Съвет

  • 13 849
  • 296
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 983
боже, боже, чета и не вярвам на ушите си Mr. Green, наш жорко пак в казус Sunglasses
жоре, мен ако питаш трябваше да й шибнеш още тогава 2 шамара, как така ще ти задава такива въпроси, б.си, акъла не ми го побира, ти я гледаш и я храниш, търпиш й измитите чинии, изпраните и изгладени дрехи, ядеш й сготвените манджи, пък тя такива неща ще те пита Tired
ти каза, че и тя работи - да спира работа, няма какво да прави там, нали ти си големия бос с многото кинти, по-добре тя да си е вкъщи, че видиш ли, може там да залюби някой Crossing Arms

сега сериозно - ако имам мъж като тебе първо ще те скопя, пък после ще те пратя по ЕнтелЕгентни пички, да те видя тогава, с балканското си излъчване, ще изневерява, ама нещо не ме кефи честно казано, щот ти си много уморен и имаш право Tired, а тя няма ли право бе, дето освен, че бачка, чисти, готви, пере и дете гледа и тебе те търпи? newsm78
силно се надявам това да е поредната пързалка, защото иначе искрено съчувствам на жена ти Praynig

# 226
  • Мнения: 2 249
не ми се четат всички мнения по темата-достатъчни ми бяха първите 3 мнения на автора за да изпитам огромно съжаление към жена му-и да се зарадвам,че не ми е мъж ooooh!с тия разсъждения Crazy

# 227
  • Мнения: 239


... балканско излъчване....

Извинете невежеството ми, но какво ще рече "балканско излъчване"?

Балканското излъчване е смесица от мъжество, интелект, стил, чар и вековни военни успехи.
Ние, истинските българи се гордеем с предците си - този невероятен коктейл от славянска красота, прабългарска мощ и монголска храброст.

Модерният патриот винаги е здрав, с черна коса, добре окосмено тяло, блестящи очи и строга, но тайнствена усмивка. Облеклото е черно, винаги имам остри обувки и фланелка с шпиц яка. Нося и хубави черни кожени якета. Обичам телефони Нокиа, скъпи накити и Мерцедес, естествено.

# 228
  • Мнения: 239


... балканско излъчване....

Извинете невежеството ми, но какво ще рече "балканско излъчване"?
"Под игото-Бори Мечката"Нещо такова. Laughing Laughing Laughing


Аз когато съм чел Под Игото в Елхово още е нямало елхи ако се сещаш за какво става дума в тази ситуация, а и в много други.

# 229
  • Мнения: 239


... балканско излъчване....

Извинете невежеството ми, но какво ще рече "балканско излъчване"?
Те това е типичен балканджия- да се самоизтъква колко е потентен, какви възможности и каква власт има, как държи жената под чехъл и отвреме навреме му се отплесва ръката... Мъж, на когото да се възхищаваш и да цъкаш с език. Машала!

Турските думи, които тъй охотно употребяваш са срамни за мен, за теб, за форума и за цялата българска нация. Прочети малко при Балканджи Йово какво става за да видиш през какви мизерии са минавали хората. Това, че Яна е била хубава не означава, че турците са налитали само на пичета. Доказано и проверено от векове, че и в наши дни го гледаме всички.

# 230
  • Мнения: 239
Значи виж сега - не е тук мястото да си правиш шеги защото наистина се чувствам кофти. Да, изневерявам, но при мъжете е друго и не се прави, че не го знаеш. Да не говорим, че аз изкарвам парите и мога да разпускам от време на време.

Изказването ти е гадно. И какво е по-различното при мъжете??? Значи ти си мислиш, че като изкарваш парите, ти е позволено всичко, така ли? Имал нужда от разпускане, а жена ти няма ли? Сигурно ти е кофти да те лъжат, а. Е, поне вече знаеш жена ти как се чувства при всяка твоя забежка.

Онези, които изкарват парите правят каквото пожелаят. Това е откакто има пари. Кажи ми сега ти на мен ако един ден станеш не само мъж, но и имаш пари какво би направила? Много ясно за какво става дума.

Жена ми не знае защото съм решил да не знае.

# 231
  • Мнения: 239
боже, боже, чета и не вярвам на ушите си Mr. Green, наш жорко пак в казус Sunglasses
жоре, мен ако питаш трябваше да й шибнеш още тогава 2 шамара, как така ще ти задава такива въпроси, б.си, акъла не ми го побира, ти я гледаш и я храниш, търпиш й измитите чинии, изпраните и изгладени дрехи, ядеш й сготвените манджи, пък тя такива неща ще те пита Tired
ти каза, че и тя работи - да спира работа, няма какво да прави там, нали ти си големия бос с многото кинти, по-добре тя да си е вкъщи, че видиш ли, може там да залюби някой Crossing Arms

сега сериозно - ако имам мъж като тебе първо ще те скопя, пък после ще те пратя по ЕнтелЕгентни пички, да те видя тогава, с балканското си излъчване, ще изневерява, ама нещо не ме кефи честно казано, щот ти си много уморен и имаш право Tired, а тя няма ли право бе, дето освен, че бачка, чисти, готви, пере и дете гледа и тебе те търпи? newsm78
силно се надявам това да е поредната пързалка, защото иначе искрено съчувствам на жена ти Praynig

Мъж като мен и онова със скопяването се случва само в интернет, само зад ника ти и само като мечта. Интернетът понякога има и терапевтичен ефект. Мъже ще скопявала, май имаш някакво напрежение породено от тупаници.

# 232
  • Мнения: 5 370
Аве Жоре, събота вечер е.
Я земи да си накълцаш една салатка, да си ливнеш 100 грама ракийка и да прегърнеш жена си.
Седнал ми да се ерчи във виртуалното пространство, нашичкият.
Тюх.....язък, мноо ме яд, че си и адаш на мъжа ми, когото обожавам.
Даже сега ,като ти пиша това обръщение, за него мисля. Crazy Mr. Green

# 233
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Онези, които изкарват парите правят каквото пожелаят. Това е откакто има пари. Кажи ми сега ти на мен ако един ден станеш не само мъж, но и имаш пари какво би направила? Много ясно за какво става дума.
А жена ти за слава и чест ли работи?

# 234
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Като ще се хващаме за думата... турците нямат ли балканско излъчване? Ние така сме омешани с тях, че трудно може да се прекара ясна граница кое е турско и кое българско.

# 235
  • Мнения: 239
Аве Жоре, събота вечер е.
Я земи да си накълцаш една салатка, да си ливнеш 100 грама ракийка и да прегърнеш жена си.
Седнал ми да се ерчи във виртуалното пространство, нашичкият.
Тюх.....язък, мноо ме яд, че си и адаш на мъжа ми, когото обожавам.
Даже сега ,като ти пиша това обръщение, за него мисля. Crazy Mr. Green

Петък вечер е.

Ти вместо да си пишеш с някъв Жоро защо не отидеш при своя Жоро и да му направиш една свирка за да му е гот, а и да мълчиш все пак #Crazy

# 236
  • Мнения: 239
Онези, които изкарват парите правят каквото пожелаят. Това е откакто има пари. Кажи ми сега ти на мен ако един ден станеш не само мъж, но и имаш пари какво би направила? Много ясно за какво става дума.
А жена ти за слава и чест ли работи?

Нещо ти стана неудобна темата, а? Laughing

# 237
  • Мнения: 239
Като ще се хващаме за думата... турците нямат ли балканско излъчване? Ние така сме омешани с тях, че трудно може да се прекара ясна граница кое е турско и кое българско.

Омешан е електоратът на ДПС, Чирков, дебелия скулптор с красивия нос и други такива. Моля те, не бъди гнусна.

# 238
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Онези, които изкарват парите правят каквото пожелаят. Това е откакто има пари. Кажи ми сега ти на мен ако един ден станеш не само мъж, но и имаш пари какво би направила? Много ясно за какво става дума.
А жена ти за слава и чест ли работи?

Нещо ти стана неудобна темата, а? Laughing
На мен?! Няма такова нещо... Та защо викаш няма равнопоставеност във вашето семейство?

# 239
  • Мнения: 5 647
Значи виж сега - не е тук мястото да си правиш шеги защото наистина се чувствам кофти. Да, изневерявам, но при мъжете е друго и не се прави, че не го знаеш. Да не говорим, че аз изкарвам парите и мога да разпускам от време на време.

Изказването ти е гадно. И какво е по-различното при мъжете??? Значи ти си мислиш, че като изкарваш парите, ти е позволено всичко, така ли? Имал нужда от разпускане, а жена ти няма ли? Сигурно ти е кофти да те лъжат, а. Е, поне вече знаеш жена ти как се чувства при всяка твоя забежка.

Онези, които изкарват парите правят каквото пожелаят. Това е откакто има пари. Кажи ми сега ти на мен ако един ден станеш не само мъж, но и имаш пари какво би направила? Много ясно за какво става дума.

Жена ми не знае защото съм решил да не знае.

Кофти е, че смяташ жена си за своя неприкосновена собственост. Говори още по-лошо за теб. А може би си решил да ни се перчиш тук колко пари изкарваш....

Общи условия

Активация на акаунт