен на риалититата и гледам всичко, което мога. От тези, които не са правени у нас много харесвам So You Think You Can Dance и The Amazing Race.

# 74
  • Мнения: 10 981
Биг Брадър - 5 издания / 2 победителки
Биг Брадър: Звезди - 4 издания / 2 победителки
Биг Брадър: Най-желаните - 2 издания / 0
ВИП Брадър - 10 издания / 3 победителки

Имаше и Big Brother Family Wink Спечелиха жена+мъж Grinning

Общи условия

Активация на акаунт