Цените на зеленчуците летят направо!! 12 лв кило пресни картофи, 6.20 чушки

  • 53 817
  • 1 424
  •   1
Отговори
# 1 365
  • Мнения: 2 087
На мен такива цени са ми смешни ,като преди време видях обявата за кожа на цена 70 лв Joy пълен абсурд е и наистина се чудя колко трябва да си изпушил да дадеш толкова пари за сланина при условие, че от кланица ще си вземеш на 6-7 лв/кг половин прасе със сланината по него

# 1 366
  • Мнения: X
Според мен много хора не търсят алтернативи. Тоест няма да потърсят кланицата и тн.

Помните Савини и нейните слайсове по 5 лв ли колко бяха.. еми има си таргет жената, не е фалирала като гледам…

# 1 367
  • Мнения: 3 877
Made in Turkey си е сиренето, които ходят до Турция пак него носят
Има сертификат/официално разрешително само за няколко вида млечни от Турция
Харесваме това сирене, има и тип Дунавия..


Купувам от официални магазини с касов бон и хладилни витрини!!!
Сирене последно се снабдих с две кофи по 8 кг от Болярци, но оня ден харесах и едно друго на 13лв/кг от млечен магазин в района на Дубровник (в началото на Калитин)

Kaто цяло пазарувам или от фирмени магазини, или от ЗП, а видя ли нечия стока в хипермаркет спирам да купувам .. Примерно Добротица и Алфатар откакто са в хипермаркетите не ги купувам

# 1 368
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 419
Другата седмица сме си във Варна и ще видя този на Калитин, не ми е много далеч.

# 1 369
  • Мнения: 2 087
Скаридка, и ние това турско сирене купуваме от може би 2 години. Много ни харесва на вкус и това ,че не е солено

# 1 370
  • Мнения: X
Три такива пакета в кашон струват 16-17 евро. Значи по 114 капсули от вид
Какви са тези цени?! Супер направо. При нас точно същото е 27, евро (2 пакета по 49 капсули). Погледнах онлайн, само в Ибей излиза на 21,- евро, но има и цена за изпращане.

ЛиЛу, постоянно ги пускат на такава цена, не само по дискаунтърите. Има и три големи бутилки течен препарат или голяма кутия прах на същата цена.

В Германия е пълно с много видове турско сирене, почти изцяло тук го произвеждат. Те си имат от десетилетия големи бизнеси. Честно казано, българско сирене вземаме понякога само и то от носталгия. Турците имат страхотни сирена и никой път няма грешка.

# 1 371
  • Мнения: X
В София има ли къде да се намери? Знам, че вносът от Турция е ограничен.

# 1 372
  • Мнения: 3 877
E след като във Варна , Плевен и къде ли още не има турски магазини, точно в София да няма .. силно ме съмнява

# 1 373
  • Мнения: X
В София има ли къде да се намери? Знам, че вносът от Турция е ограничен.
Да, близо до хотел Плиска (вече не е хотел, ама така ми е по-лесно да обясня) има турски магазин. Има и на "Самуил", близо до Халите.

# 1 374
  • Мнения: 18 468
Уиш, къде е този на Плиска?

# 1 375
  • Мнения: X
Благодаря ти Уиш! И аз бих искала да знам този на Плиска къде точно е.

# 1 376
  • Мнения: X
Попи, това е едно малко магазинче в една кооперация на ъгъла на Коста Лулчев и Атанас Иширков. Обаче и там доставките стават проблемни - изчерпват се бързо и после се чака няколко дена. Аз например цяла седмица дебна за масло.

# 1 377
  • Мнения: X
Защо са проблемни доставките?

# 1 378
  • Мнения: X
Магазинчето е малко, количествата са малки, а все повече хора го научават и всичко свършва бързо.

# 1 379
  • Мнения: 10 418
Турските са евтини, защото внасят нелегално без да плащат ддс и мито.
То и е забранено.
И от време на време гърмят.
https://bntnews.bg/news/babh-sprya-vnos-na-nad-700-kg-mlechni-pr … -1193613news.html

Общи условия

Активация на акаунт