Съвет

  • 13 891
  • 296
  •   2
Отговори
# 210
  • Мнения: 239
ако ти и изневеряваш,защо и тя да не го направи...  Twisted Evil пък си мисля,че го заслужаваш...

Значи виж сега - не е тук мястото да си правиш шеги защото наистина се чувствам кофти. Да, изневерявам, но при мъжете е друго и не се прави, че не го знаеш. Да не говорим, че аз изкарвам парите и мога да разпускам от време на време.
newsm09 Ами и жена ти също може да разпуска от време на време и явно го е направила!Значи щом изкарваш парите всичко ти е позволено, така ли newsm78?

Не, тя не може да разпуска защото не е това волята ми. Ако наистина има нещо такова ще стане по-лошо от последния път, в който се карахме, а след това се държи доста мирничко. Да, аз съм глава на семейството и някак си ми влиза в ангажиментите.
Аз ако ти бях жена досега да съм те сложила на мястото. Бъди благодарен, че имаш такава жена, а не да се държиш като едноличен господар.
Нямам думи просто... #2gunfire
Малко ти е ако ти е изневерила.
Я дай координати да си поговоря малко с нея  Joy

На шефското място ще ме 'сложиш' само ако готвиш и чистиш хубаво. Боя се, че друга жена те е изпреварила и борбата ви би била неравна. Това е моето мнение все пак.

# 211
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Защо му се връзвате на този трол? Нарочно пише такива неща, за да ви дразни, а вие сами се хващате на хорото. ignore2
LaughingИма мъже с мнооого свободно време.Къде е жена му,за да му възложи да измие чиниите? Joy

# 212
  • Мнения: 239
Защо му се връзвате на този трол? Нарочно пише такива неща, за да ви дразни, а вие сами се хващате на хорото. ignore2

Драга Лесби, пишеш, че съм трол, но си в голяма грешка. Съжалявам, че не ти е вързало от към мъжка хубост. Аз съм 190, черна коса, балканско излъчване. В Планет пичетата ме гледат като шеф на баща им ако се сещаш за какво става дума.

# 213
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Защо му се връзвате на този трол? Нарочно пише такива неща, за да ви дразни, а вие сами се хващате на хорото. ignore2

Драга Лесби, пишеш, че съм трол, но си в голяма грешка. Съжалявам, че не ти е вързало от към мъжка хубост. Аз съм 190, черна коса, балканско излъчване. В Планет пичетата ме гледат като шеф на баща им ако се сещаш за какво става дума.
Оххххх Жоре,след всичко това,което си написал...То малко срамно да си призная ам стига си се косил за твойта дали ти изневерява. LaughingАз шА тЪ взема за мъж. newsm62
Ама ако вземеш да ме побийваш от време на време да знаеш,че и аз няма дати се дам. box

# 214
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Вчера жена ми ме попита какво бих направил ако разбера, че ми изневерява. Беше на шега, но мисълта ме прояжда и напрежението расте. Не искам да давам знак, че съм се впрегнал, но обмислям всякакви варианти. Мислите ли, че е нужно да проверя?
Я вземи и тегли един бой, как така ще задава въпроси! #Cussing out
А аватара ти е много як, всеки шофьор на ТИР може да ти завиди Peace Говори за теб какъв мачо си  Laughing Мацки като Сабрина ги хапваш за закуска, нали? Wink

# 215
  • Мнения: 2 657

А аватара ти е много як, всеки шофьор на ТИР може да ти завиди Peace Говори за теб какъв мачо си  Laughing Мацки като Сабрина ги хапваш за закуска, нали? Wink

Хахахаха hahaha hahaha

Рени  bouquet

# 216
  • Мнения: 4 371
Жоре, представяш ли си сина ти как гледа майка си да се целува с друг мъж?

Мислите ви са продукт на Сатаната и се моля Господ да ви помогне. Тези турци 500 години що поразия направиха. Добре, че има и порядъчни българки.
Мислите ми са породени от твоите мисли.

# 217
  • Мнения: 156

[/quote]

Жена ми не знае за това, че правя секс с други и няма да научи. Аз си имам винаги няколко дискретни пичета и всичко е точно защото са интелигентни жени с чувство за мярка.
[/quote]
От къде си сигурен, че не знае? И моя бившия си мислеше, че не знам какво и с кого го прави, но жените са си жени - не могат да не се похвалят Joy. А аз ако съм на мястото на жена ти досега да съм ти набила шута.

# 218
  • Мнения: 37


... балканско излъчване....

Извинете невежеството ми, но какво ще рече "балканско излъчване"?

# 219


... балканско излъчване....

Извинете невежеството ми, но какво ще рече "балканско излъчване"?

тип -"селска чест"- , Жорето.Прост и неграмотен,верочтно гордостта на селото със завършен 8ми ,максимум 12ти клас..Не умее да се изразява, няма мислене.опитва се ,нооо комплексите му пречат.Примат и половина Mr. Green

# 220
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510


... балканско излъчване....

Извинете невежеството ми, но какво ще рече "балканско излъчване"?
"Под игото-Бори Мечката"Нещо такова. Laughing Laughing Laughing

# 221
  • Linz
  • Мнения: 11 619


... балканско излъчване....

Извинете невежеството ми, но какво ще рече "балканско излъчване"?
Те това е типичен балканджия- да се самоизтъква колко е потентен, какви възможности и каква власт има, как държи жената под чехъл и отвреме навреме му се отплесва ръката... Мъж, на когото да се възхищаваш и да цъкаш с език. Машала!

# 222
  • Мнения: 5 647
Значи виж сега - не е тук мястото да си правиш шеги защото наистина се чувствам кофти. Да, изневерявам, но при мъжете е друго и не се прави, че не го знаеш. Да не говорим, че аз изкарвам парите и мога да разпускам от време на време.

Изказването ти е гадно. И какво е по-различното при мъжете??? Значи ти си мислиш, че като изкарваш парите, ти е позволено всичко, така ли? Имал нужда от разпускане, а жена ти няма ли? Сигурно ти е кофти да те лъжат, а. Е, поне вече знаеш жена ти как се чувства при всяка твоя забежка.

# 223
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Бе не му се връзвайте, той това цели- да дразни и провокира нападки.

# 224
  • Мнения: 5 647
Бе не му се връзвайте, той това цели- да дразни и провокира нападки.

Права си, не изчетох цялата тема.

Общи условия

Активация на акаунт