Слънчев бряг

  • 3 278
  • 66
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 578
Къде прочете, че е ниска цената, че го пишеш втори път вече? Не, едва ли има драми около имота, плановете за него и около него. Просто е по-голям от търсените и с висока такса, затова ми изглежда изгоден като продажна цена на кв.м.
Собствениците са до някаква степен публични личности (не политици 😁), така че не се съмнявам около обстоятелствата.
Отказваме се, така или иначе, заради таксата.

# 61
  • Мнения: 6 507
Сори. Отговорих на Мъфин, според който ако ти падне изгодна оферта да не му мисли човек. Аз разбрах че е ниска. Може да не съм прочела добре.
Все пак ако е ниска на някоя оферта е добре да се провери защо.

# 62
  • Мнения: 3 578
Ясно.Hands Ok Hand

Благодаря за включването на всички!

# 63
  • Мнения: 763
Не бих си купила имот с годишна такса поддръжка. Оставала съм и без доходи няколко месеца , Не се знае какво ще ти поднесе живота. Пък и ако се ползва месец през лятото , не си струва (според моята гледна точка, разбира се). Дори през останалото време да искащ да даваш под наем, ще ти се свиди, защото си го направила за себе си , а не се знае на какви наематели ще попаднеш. Още повече , че не живеете в района. Имот е трудно да се наглежда от разстояние.
Но както се казва Simple Smile всеки сам си преценява

# 64
  • Мнения: 3 578
даже е Всеки сам си преЦЕНЯ 🤣🤣🤣

# 65
  • Мнения: 1 776
Таксата поддръжка не е единствена и бих казал не е основна тежест.
Не знам защо цялостната картинка се неглижира от кандидат купувачи.

Важни детайли са притежава ли имота отделни партиди за ток и вода. Липсата им е предпоставка за извиване на ръце и повишаване на такса поддръжка без граници.
Също така - комплексът кога работи - целогодишен ли е или фиксирано време е отворен? Струва ми се неприятно хем да имаш собственост, хем да нямаш достъп до нея 7-8 месеца в годината.

Според мен, това са двата по-важни въпроса.
Самата такса поддръжка не е непременно негативна - цитираната звучи съвсем нормална и осигурява приятна площ, чистота, басейн.

# 66
  • Мнения: 3 578
Мислех, че за партидите се подразбира. Ако някой ги неглижира - дано поне е случил на ниска такса 😄
За целогодишната работа не виждам плюс, ние извън сезон на българско море не ходим и да работи май-септември е достатъчно.

Приоритети и предпочитания различни, а 1000та евро са си винаги поне 1000 евро или нагоре.
Между другото са го продали вече, така де - спазарили.

Общи условия

Активация на акаунт