🍒Черешката на тортата🍒 - Сезон 17 (Tема 2)

  • 33 490
  • 759
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 9 118
Иво Танев говори много,но  поне готви.Ще рекламира сигурно книгата си 🤔
Васил Петров преди години е казвал,че яйце не може да свари...
Мария също е много добра готвачка.

Да, но беше много досадна с историите за свекър си.

# 691
  • София
  • Мнения: 2 350
Вечерта беше приятна - добре се справи 😉. А глезлата беше много сладка 🥰. Как се гушна в Турбото 😘😂 

Благодаря, Mari_Mar, от името на мъжкото присъствие 😜!

# 692
  • София
  • Мнения: 9 936
Сотирова вчера, на прага като си тръгна подпийнала ли беше или има говорен дефект?

# 693
  • Мнения: 540
Най-заядлият и недружелюбен продавач от зарзаватчийница, когото аз съм срещала някога. Сега се сдържаше, че го снимат. Добре, че около него има още поне 5 магазинчета с прекрасни хора. Хубава му е стоката, но горчи заради него. Sad

# 694
  • Sofia
  • Мнения: 26 467
В кой квартал е😁

# 695
  • Мнения: X
Много приказки, като се почне така - ми са ясни. Някои руснаци правят голямо количество пелмени с различен пълнеж и ги замразяват. После си ги готвят. Двама участника не са си на място тази седмица, макар че това момиче няма нищо общо със "синоптичката". Момичето е усмихнато, слънчево, приятно, но не е неговото предаване. Иначе е приятно за гледане. За разлика от снощи, когато ми беше много неприятно.
Две минути по-късно - Маша започна да бъде по-остра. Не е ок към гостите, може да е станало нещо. Или просто си е такава.

# 696
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 509
Интересни прибори за салата,сякаш е детският комплект на Шрек.

# 697
  • София
  • Мнения: 15 480
Много приказки, като се почне така - ми са ясни. Някои руснаци правят голямо количество пелмени с различен пълнеж и ги замразяват. После си ги готвят.
И мен ме учуди малкото количество, знаейки по колко много се правят наведнъж.

# 698
  • Мнения: X
От някъде са. Даже нещо подобно изглеждат в Берьозката.
Разбрах ли правилно - дадоха наградата на онази девойка? Манчо, Манчо, много си зле!

Последна редакция: пт, 08 юли 2022, 21:01 от Анонимен

# 699
  • София
  • Мнения: 15 480
Излиза, че не е важно колко се стараеш, важното е да има кой да ти сготви.

# 700
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 520
То така и аз мога да правя пелмени. Като знам колко са пипкави и майка половин ден ги прави, а това нюню количество не знам за кой по напред ще стигне. Както каза Манчо , варят се и после се запичат с масло, обожавам пелмени 😋
Общо взето не сготви и тя почти нищо освен това с картофи и месо.

# 701
  • София
  • Мнения: 7 924
Излиза, че не е важно колко се стараеш, важното е да има кой да ти сготви.
... или да плати на продуцентите за скрита реклама.

# 702
  • Мнения: 14 661
Изобщо не съм очаквала говорителката на прогнозата за времето да спечели.Нищо,абсолютно нищо особено!Пълен резил за Манчев.Хареса ми вечерта на Маша,но да,съмнително е,че не се е снимала,докато меси тестото за пелмени.

# 703
  • Мнения: X
Ей с тая джаджа се правят лесно и по много пелмени.

# 704
  • Мнения: 11 189
А утешителната награда точно при Краси ли отиде, дето той изрично показа, че я има тази книга на шеф Манчев, явно му е подарък от Лидл за сметка над 100 лв. Можеше да я дадат на Маша.

Общи условия

Активация на акаунт