Време ли ми е за дете?

  • 8 154
  • 219
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 14 844
Може да е преживял разочарования от жените
Пази, Боже!

# 181
  • Мнения: 2 052
Нищо учудващо не виждам в изказванията на набора за брак и деца - чисто и просто дава да се разбере, че ако напусне връзката си, авторката има насреща си човек със сериозни намерения и сходни цели. Сега, що за човек е в действителност,  кой го знае. Но чак да няма как свестен човек да прави такива изявления - едва ли.
Да се раздели с гадже не е като да се разведе, това е фаза на отношенията преди поемане на взаимни ангажименти и ако има подходящо време за подобни мисли и дилеми, то е точно сега.

# 182
  • Мнения: 132
Разказах на приятеля ми какво се е случило и какво ми е говорил съученика. Не ми е ядосан дори, ще продължим заедно. Все пак не съм изневерила. Говорихме и за дете, в какви срокове би могло да е ок и за двамата. Все пак сме година заедно и както някой тук каза минахме през много неща, и през това ще минем.

# 183
  • Мнения: 688
Това е много добре,че сте си поговорили😉Пожелавам ти успех!

# 184
  • Мнения: 2 887
Аз си мисля , че мъжете искат деца след 30 , дори след 35г. Да гледаш деца е трудно и не е като в периода да сте си гаджета , изнервящо е .Но пък то основно жената гледа децата .

# 185
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 670
Аз си мисля , че мъжете искат деца след 30 , дори след 35г. Да гледаш деца е трудно и не е като в периода да сте си гаджета , изнервящо е .Но пък то основно жената гледа децата .

Само, че това не е написано в длъжностната характеристика на жената, още като се роди, още повече е 21ви век.....
А и на мъжа нищо няма да му стане, ако хване да си преоблече, нахрани или разходи детето, още повече пък и да го изкъпе, пусне пералня или миялна.... Не се умира от тия неща... Гаранция - изпробвано е!

Хора от мъжки пол на 25г. са способни, има и такива дори с желание, да имат и да си отглеждат децата...

# 186
  • Мнения: 2 887
Е , така е , но мъжа като е на работа цяла седмица , жената е сама по време на майчинство .

# 187
  • София
  • Мнения: 13 143
Той не се ли прибира вечер?

# 188
  • София
  • Мнения: 62 595
И какво, сама не може да се оправи с едно дете ли?

# 189
  • Мнения: 2 210
То ако е до оправяне.....

# 190
  • София
  • Мнения: 62 595
А до какво е?

# 191
  • Мнения: 12 770
Разказах на приятеля ми какво се е случило и какво ми е говорил съученика. Не ми е ядосан дори, ще продължим заедно. Все пак не съм изневерила. Говорихме и за дете, в какви срокове би могло да е ок и за двамата. Все пак сме година заедно и както някой тук каза минахме през много неща, и през това ще минем.
Сали, много се радвам, че всичко си му разказала. Иначе сама си причиняваше излишно напрежение и усещането, че не си открита с него. Ще се справите!

# 192
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 085
Конкретно на питането - да, време ти е. Лично аз не съм привърженичка на късните раждания без здравословен проблем, та бих побързала. Много се радвам, че тогава послушахме хората около нас и се ориентирахме за дете на по 25г., та да не дондуркам тийнове на 50г.

# 193
  • Мнения: 2 887
Аз имам много моменти дето съм се чудела защо ми е трябвало да не раждам . Но имаш и още време , но ако искаш оне две деца , сега раждай първо . Това не трябва да го обмисляш , вземеш ли много да му мислиш може да не се решиш .

# 194
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 670
Аз да си кажа, че не е задължително всички да имат деца. Децата са огромен ангажимент - до живот. Веднъж направиш ли този избор - няма връщане назад. После всяка стъпка в живота си ще съобразяваш с наличието или отсъствието на детето/децата...

Много важен и непроменим избор е.

Просто констатирам факти, до които съм стигнала сама и от опит. С презумцията, че винаги съм искала деца...

Общи условия

Активация на акаунт