Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (114) - септември 2021

  • 117 627
  • 1 424
  •   1
Отговори
# 1 410
  • Сливен
  • Мнения: 4 230
Каква стана с томболата на 8888( кола и пътуване май бяха наградите). Мисля, че на 28.09 щяха да теглят. Къде на сайта им могат да се видят печелившите?


Благодаря!

Сега пък не намирам спечелилите от вип клуба. Или още не са теглили? Нямаше обявен час мисля. Пишеше само са 30.09, но вече минава 18 и не виждам публикация на сайта им.



# 1 411
  • Сф
  • Мнения: 10 664
За Глово да ви кажа . Правя аз поръчка от Фф.Плащам с карта , имам и бонус 7 лв за втора поръчка , правят ми поръчката, пращат я , взимам я ( детето), горе съм вече с торбата и ми звънят да кажат, че плащането не е минало по банков път. Добре че имах подръка 20 лв ( поръчката) , та платих в брой. Питам аз , ако нямах в брой, какво правим? Куриера ми обясни, че не съм първата така... Е , защо приготвят поръчката като нямат плащане??? Поне хванаха отстъпката (27 беше сметката) Много неприятно..да не говорим,че банкомат ако се наложи имам на 300 метра. Имайте едно наум. Аз обикновено като съм пред заплата взимам от тях с някакви остатъци по картата. Имам там около 30 лв и сега, но някакси неприятно ме изненадаха с това " в брой". Ако така ще я карат..да обработват и доставят поръчки преди плащането..няма да се разберем , ама хич..

# 1 412
  • Мнения: 3 822
Винаги едно наум с Глово, когато вече ви назначат куриер, има опция да му звъннеш. Направете един профилактичен разговор, ако нещо го няма, да ви го заместят с нещо друго.

# 1 413
  • Мнения: 4 580
Те и от магазина звънят за липсващите стоки и дали искаш замяна, но по телефона не знаеш на каква цена ти го заменят, нито производител. При пандата се е случвало също и не съм заменяла, но когато проблемът е в магазина, ваучерите си минаваха. А плащането го изтеглят след вземането на стоката от магазина точно заради добавянето и премахването на стоки и разбира се торбичките.

# 1 414
  • София
  • Мнения: 768
Малко извън темата 🙂
Днес получих обаждане от БЧК,че съм включена в списъка за помощ пакет хранителни продукти по програма от ЕС.Отидох да ги взема и два кашона се напълниха с консерви,спагети,захар,брашно,лютеница,мармалад и т.н.Изненадаха ме приятно,а съм включена,защото получавам детски.За хора с увреждания,с ниски пенсии и получили еднократна помощ за първокласници,както и помощ за отопление-също раздават.

# 1 415
  • Мнения: 1 333
Това е нормална практика на БЧК.

# 1 416
  • Мнения: 3 137
Скоро ще има нова игра на Maretti ! В промоционалния им сайт пише - "Очаквайте скоро !"

# 1 417
# 1 418
  • Мнения: 36 482
Не знам кой одобрява снимките в приложението на КК, но 20 пъти в различни дни се опитвам да сложа снимки на едни градински рози и все ги отхвърля. Какво им е толкова страшно на розите, че са забранени?

# 1 419
  • София
  • Мнения: 2 044
Повечето боцкат 😜

Аз също се опитах да сложа снимка на друго цвете, но безуспешно за момента.

# 1 420
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673

# 1 421
  • Мнения: 477
Хайдеее на куфарите в "любимата" ми Билла:
https://view.publitas.com/billa-bulgaria/pravila-spesti-v-billa/page/1

# 1 422
# 1 423
  • Мнения: 164
Още е септември.😀

# 1 424
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 752
Като има нова тема, се пише в нея.
Момичето няма да става на всеки 1-ви в 5 ч  сутринта , че да  ни пусне новата тема.

Общи условия

Активация на акаунт