🍒Черешката на тортата🍒 - Сезон 17 (Tема 2)

  • 33 295
  • 759
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 27 487
Ех , Манчев репортера трябваше да спечели.
Говорителката на прогнозата е симпатична не беше за наградата.
Гостите и дадоха десетки.
От какво точно е това специално ястие руско с картофите ? Изпуснах как го направи.
Доста неща си беше приготвила от предния ден. Рецептата на тортата е тайна.

# 706
  • Мнения: 6 493
Аз загубих надежда този сезон за обективен победител. Ако трябва да отсеем готвещите тази седмица, то за пореден път, който най-много готви и се старае е с най-малко точки. След миналата седмица и ниските начални оценки, вече си мисля, че и "звездите" се самооценяват по популярност. Wink
Харесах Мария и Краси, които освен, че се постараха, готвиха в домовете си и направиха вечерите уютни. Като цяло много приятна беше тази петица - направо 10 точки за настроение им давам.

# 707
  • Мнения: 27 487
Новите участници някой от тях не ги знам кои са. Танев много бърбори и по принцип не го харесвам. Иначе готви.
Васил Петров не си спомням дали е участвал преди в черешката ?
Статулова има предишно участие и сготви много неща.

# 708
  • Мнения: 3 488
Исках Мария Миланова да спечели, много ми стана симпатична, но очаквах да сподели и рецептата за тортата.
Имах останало парче свински шол, което мислех да готвя, имам и всички останали продукти и вече моето “мясо под шубой” е във фурната. Да видим какво ще се получи Simple Smile.
Приятно изненадана съм от Лора Георгиева, но не мисля, че тя трябваше да спечели. (Очаквано, все пак е лице на Нова).

# 709
  • Мнения: 35 110
Новите участници някой от тях не ги знам кои са. Танев много бърбори и по принцип не го харесвам. Иначе готви.
Васил Петров не си спомням дали е участвал преди в черешката ?
Статулова има предишно участие и сготви много неща.
Аз мислех, че няма да има следващата седмица. Не гледах внимателно

# 710
  • Мнения: 2 579
И според мен Краси трябваше да спечели.
А Лора пък най-малко ме впечатли...ама на Манчев схемата на оценяване явно е друга.
Статулова и аз я помня, че готви страшно много неща, но нито едно от тях не ме впечатли. Такова претрупано меню не ми допада с хиляда вида салати и предястия. Губи се акцента, а и в реалния живот съм забелязала, че такива домакини, стараещи се да има 100 неща на масата, рядко успяват поне едно да направят наистина вкусно. И при нея останах с подобно усещане.

# 711
  • Мнения: 27 487
Когато искаш да се докажеш в кухнята и сготвиш 100 неща и на мен не ми допада. Манчев си каза няма нужда от това.

# 712
  • Мнения: 14 635
Мисля,че 100те неща на масата е останало от соц.времето.
Цитат
Танев много бърбори и по принцип не го харесвам
А на живо какво чудо е..... Open MouthНе само,че не спира да намила,защото само той знае и може всичко.Неговият начин е най-правилен,неговото мнение най-важно и т.н.Ако не си съгласен с него,нищо не разбираш,за нищо не ставаш.

# 713
  • Мнения: 9 531
Е кво значи 100 неща, аз не видях такъв.
Аз пък съм фен на богатите трапези и така посрещам гости. Те пък не се оплакват. Но ние сме пиещи и консумиращи с часове хора, антипод на неядящите женоря, каращи на вода и зелена салата.

# 714
  • Мнения: 4 312
Не разбирам някои хора, какво толкова ги е впечатлила Лора.И тук и във фейс страницата.На мен пък ми беше суха,скучна и безлична.Не готви сама и не посреща у тях.Толкова условия не бяха спазени.
Аз смятам,че фаворита се знае още преди започванвто.Черешата вече е само поле за рекламна изява на проекти.Предаването има нужда от спонсори и си ги намира.

# 715
  • Мнения: 3 488
Аз смятам,че фаворита се знае още преди започванвто.

Да…аз също мисля така.

# 716
  • София
  • Мнения: 4 429


Мария Сотирова - актриса

Черешката на тортата (08.07.2022)

Сезон 17 Епизод 35



































Последна редакция: сб, 09 юли 2022, 00:00 от Mari_Mar

# 717
  • earth
  • Мнения: 1 334
Мен ме учудва, че някой и сред участниците и сред зрителите го е грижа кой печели в това предаване.
Понеже участниците са там за реклама, впечателнието, което оставят би трябвало да е единственото, което ги интересува.

Последна редакция: сб, 09 юли 2022, 09:32 от morisay

# 718
  • София
  • Мнения: 11 571
Много готина седмица, допаднаха си и се забавляваха.

# 719
  • Мнения: 9 531
Ами ина значение, да. Не е честно някой, който едва държи ножа, да печели пред готвещи хора с отношение. Лора не е неприятна, но е доста безлична, без отношение към готвенето, живец! Създава впечатление за по-скъпа държанка. Толкова.

Общи условия

Активация на акаунт