Тренировки в домашни условия - 108

  • 31 357
  • 732
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 19 307
НФБ, и при мен често отчита 3-4 часа дълбок сън, но имам и дни с по 1-2 часа, че даже и под 1час и тогава съм забелязала, че се чувствам зле на следващия ден.

Вчера и аз отчитам разходка на Витоша. Не бяхме много високо и ръмеше дъжд, но пак хубаво.
Днес съм замислила да пробвам Beginner shred.

# 601
  • Мнения: X
Мисля, че колкото и да тренира една жена, все пак е добре да си остане жена. Grinning Затова и не разбирам философията на тези културистки.

Искрица, аз засега се въздържам да започна програмата Epic, защото повечето тренировки са дълги, а засега не ми стига времето за толкова. Също така, част от тренировките й са трудни за мен и ми се иска да напредна малко повече за да мога да изпълня програмата качествено. Засега си подбирам нейни тренировки с продължителност 15-40 мин, но невинаги успявам да изпълня всичко по същия начин.

Споменахте кръста, аз имам проблем, че понякога ме заболява кръстът. Например, като взема по-тежката ми пудовка(8кг) и веднага ме заболява кръстът. Това означава ли, че не изпълнявам техниката правилно? Вчера я ползвах за румънска тяга.

# 602
  • Бостън
  • Мнения: 13 516
Споменахте кръста, аз имам проблем, че понякога ме заболява кръстът. Например, като взема по-тежката ми пудовка(8кг) и веднага ме заболява кръстът. Това означава ли, че не изпълнявам техниката правилно? Вчера я ползвах за румънска тяга.
Може да бъде неправилна техника. Но може и да бъде небалансирано развитие на коремните мускули. Не може и не трябва да се поставят "диагнози" задочно.

Аз не мисля, че някой от тук пишещите ще ходи на състезание. Говорим си за натурално трениране и резултати в домашни условия, а не за явяване на сцена.
Да, точно това разбиране му липсва на Георги.

# 603
  • Мнения: 4 749
Днес направих тренировката дето Ани я пусна на Каролин,оказа се много коляно френдли не изпитах никакъв дискомфорт , но за това пък доста добре напрегна глутеуса,правих я с общи 2*8 пудовки .
https://youtu.be/E2lCbbe45iQ

# 604
  • Мнения: 1 402
Днес STS Cardio: MMA Fusion.
Благодаря на всички за мненията по моето питане за количеството протеин, явно всеки трябва сам да си напипа количеството, което да работи за него. Ще започна с 80-100 грама, пък ще видим... и аз като Ноу фрейм не искам да губя от мускулите...въобще не си ги давам Smiley
Към края на мезоцикъл 3 съм, много съм ентусиазирана и много съм благодарна, че не се отказах от програмата, не знам, може и да си внушавам, обаче имам чувството, че последните 1 - 2 седмици, където са малкото повторения 6-8, сякаш изведнъж взе да ми личи визуалната промяна, не знам мускулния отток ли спадна, какво ли, обаче това което виждам в огледалото, особено след тренировка, ми харесва изключително много. В края на мезо1 и през мезо 2 ми се въртяха мисли да се откажа, даже нали писах тук, че съм разколебана...едно, че ми беше трудно, второ, че бях като бухнало козуначе и не знаех какво точно се случва и с какво съм се захванала, мислех че, съм се омазнила много, но явно е било от многото повторения съм била като напомпана...та исках да кажа, че има визуална промяна в сравнение с началото на програмата, но тя пролича чак сега накрая. И невизуална промяна има, но за нея по нататък...
Искрице, честити дъмбели, най-якото дупе и крака да направиш с тях ти пожелавам. Simple Smile Аз винаги съм горещо за, да се тренира по програма, Епик май не е правил никой тук, ама защо пък ти да не си първата, ако се окаже, че не е подходяща за теб винаги може да се откажеш.
И друго, чудя се, дали ще е подходящо да продължа с Xtrain, нещо не ми се оставя Кети.
Значи личи, че ми няма децата, изпратих ги на гости и гледай какви чаршафи пиша. Smile

# 605
  • Мнения: 1 111
Хей, здравейте спортни мадами Simple Smile
За вчера отчитам брутална разходка във Витоша. Много красиво беше в планината, с тихо сипещ се сняг. Голяма идилия, както се казва, като в приказка.Дробовете ми бяха много доволни и те.
Скрит текст:

След разходката, внезапно ми паднаха батериите, та си дремнах следобяд и само направих 6-ти ден планк с Цурук.

А днес правих брутална тренировка 45 MINUTE PLANKS AND POWER CARDIO  с Tracy Steen - много интересно е структирирана. Бая се изпотих, а аз трудно се потя : https://www.youtube.com/watch?v=bwFnZm-uZ2k&list=WL&index=1&t=475s
След това разтегнах с някакво футболистче и Памела Р. - https://www.youtube.com/watch?v=PkNT3banpOE&list=WL&index=2

# 606
  • Сред мелниците
  • Мнения: 1 294
При 1600 дневен калораж в грамове това ще изглежда така
М 20% = 320 кал : 9 = 36 gr мазнини
В 40% = 640 кал : 4 = 160 gr въглехидрат (но гледай да са сложни!)
П 40 % = 640 кал : 4 = 160 gr п
Агент, моля те,  за  1200  това добре ли е ? Целя сваляне на кг , но не много рязко. Мускулна маса само по естествен път без добавки.
Calories   1200
Carbohydrates 120 g   40 %
Fat 40 g   30 %
Protein 90 g   30 %


Искрица, това ми беше едната опция за начало https://www.youtube.com/playlist?list=PLhu1QCKrfgPUZ7_HDxP8P_-0ffNoobSDH. В  моята запусната форма, естествено  на ниво Beginner. Но после се заплеснах по FB. След две проби,  обаче, май ще се върна на нея , защото  упражненията са прости и далеч по-кратки. Дали не греша?

Последна редакция: нд, 21 фев 2021, 19:28 от В (като Вятър)

# 607
  • Мнения: 2 575
Отчитам 50 минути спининг в домашни условия.

Положението беше
 очи тъмнеят, глава се люшка.
Бебе реве, суетят се баби,
Псето тича нейде из двора,
Съседи от улицата го прибрали.
Дух се моли Богу горещо
Ебати, поне тия интервали...

Така де. И съм доста Хепи, че постигнах 5 дни тренировки. Нищо че и разходката я броя за тренировка.


# 608
  • Мнения: 2 878
Ани, не. Аз над един и нямам.
Агент, защото въпреки численото си превъзходство азотът се държи почти като благороден газ и не образува оксиди и амоняк, с които да ни трови. При това обаче дава по едно рамо, ако не може без него(напр.при аминокиселините и един куп други органични съединения).
За днес - тренировка за дупе с леки тежести на глезените от една нова за мен треньорка - Мери Браун (чудя се дали това е истинското й име). Жената изглежда като барби и очаквах нещо леко, но се оказа, че тя е нещо като хард версия на Трейси Андерсън. Утре сигурно ще съм с МТ. Другата седмица се връщам към програмата с пудовката и ще потърся някои нейни тренировки, с които да заменя част от бонусните.
https://youtu.be/iJOk6uBBvsI

# 609
  • Мнения: X
Всеки има различна представа за красиво. Аз, например, дори и мъже не харесвам изкуствено напомпани, камо ли някоя такава жена. Всичко, което е умерено, здравословно и естетически издържано, за мен е добре. И мисля, че природата неслучайно ни е дала генетичен максимум.

Да ви кажа, днес бях с едни тесни дънки и мъжът ми ми каза, че бедрата ми били по-оформени. Не знам дали наистина е вярно, но беше мило. Simple Smile Но той и преди си ме харесваше, когато родих първото ни дете и бях мама Меца. Grinning

Да се отчета, днес нещо нямах енергия и направих една кратка тренировка с дъмбели за горна част и корем с Caroline. Но и с децата се пораздвижих навън, така че съм доволна.

# 610
  • Мнения: 10 012
Днес реших да почивам с хубава книга, в крайна сметка. Дори не тичах. Мъгливо и студено беше, а и пак се разкашлях.

# 611
  • Там където
  • Мнения: 793
Уф, чак до 41 стр. сте стигнали Simple Smile Аз избутах днес и 2-та седмица от 4 week of prep +2 групови боди пъмп тази седмица. Храна горе-долу - то затова и огледалото и кантара са горе-долу ....
Звездичка, и аз тази Мери Браун случайно я видях преди време в руските групи и понякога си добавям нещо от нея. И аз я мислех, че е някаква кифла, ама колкото да си добавиш нещо от нея става.
Виж Tracy Steen (някое от момичетата я беше споменало днес) е голям ЗвЕр....Sweat Smile Нея я  ползвам за "дълъг"корем и кардио когато имам сили или съм на кеф. Днес случайно минах през Джъмбо и видях пудовки от 6 и 8 кг по 12-13 лева. Имаше и дъмбели и тежести за ръце и крака, ама нещо ми се видяха грозни, пък и бях с ММ, а той е много припрян по магазините. Не че не съм пълна с какви ли не джаджи  в нас де Relaxed

# 612
  • Мнения: 4 749
Аз добавям една чил йога на боховците към неделята ,много съм доволна освен тренировките и аз цял ден гледам сериали и чета книжки ,даже поспах....

# 613
  • Мнения: X
При нас е слънчево и температурите са ок. Закарах децата на училище и докато ги чакам реших да бягам - скромно 5 км. Малко по-късно йога.  Успях да отида до магазина и да си купя пудовка. Голяма радост, макар в следващите 6 седмици да нямам планове да тренирам с нея ...

Утре започвам седмица 5 на предизвикателството. Във вторник и четвъртък ще заменя кардиото с каране на колело.

Дух, прекрасен отчет!

Qaki, как се справяш с набиранията? Аз често решавам да правя модифицираната версия на съответното упражнение вместо 1 нормално набиране и едно измъчено. Малко се получава като кокошката и яйцето при мен - няма как да увелича броя и качеството на набиранията ако не ги правя. Но си мисля, че за тази цел някой ден трябва да се реша и целенасочено да работя за повишаване броя на набиранията - отделено, а не по време на самата тренировка. Може и да грешка ...

Последна редакция: пн, 22 фев 2021, 03:18 от Анонимен

# 614
  • Мнения: 10 012
При нас е слънчево и температурите са ок. Закарах децата на училище и докато ги чакам реших да бягам - скромно 5 км. Малко по-късно йога.  Успях да отида до магазина и да си купя пудовка. Голяма радост, макар в следващите 6 седмици да нямам планове да тренирам с нея ...



Честита пудовка!
Божее, вашите деца ходят на училище? Магазините са отворени?
Това е като по филмите.
Забелязах назад, че и на ски ходите. Тук хотелите са затворени цяла зима, домашният арест продължава. Страстните скиори летят на ски до България.

Днес продължавам по план със Сидни, след кафепиенето ще се захвана с йога.

СпорТен ден на всичкк!

Общи условия

Активация на акаунт