Продажба на имот без брокер

  • 6 028
  • 93
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 589
не е с програма, а начин на снимане. пробвай с телефона - широкообективно снимане или както там се нарича - и виж резултата

# 76
  • София
  • Мнения: 381
Продажбата без брокер хич не е трудна, стига имота да е на добра пазарна цена, да има хубави снимки и мнооого подробно описание. Ако до месец след обявата не направите поне един оглед помислете над горното - явно нещо не е наред. Ако имота ви е в някой от не много желаните квартали е възможно да няма висок интерес за интервал от време. Едно е да продавате в Дианабад напимер, друго в Люлин. Освен това следете внимателно всички обяви за района. Мен са ми правили номера да пуснат обява с моите снимки на друга цена и с малко по-различно описание. Понеже съм била и от страната на търсеща имот без брокер, на такива обяви дето се повтарят в различни вариации хич не обръщам внимание, защото дори да пише частно лице ми се е случвало отсреща да е брокер. Аз докладвах до администраторите на сайтовете и групите за обяви, че са ми откраднали снимките и те триеха обявите на нахалните брокери. Аз правех така, звъни ми непознат номер, прекъсвам връзката проверявам телефона в интернет и в повечето случаи излиза ако е на брокер. Ако не излезе, връщам обаждане.

# 77
  • Мнения: 1
В никакъв случай не си губете времето с брокери. 95% от тях са изключителни непрофесионалисти и само гледат как да излъжат. И в работата ми се налага да работя с брокери и няма да ви казвам да какви неща съм се нагледала. Има дори такива, които дори са си направили агенции, а елементарни неща не знаят. Основното при тях е да вземат комисионните, в никакъв случай не мислят за клиента, а и човек не пести време с тях.

# 78
  • Мнения: 110
Платете за Топ Обява, както и обновявайте по сайтовете непрекъснато, където е възможно. В това море от обяви и при липса на опция за имоти от частни лица в имот.бг(защитават интересите на брокерите) е необходимо да се рекламирате.

# 79
  • Мнения: 1 842
Опитваме се да продадем апартамент в София директно,без брокер. Струва ми се че тенденцията е такава, както за продажба,така и за покупка, тъй като недоверието в брокерите е голямо.
Публикували сме обява в имот.бг, но звънят само и единствено брокери( въпреки,че в обявата сме помолили да не се свързват с нас)
Въпросът ми е как да достигна до потенциален купувач, който също не иска да работи с брокер? Трансперант на балкона и споделяне в личните ни профили във фб не са опция за конкретния ни случай, а сайтове тип безброкер.бг ми се струват непопулярни, с малко обяви, а в тях намирам брокерски реклами.
Аз ли пропускам нещо или съм обречена да наема брокер в дадем момент?
Здравейте, повечето апартаменти са завзети от брокери в големи градове. Според мен, трудно ще намерите без брокер. Начина за който се сещам е да пускате обяви в квартала, който сте си избрали. Другият е през всички сайтове, безплатни обяви на желаното от вас олх е вариант и базар. Успех.

# 80
  • Мнения: 215
Пусни си обявата да изглежда все едно е от агенция, а не от частно лице. И така няма да ти досаждат брокери. Ако е реална цената и предложението е добро ще ти се обадят директно заинтересовани. После ще са приятно изненадани, че ще спестят няколко хилки за брокер.

# 81
  • Мнения: 99
Здравейте,
Вече 2 месеца се опитваме да продадем апартамента без брокер и положението е отчайващо- звънят само брокери, водят хора, които или не търсят жилище като нашето или бюджетът им е на половина, но дори не подозират каква е цената на апартамента. Оказа се че това е поредната брокерска врътка, за да си продадат техните апартаменти и използват нашия като патерица.
Почти стигнахме до сделка с една семейство, но се оказа, че парите за апартамента се държат от свекървата и тя не харесвала квартала. Както и да е- нерви и разочарования.
Навих мъжът ми да пробваме с брокер за кратък срок от време, но тук вече идва и големия въпрос- коя агенция или по-точно кой брокер. На времето продадохме 2 апартамента с един и същ брокер, но и той ме разочарова сега- омайваше ме по телефона,че ще съдейства безплатно, доведе едно семейство, което изобщо не търсеше имот като нашия и това за мен беше края!
Чета из форума, но по-скорл намирам инфо с кого да НЕ се работи, а не обратното.
Ако някой от вас има позитивни впечатления от брокер, ще съм благодарна да споделите

# 82
  • Мнения: 2 799
Егати драмата, господ да ви ожали Simple Smile
Толкова ли е трудно да си пуснете подробна обява с добри снимки и да напишете само за ЧЛ и да сложите временен тел номер и най-вече адекватна цена. Ако апартамента ви е хубав и цената му си заслужава при този пазар и търсене ще продадете за седмица без брокери. Ама ако упорствате с нереална цена и такси за брокери ще се влачите с месеци и години и драмите ще си ги заслужавате.

# 83
  • Мнения: 99
Еха! Дали не сме пробвали всички варианти? Бихте ли ми препоръчали брокер или ще ме жалите?

# 84
  • Мнения: 12 770
Пуснете си го направо с агенция. Не виждам защо се тормозите, като в крайна сметка пак с брокери общувате.

# 85
  • Мнения: 2 799
Всички са един дол дренки, намерете си точен брокер и работете с него. Във форума има брокерка, която изглежда точна, а и е активна не би трябвало да си накърнява репутацията за глупости. Не съм я ползвал, но от писанията й си правя сметка, че ако имам нужда бих я ползвал.

Иначе браво, в темата за продажба без брокер търсите читав брокер Grinning

# 86
  • Мнения: 99
Всички са един дол дренки, намерете си точен брокер и работете с него. Във форума има брокерка, която изглежда точна, а и е активна не би трябвало да си накърнява репутацията за глупости. Не съм я ползвал, но от писанията й си правя сметка, че ако имам нужда бих я ползвал.

Иначе браво, в темата за продажба без брокер търсите читав брокер Grinning
Хаха темата си е моя и тъй като получих добри съвети, реших да продължа отново тук. Ето, че в крайна сметка може би съм права, тъй като и вие всеки момент ще ми кажете коя е тази брокерка Wink

# 87
  • Мнения: 2 799
да, какво да ви правя... tomeva й е ника

# 88
  • Мнения: 99
да, какво да ви правя... tomeva й е ника
Благодаря! Вече от няколко места чувам това име. Хубав ден Simple Smile

# 89
  • Мнения: 1 878
Аз не мисля, че брокер може да съдейства много в ситуацията. Щом не може да го продадете по-дълъг период, цената не е атрактивна. As simple as that

Общи условия

Активация на акаунт