Тренировки в домашни условия - 108

  • 31 402
  • 732
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: X
Аз днес направих 15-минутна тренировка с пудовка за долна част. Но ми е гузно, защото прегреших с малко шоколад. Grinning И други неща си похапнах, та ще лягам с подут корем. Innocent

Относно тежестите за ръце и крака, моите ми ги донесоха, но доколкото знам са от някакъв китайски магазин в близост до Женски пазар в София. Най-обикновени са, май са от тези с пясък. Но, пък, вършат чудна работа. Имам един комплект от по 2кг и един - по 4кг. Но на Caroline тренировките са ми труднички и засега ползвам по-леките. Ето тази ми е любима: https://youtu.be/Bf8uyQOmqU8

# 586
  • Мнения: 2 769
Не ацетон, а амоняк. Ацетона е при кетоза.

# 587
  • Бостън
  • Мнения: 13 611
Относно тежестите за ръце и крака, моите ми ги донесоха, но доколкото знам са от някакъв китайски магазин в близост до Женски пазар в София. Най-обикновени са, май са от тези с пясък. Но, пък, вършат чудна работа. Имам един комплект от по 2кг и един - по 4кг. Но на Caroline тренировките са ми труднички и засега ползвам по-леките. Ето тази ми е любима: https://youtu.be/Bf8uyQOmqU8
Няма нужда да са фирмени, претенциозни и фенси, че да вършат чудесна работа. Ако и когато се налага и ръчно ушити ще свършат същата работа! Със здраве да си ги ползваш!

Ерин твърди, че е натурален атлет, т.е. без екстра добавки.
Не казват ли всички това... Аз бих се обзаложил за андрогенни стероиди, от леките. Анавар и винстрол, както казах. Познавам няколко натурални бодибилдъра състезатели извън БГ. Каквото и да правят, просто не може да се постигне конкретно тази изчистена физика с толкова ниско съдържание мазнини без изсушител като винстрола. Да, вярно лека химия е, но е хормон все пак.

Не, не казват всички така Grinning
Grinning А ти за всичко ли се изказваш като последна инстанция или само за женския фитнес? Grinning

ОК, да се концентрираме на амоняка. Най-лесният тест би бил с котка или няколко. Ако не ни обичат котките си намалете количеството белтъчини в храната, дами. А ако решите да излизате на сцената на Мис Олимпия, обезмаслени до ниво шампионка си купете и Винстрол. Не забравяйте и добре да се дехидратирате за сцената. Георги, освен добрата стара класика Фурантрил какво ползват профитата за дехидратация?

Последна редакция: сб, 20 фев 2021, 22:27 от Agent Provocateur

# 588
  • Мнения: 2 882
Само да вметна, че амонякът е гавра с любимия ми елемент, азота, който насилват да се свърже с водород с помощта на високо налягане и високи температури, въпреки че реакцията е екзотермична(но пък добивът би бил слаб). Но това няма отношение към спора. Иначе при протеините може би е индивидуално. Помня, че бях чела блога на румяна, според която при нея действала по-малка доза. Не помня точно колко, но беше под или около 1 грам. Така че, Арсен, можеш да почнеш с по-малко и да качваш, ако няма желания ефект.
Искрица, можеш да си купиш допълнителни ръкохватки(само провери диаметъра) и да си направиш два комплекта. Вдигай колкото можеш. Не почвай с твърде големи тежести. Опасно е за кръста, ако не си свикнала.
За днес-тренировка с тежести с Пени Барншоу. Тежестите всъщност бяха за увеличаване кардио ефекта. Последното упражнение не можах да направя. Трябват по-малко дупе или по-гъвкави колена, а може би и двете. Има подобно упражнение с пудовка, което правя на степ, но за едно упражнение ме мързеше да го вадя.
https://youtu.be/81AtsAaUhR0

# 589
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 602
JoyJoyBlush
Не ацетон, а амоняк. Ацетона е при кетоза.
Добре де, на каквото и да е, не съм имала такова, но и не смятам, че съм прекалила с протеина де Blush А и котката на най-добрата ми приятелка не бяга от мен Joy

За отводняването - при мен действа чая от глухарче Hug

# 590
  • Бостън
  • Мнения: 13 611
Звезди, а защо азотът ти е любимец?!



Последна редакция: сб, 20 фев 2021, 23:17 от Agent Provocateur

# 591
  • 1st floor
  • Мнения: 9 130
Часовникът обикновено показва между час и половина и два дълбок сън. Като съм извън центровка, може и под час или над два.

Зимната планина е прекрасна! Ние вчера бяхме на х Мальовица. Нагоре не смея, заради лавините, иначе е страшна красота. Времето беше мрачно, със снеговалеж. Но тихо, малко под нулата, без хора, прекрасно! Накрая не ни се връщаше, та пихме греяно вино и гледахме малките скиори на ЦПШ-то.
Като се прибрахме, майка ми беше у нас при децата и ми направи забележка, че съм напълняла. Stuck Out Tongue Winking Eye Не знам дали беше, защото ме видя със ски панталона на вратата или просто се заяждаше, защото и тя е напълнена и първа аз й го казах Joy, но се замислих, дали да не прегледам макросите на Агентката по-рано от планираното! Joy

Чакам ММ да стане и да метна кардиото с долна част на Сидни.

# 592
  • Мнения: X
В началото на годината си следих съня - дълбокият ми беше около час. Не обичам да спя с часовника, така че нямам много наблюдения дали е така през цялата година.


Днес бяхме на ски - една от малкото положителни неща на пандемията - пробване на нови спортове. Беше снежно и зареждащо


Вечерта се задилих да отида до магазина за пудовка, но се оказа, че е затворен. Дано утре успея! Утре - Витасик 😘

# 593
  • Мнения: 2 769
Аз за пример ще дам родна личност - Биляна Йотовска. Жената тренира сериозно. Въпреки че е натурална, преди състезание чисти с 10 анавар и 20 стромба до състезанието. Двете в съчетание махат мазнините и дават сухия вид на мускула, правят го "плосък". И никой не ползва фурантрил мамка му. Тораземид е основното за махане на вода, за да се щади калия. Че ще вземат да се гътнат на сцената, без това кръвта като пастет им става.

# 594
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 602
Аз не мисля, че някой от тук пишещите ще ходе на състезание. Говорим си за натурално трениране и резултати в домашни условия, а не за явяваване на сцена.

Днес едва си сядам на д...то, особено средната , странична част на глутеуса ми е ужас, предполагам, че от многото клекове с пулсации.
Днес, мисля да разгледам Калорин по-подробно. За мен неяната форма е страхотна, мисля, че е постижима и без химиите , за които Георги говори.

# 595
  • Мнения: 2 769

Конкретно при жени тези рамене без помощ от хормонални препарати не се постигат! Може и SARM да е, но пак не е протеинче на прах!

# 596
  • Мнения: 4 773
За раменете категорично ,то и само краката да бяха много ме съмнява ,че то спринтьорите нямат такива крака .....

# 597
  • Мнения: 10 022
Боксьорките са с общо взето такива рамене, остава да се дехидрират, и готово. За визуален ефект на снимка говоря.
Иначе фитнеса си е субкултура, както и йогата когато се вземе много сериозно.
Нямам такива склонности. Взимам си от тук-там каквото ми хареса, за опъстряване на живота, без да заема централно място.

# 598
  • Някъде там
  • Мнения: 4 855
За днес съм планувала Каролин корем и велоергометър, релаксираме ми се Simple Smile
Чудя се да започна ли програмата на Каролин(Еpic).
 Ще ми е интересно да прочета отзиви ако някой от вас е завършил цялата програма и какви са били резултатите.

# 599
  • Мнения: 2 769
Боксьорките са с общо взето такива рамене, остава да се дехидрират, и готово. За визуален ефект на снимка говоря.
Иначе фитнеса си е субкултура, както и йогата когато се вземе много сериозно.
Нямам такива склонности. Взимам си от тук-там каквото ми хареса, за опъстряване на живота, без да заема централно място.
Е че ММА и Бокс са спортове, в които също се взимат доста андрогени, все пак дават доста издръжливост. Леката атлетика влиза също в тази група. Впрочем визирах лявата снимка за стероидите, дясната е по-постижима натурално.

Общи условия

Активация на акаунт