Две деца от 2ма различни бащи

  • 8 485
  • 127
  •   1
Отговори
# 30
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 306
Рая, мисля, че си много объркана личност. Или не си поднесла адекватно информацията.
Извинявай, но кое наричаш любов и подкрепа?
Би ли описала в какво се състоят отношенията ви?

# 31
  • Мнения: 4 628
Надява се жената, че не той не мисли това, което й е казал и че ще се смили, ще стане мил и добър и ще си поеме отговорността. Повярвай му, авторке. Поне е честен за намеренията си, не му пука за теб. Ако не можеш да гледаш две деца най-добре направи аборт.

# 32
  • Мнения: 18 391
Помага ли ви финансово в момента?

# 33
  • Мнения: 32 420
За авторката чук и бег е подкрепа.
ЖДНБ.
Отписвам се.

# 34
  • Мнения: 9 447
За авторката чук и бег е подкрепа.
ЖДНБ.
Отписвам се.
Недей. По-интересно ще става.

# 35
  • Мнения: 32 420
Не, супер тъпа тема, супер тъпо поведение на авторката.
Или и изключително глупава или ни пързаля.
Втория и пост е върха на простотията.
Като за финал ще кажа, че авторката напълно си заслужава съдбата.

# 36
  • Мнения: 5 340
Авторката няма идея какво означава подкрепа. Има някаква сбъркана представа, че човек, който я вижда 48 часа (надали и толкова с пътя) в седмицата и й прави мили очички, бил я подкрепял. Като почне да сменя памперси и да гледа дете, тогава миже и да се счете за подкрепа.
Как точно ви подкрепя? Нали не иска твоето дете? Само това е достатъчно. Не ще и да живее с вас, още един голям минус. Що за подкрепа остана?

# 37
  • София
  • Мнения: 62 595
Авторката се надява да го върже с бебе. И не отговори на въпроса ми какво точно е казал. Ясно защо.

# 38
  • Мнения: 18 391
Авторката няма идея какво означава подкрепа. Има някаква сбъркана представа, че човек, който я вижда 48 часа (надали и толкова с пътя) в седмицата и й прави мили очички, бил я подкрепял. Като почне да сменя памперси и да гледа дете, тогава миже и да се счете за подкрепа.
Как точно ви подкрепя? Нали не иска твоето дете? Само това е достатъчно. Не ще и да живее с вас, още един голям минус. Що за подкрепа остана?
Финансова?

# 39
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 306
Ще сменя памперси ако имат пари за тях.

# 40
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 186
Май тука и финансова няма. Нещо като в един виц за бг мама стана...

# 41
  • Мнения: 833
Бъркаш факти и пожелания. Нямаш подкрепа, съжалявам но и връзка нямаш. А това, че дори не те разиграва още повече ме кара да се чудя как успяваш да сбъркаш двата щата. Който ти отхвърля детето, не те обича, точка. Аборт и после забравяш за такъв тип отношения, в името на детето поне. Човече с крехка психика, не бива да бъде възпитавано,че чукане с гостуване е семейство. Ще береш ядове като порастне.

# 42
  • Мнения: 658
Каква подкрепа ти е, като не иска да поема отговорност? И ти е казал, че сама ще си гледаш детето на практика... Наистина вземи му повярвай, на нищо не можеш да разчиташ от негова страна. Доста съм сигурна, че като се занимаваш с бебе, няма да му е интересно да стои с теб уикендите.

# 43
  • Мнения: 2 305
От двете мнения на авторката, това което виждам е нова тема след някоя и друга година - "Три деца от трима различни бащи". Жалко за детето в момента.

# 44
  • В.Търново
  • Мнения: 6 724
Според мен мъжа има връзка в другия град, та дори е възможно и семейство.За мен той не държи на авторката и детето й.

Общи условия

Активация на акаунт