Неангажиращ флирт - изневяра или не?

  • 23 087
  • 1 101
  •   1
Отговори
# 45
  • СИ
  • Мнения: 4 406
Супер консервативните и крайните, вие откъде сте сигурни, че половинките ви не си позволяват такива неща, докато ви няма? Щото не е задължително и те да са толкова крайни и консервативни. Аз за себе си съм сигурна, че всеки го прави и никой не може да ме убеди в противното.

Правилно, така е. И аз съм се замислял понякога... Не може аз да съм обарал на някоя колежка задника, пък на моята жена някой да не е хвърлил око докато е на работа. Важното е в къщи всичко да е наред и да си гледаме децата.

# 46
  • София
  • Мнения: 1 139
Ами ако тя е обарала някого?! 😂😂Само един поглед не стига, ще знаеш.

# 47
  • Мнения: 46 535
Супер консервативните и крайните, вие откъде сте сигурни, че половинките ви не си позволяват такива неща, докато ви няма? Щото не е задължително и те да са толкова крайни и консервативни. Аз за себе си съм сигурна, че всеки го прави и никой не може да ме убеди в противното.
Естествено, че няма как да знам. Отговарям на конкретен въпрос, от моя гледна точка. Мъжът ми не пише тук, но ако пишеще, щеше да сподели своята. Не мога да отговарям от негово име, затова не съм писала какво мисли. Мога да съдя само от негови коментари за подобно поведение, на което е бил свидетел и след това пред мен е споделял възмущението си. Дали е бил искрен също няма как да знам, но не съм повдигала аз въпроса, той го направи.

И не, не всеки флиртува. Ставала съм свидетел на мъже, които учтиво, но ясно показват, че не желаят за флиртуват, защото имат човек до себе си.

# 48
  • СИ
  • Мнения: 4 406

... Само един поглед не стига, ще знаеш...



Знам, знам...!       Innocent

# 49
  • France
  • Мнения: 12 728
Описаното не е изневяра, но си е сериозна свалка. Аз си признавам, че обичам да флиртувам. Обичам да се чувствам харесвана и да знам, че спирам мъжките погледи. Но го правя по-лежерно, дискретно и никога, ама НИКОГА на работното място. Това няма нищо общо с тръпката или рутината на брака. Има общо само с моето самочувствие.

# 50
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 291
Неангажиращият флирт не е изневяра,но може да доведе до такава,ако не се прекрати навреме.

# 51
  • Мнения: 41 061
Ами ако тя е обарала някого?! 😂😂Само един поглед не стига, ще знаеш.

Ако в гората падне дърво, но никой не види и не чуе, то дали изобщо е падало дърво?

# 52
  • Мнения: 5 154
Ами ако тя е обарала някого?! 😂😂Само един поглед не стига, ще знаеш.

Ако в гората падне дърво, но никой не види и не чуе, то дали изобщо е падало дърво?

Ако един мъж каже нещо и наоколо няма жена, която да го чуе, той все пак греши ли?

# 53
  • Мнения: 41 061
Мъж, жена, каква е разликата?

# 54
  • Мнения: 7 326
Една здрава, обичаща се жена, независимо от възрастта и семейното положение, харесва да предизвиква интерес, да е забавна. Това в нормалното за мен и то няма нищо общо с морала, евентуално липсата му.

# 55
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 291
Точно на работното място с колега и пред останалите колеги-грозна картинка.Храна за клюкарите,може да си загуби и работата така..

# 56
  • Мнения: 46 535
Ако в гората падне дърво, но никой не види и не чуе, то дали изобщо е падало дърво?
Ако един убиец успее да прикрие следите и жервите си, това не променя факта, че е убиец и е способен да извършва определени неща.
Същото и тук. Дали ще разбере някой или не, не променя личното му отношение към партньора. Всъщност и за изневявата важи същото, както и за това да говори грозни обиди зад гърба на жена/мъжа си. Може никога да не разбере, но това е реалното му отношение.

# 57
  • София
  • Мнения: 12 709
В случая, имаме продължителен флирт, който е достатъчно вълнуващ, за да бъде споделян с приятелка. Тоест, мъжът стои в мислите на тази жена и то точно с тези отношения. Бидейки и по цял ден заедно... Играят си с огъня, пък докъде ще стигнат, само времето ще покаже.

# 58
  • Мнения: 19 969
С колеги никога не ми е било интересно. Не е професионално, избягвам, че си държа на професионалната репутация. Преди де, сега съм фрийланс. Е, правила съм го за майатапа, с един си направихме гавра с една колежка, стъкнахме му номер, за да се посмеем.

# 59
  • София
  • Мнения: 12 709
Една здрава, обичаща се жена, независимо от възрастта и семейното положение, харесва да предизвиква интерес, да е забавна. Това в нормалното за мен и то няма нищо общо с морала, евентуално липсата му.

За което изобщо не е нужно да влизаш във флиртове, особено няколко месечни с конкретни хора.

Общи условия

Активация на акаунт