Какво направих днес за себе си? (тема 13)

  • 52 408
  • 754
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 3 640
Втори ден в хоризонтално положение върху пясъка до морето. ☀️🌡🐬🐚🌡

# 736
  • Мнения: X
Започвам третия месец ваканция и пътешествия по света и у нас. Резервираме остатъка от почивката си из Гърция и очаквам следващите два месеца с настроение и мерак.

# 737
  • Мнения: 9 152
Четиричасов велопреход сред природата в компания с още две мотивирани като мен приятелки.
Междувременно смях, почерпка и леки неангажиращи разговори.

# 738
  • Мнения: 7 944
Малко се отделих от семейното стадо, че много ми идва служебното натоварване. Сега ще си направя пуканки и беж в леглото с хубава книжка!

# 739
  • Мнения: 7 854
Отспах си днес.
И дочетох страхотна книга.

# 740
  • Мнения: 10 996
Вчера отхвърлих доста работа, днес цял ден срещи.

# 741
  • Мнения: X
Ненаситна съм на дрехи напоследък. Не ми се учеше повече днес, и се разходих до мола. Купих си готини дънки, точно такива търсих, по-тъмни за предстоящата есен. И купички за печене - ще си пека домашни хлебчета от сусам. И гледах една ютюбърка с готина блузка, гугълнах по изображение, намерих модела, и направих поръчка през амазон.

# 742
  • София
  • Мнения: 3 611
Купих си готина блуза и панталон. Стана комплект. Днес всички хора са много мили с мен.

# 743
  • Мнения: 24 469
Купих си рокля

# 744
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 680
Днес явно всички сме правили покупки Simple Smile Аз си взех няколко клина за тренировките.От утре съм почивка три дни.Мисля да се отдам на релакс и книги.

# 745
  • Мнения: 7 944
Уча се да съм гьон Sunglasses
Местя си го от единия крачол в другия и не си късам нервите. Изумително е, защо преди все не успявах?

# 746
  • Мнения: 7 409
Вечеряхме с приятни хора в приятен ресторант.

# 747
  • Мнения: 307
Уча се да съм гьон Sunglasses
Местя си го от единия крачол в другия и не си късам нервите. Изумително е, защо преди все не успявах?
Ооо Ева, моля те сподели повече. Имам ГОЛЯМА нужда от това, според мен и околните 😂
И аз тогава се хваля с доста шопинг, отпуснах се този месец, но и доста поработих за това. Намерих си страхотни находки на добри цени и сега си харесах едни ботуши, но не знам дали ще прекаля или да ги поръчвам.

# 748
  • Мнения: 7 854
Вечеряхме с приятни хора в приятен ресторант.

И ние така.
Все повече ценим времето си и го споделяме само с хора, с които сме сигурни, че ще изкараме приятно.
Хубаво е, когато очакванията се оправдават.

# 749
  • Мнения: 7 944
Уча се да съм гьон Sunglasses
Местя си го от единия крачол в другия и не си късам нервите. Изумително е, защо преди все не успявах?
Ооо Ева, моля те сподели повече. Имам ГОЛЯМА нужда от това, според мен и околните 😂
И аз тогава се хваля с доста шопинг, отпуснах се този месец, но и доста поработих за това. Намерих си страхотни находки на добри цени и сега си харесах едни ботуши, но не знам дали ще прекаля или да ги поръчвам.
Няма тайна, просто си скъсах нервичките и не остана енергия за пилеене.
Днес правя план за предстоящата почивка.

Общи условия

Активация на акаунт